Jak vyndat spínač světel

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jak vyndat spínač světel

Re: Jak vyndat spínač světel

Příspěvek od Fullhd » ned 17. zář 2017 16:14:27

Ja som tam tie strieborne ihly mal.Ale aj po vysunuti ihly ktora branila zmacknut tie pacicky to islo tazko.Trvalo mi to asi 1 hodinu,potom som pod spodnu pacicku z vonku vopchal nozik aby tu spodnu pacicku ten nozik stlacil,vrchnu som stlacil rukou a vysunul.Zle mi to islo strasne.Ale napokon som spinac dal vonka.

Re: Jak vyndat spínač světel

Příspěvek od 103457 » úte 13. čer 2017 21:46:18

Vypínače jsou zezadu jištěny drátěnou jehlou. Musí se vytáhnout do boku. Origo bývá jedna nahoře a druhá dole, pokud už to někdo dělal, nemusel je tam vrátit, ale jestli ti vypínače nejdou ven, nejspíš tam budou a proto ti nejdou zmáčknout ty packy.

Jak vyndat spínač světel

Příspěvek od malinovka » úte 13. čer 2017 21:21:44

Mám částečně odmontovanou/povysunutou palubní desku. Jakým způsobem vyndat spínač tlumených světel. Už jsem přišel na to, že se musí směrem ven a že vzadu jsou pacičky. Ale je nějaký grif jak ty pacičky zamáčknout a spínač vytáhnout. Když jsem to dělal u spínače světel (ten levý) bohužel muselo dojít na násilí a pacičky jsem odsekl dlátkem. Teď bych to tak udělal klidně taky, ale už tam není tolik prostoru a rád bych nic neničil. Děkuji za radu.

Nahoru