Šílena rasový na. Sám to těžko zvladnu

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Šílena rasový na. Sám to těžko zvladnu

Re: Šílena rasový na. Sám to těžko zvladnu

Příspěvek od 103457 » pát 16. lis 2018 21:55:49

Přeřízni šrouby na té hliníkové objímce, co je upevněná na volantové tyči. Když budeš mít přeřízlé šrouby, tak můžeš volant přidělat a manipulovat jen se spínačkou a jejím držákem. Místo přeříznutých šroubů dáš obyč 8-mičky šrouby. Je to hliník, takže to bez problémů prožízne hrubý závit.

Šílena rasový na. Sám to těžko zvladnu

Příspěvek od Foredoom » pát 16. lis 2018 21:49:19

Ahoj.Psal jsem tu o výměně vložky do spínací. Potřeboval bych poradit,nebo pomoct.Oddělal jsem volant ze šroubů a vyndal jsem spínačku.Můžete mě někdo poradit nějaké triky,jak postupovat dál? Volant vážicí dost,neustále se štaci doleva a vodiče jsou nějaké krátké,že se tam sotva dostanu.Na kterou stranu položíte volant,aby jste měl i k tomu lepší přístup. Potom to zvednout a zašroubovat,To je šílena Prace.Nemám to nečim podložit? Když ho položím,tak zase vypadnou ze spinacky dráty. Jedna věc. Kde najdu ty dráty a hlavně odemčení volantu.Zkusil bych to nastartovat přes dráty.Ale ktere spojit.Díky.

Nahoru

cron