E-mail o končiacom členstve

Nápady co jak kde upravit a přidat hlášení chyb a potíží adminům
Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 67
Registrován: pát 29. led 2016 13:57:03
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

E-mail o končiacom členstve

Příspěvek od Basic »

Zdravím

Skončilo mi členstvo a akurát v túto chvíľu som potreboval info o akčných modeloch ale bez členstva sa tam nedostanem. Už som poslal novú platbu no tá príde beztak za 1-2 dni, a napadlo mi, či by nešlo urobiť nejaký e-mail upozorňujúci o končiacom členstve člena. Tak ako to napríklad robia poisťovne pri končiacom PZP. Napríklad 10 dní pred ukončením členstva. V internet bankingu si už iba naplánujem do budúcna platbu a potrebný dátum a je vybavené.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: E-mail o končiacom členstve

Příspěvek od 103457 »

Na hlavní stránce v pravo dole máš informace a tam máš po přihlášení uvedeno, jak dlouho ještě trvá tvoje podpora klubu.
Takže to chce chodit na forum přes hlavní stránku a hned to uvidíš.
Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 67
Registrován: pát 29. led 2016 13:57:03
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: E-mail o končiacom členstve

Příspěvek od Basic »

O tom som napríklad nevedel. No čo tá moja myšlienka? Je dobrá či zlá? Len sa pýtam.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: E-mail o končiacom členstve

Příspěvek od Luka$ »

Mel jsem za to ze takovy mail odchazi. Ted jsem ve scriptech nic takoveho nenasel. Napravime a priste se to nestane.... :salut: :baseball:

PS: kontrolovala se pouze neaktivita. Diky za podnet! jen tak dal! :salut: :thumright:
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Odpovědět