Skořápkáři prosiim o radu

vybavení a úpravy interiéru atd.
whoof - FK

Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

čauec chtěl bych se zeptat těch z vás kdo máte v autě skořepiny jak máte vyřešené uchycení sedaček jestli jsou potřeba koupit k tomu držáky a taky jak máte vyřešené uchycení pásů .. cca za čtrnáct dní už budu mit skořápky doma a vubec s tímhle nemam zkušenosti a ani sem je nikdy naživo ve filetě neviděl
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od stef99 »

No vzal sem z feldy sedacky pojezdy cely a vytvoril sem mezi kus mezi sedackou a tim pojezdem. Takze mi sedacka sedi vlasnte tedka na seriovejch pojezdech...jen zadek sem musel popustit niz mel sem to nejaky nakopnuty....pasy u anatomu muzes dat serie u skorepin se to nedopucuje spis sou lepsi 3body...
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
whoof - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

tak to je jasný s pásama mam čtyřboďáky :)
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od Jyrgen »

trochu whoofovi pomůžu jelikož to stejně budem dělat spolu :)
co se týče pásu tak 4-body Sparco už jsou, spíš kam je potom uchytit až budou skořápky ???
Teďka jsou uchycený:
- vzadu: na místě zadních pásu.
- vepředu: venkovní strana úplně dole na úchytu původního konce pásu a na vnitřní straně jsou uchycený v sedačce místo "zacvakávače"

takže kam s nima potom ? někam pod pojezdy sedačky? venkovní strana asi netřeba řešit, tam díra je, ale vnitřní strana mě nějak nenapadá...

nemůžeš dyžtak nahodit nějaký detajlní fotky uchycení? ať máme trochu inspiraci :)
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

jednou jsem dělal jedno takové rychloschéma, tak snad Vám pomůže...

Obrázek

jinak pásy stačí dát: dolu na B sloupek místo origo pásu, na pojezd místo zacvakávače a zkrátit pás a pak dozadu místo zacvakávačů zadních pásů...
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

tady foto uchycení pásů: u vnitřní spodní větve u sparco pásů je potřeba zkátit jen pás řidiče, u spolujezdce to je ok, protože ty spodní větve nejsou stejně dlouhé... (levá kratší než pravá)

Obrázek

Obrázek

Tady je odkaz na tu druhou fotku ve větším
Obrázek
whoof - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

jop tak to uchyceni pasu mame jak to ma byt teda ... takze drzaky k sedackam kupovat nemusim to je dobre prtz to taky neni uplne levny.. diky moc ... a este se chcu zeptat teda jak jsi vyresil to zkraceni toho bederaku ?? ja vubec nechapu proc to vymysleli tak debilne ... sak ja mam tedka ten pas uplne nakrivo a misto toho abych se citil bezpecneji tak je to presne naopak :D
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

no ty držáky si uděláš z plechu, já to mam ze 3mm plechu...

no v tom místě kde je pás sešitý o kovové sponky tak ho rozpářeš a posuneš dál, tím se to zkrátí...
whoof - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

huh rozparat ?? a jak to pak zasiju ja ani nevim jak se zapina sici stroj :lol: :lol: no mamka asi nebude mit radost :D
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

to už nemusíš zašívat, to drží samo... zítra ti to vyfotím...
luke.bean - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od luke.bean - FK »

párat pásy?? proboha proč?? - chtěl bych se v tom nabourat :D :D :D
já vystřídal v autě snad čtvery a nikdy jsem s tím neměl problém že by byli dlouhý nebo krátký.. A to jsem měl uchycení jak v sérii,tak upravený ;)
whoof - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

no ja mam klasické čtyřbody od sparca uplně ty stejný jako má snb a mam přesně ten samý problém nechapu proč ty stahováky nemohli dat na obě strany. Jak to máš vubec vyřešené ty luke ?
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

luke: ty nevís asi co myslím... má to i takhle miloš, a ty to máš takhle vzadu na tyči...
whoof - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

mohl bys teda prosim poslat nějaky to instruktažní photo plz ? :D budu vděčnej
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

jo vidíš... jdu na to...
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

takovej rychloobrázek, snad to pochopíš...

Obrázek
snb-rider - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od snb-rider - FK »

whoof: tak co, už se ti to podařilo zkrátit?
whoof - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od whoof - FK »

ještě jsem na to neměl čas jak budu mit chvilku tak na to vlitnu .. zatim diky za pomoc :)
MagicanBlack - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

SNB-rider: Mohl by jsi prosím i napsat rozměry toho plechu?? toho Lka na kterym mas prisroubovanou tu sedacku?? jak dlouhy atd?? diky moc...
MagicanBlack - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

no tak kdokoliv kdo montoval nový sedačky.. mohly by jste mi napsat rozměry toho plechu na který jste přidělávali sedačku?
Díky moc
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od kejzi1 »

SNB je na dovolený,musíš počkat
MagicanBlack - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

A ty by jsi nevedel priblizny rozmery?? prosíím?:-)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od kejzi1 »

MagicanBlack:
Jo tak to ti fakt neporadím,bohužel. I když teď koukám že je to v podstatě to samý co mám v autě já.Ale rozměry nevím,dělal jsem to podle sedačky a dělal jsem to z pantu na bočnice na traktorovou vlečku.Koukni ke mě,mám tam hodně fotek viewtopic.php?f=16&t=42
MagicanBlack - FK

Re: Skořápkáři prosiim o radu

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

ja na to prave ze koukal no.. zejtra by mi meli prijit sedacky.. ale nevim kdy budu mit cas je namontovat.. tak si chci vsechno pripravit.. aby to potom bylo jen vyndat a nandat novy.. tak stacili by mi rozmery ty vlecky.. kolik je to vysoky... na ty strane lize.. a siroky na ty strane na ktery sedi sedacka... jestli mi rozumis..
Odpovědět