Potažení volantu kůží

vybavení a úpravy interiéru atd.
Suchos - FK

potažení volantu

Příspěvek od Suchos - FK »

Chtěl bych si nechat potáhnout volant kůží. Nechával ste si to někdo udělat? Popřípadě tedy kde a kolik to stálo... Dík
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: potažení volantu

Příspěvek od 103457 »

http://www.apos-auto.cz/article.asp?nAr ... nguageID=1
Jsou to profíci, naprostá dokonalost, jsem spokojenej, cena 1.650,-Kč i s poštovným.

P.S. musíš, ale sehnat origo volant pod kůži, když si necháš potáhnout polyuretanovej volant, tak to není ono.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: potažení volantu

Příspěvek od emilio52 »

Někde se tu o tom už psalo tady je odkaz
http://www.apos-auto.cz/article.asp?nAr ... nguageID=1
zas byl někdo ychlejší :cry: :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Petan.Boss - FK

Potažení volantu kůží

Příspěvek od Petan.Boss - FK »

Čau chlapi, nemáte nějaký typ na obnovu ošahaného volantu?
Uživatelský avatar
SatandaS
Příspěvky: 1553
Registrován: pon 11. srp 2008 16:45:56
Bydliště: Frýdek-Místek / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od SatandaS »

Nech si ho potáhnout kůží ;) Stojí to kolem 800kč.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Atnarfus »

Obšít kůží. Já mám obšité volanty ve všech autech a je to super.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Maty »

Vyhodit a koupit novej :P
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od 103457 »

Pokud je to polyuretan tak nic, jen vyhodit. Kůží lze kvalitně potáhnout pouze kostru volantu dělanou pod kůži, nikoliv polyuretan, jelikož je měkký a dost často se stane, že se věnec utrhne od kostry a potom se protáčí. Určitě s tím někteří nebudou souhlasit, ale dle mně je to vyhození peněz. Zrovna tak, bych se vyvaroval levných potáhnutí volantu. Ona kvalitní kůže a dobře odvedená práce přece jenom něco stojí, takže adekvátní ceny jsou od 15 stovek vejš. Ovšem, pokud chceš opravdu kvalitu.
Pokud se ti nelíbí volant jenom proto, že je ošahaný a je ti jedno, co budeš držet v ruce, tak kup za 8 pětek potah na benzínce a víc to neřeš.
zdick - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od zdick - FK »

Dá se u tý umělotiny nějak vyřešit ten věnec utržený od kostry (protáčí se)?
Mám doma připravené díly na výměnu volantu za 4 ramena, ale právě ten volat je na vrcholu uvolněný.
Chtěl bych na něj kůži Maria Cavallo, je možný že by to to obšití dostatečně zpevnilo?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Maty »

injekční stříkačkou tak stříknout vteřiňák :P
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Petan.Boss - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Petan.Boss - FK »

Jde o to že mám edici sport line což je žlutě obšívaný...a ten neseženu....
Martin_Happy - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

seženeš. Ale hodně blbě a musíš mít štěstí. Já ho takly nakonec sehnal

Ale nech ho přešít znova
Petan.Boss - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Petan.Boss - FK »

Jsem myslel náký sprej nebo krém...aby to bylo lesklě....
Petan.Boss - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Petan.Boss - FK »

A kde to dělají?A kolik to výjde?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od 103457 »

Já první volant nechal dělat tady: http://www.apos-auto.cz/article.asp?nAr ... nguageID=1
byla tam strašně ochotná paní Dvořáčková, ale teď je tam nějakej neochotnej vůl jménem Jelínek, který mi neposlal ani vzorkovník barev a kůží a když jsem to po něm přímo chtěl, tak už neodpověděl
tak jsem to zadal sem a tam jsou ochotný, poslali mi hafo fotek jejich prací
http://auto-interier.sbazar.cz/kozeny-i ... 46561.html
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Drahoš »

Má někdo zkušenost tady? Celkem o tom uvažuji...

http://seat-forum.cz/viewtopic.php?f=50&t=22110
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
MartinB
Příspěvky: 661
Registrován: pon 15. zář 2008 17:31:55
Bydliště: Opava/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od MartinB »

kamarád si nechal obšít volant tady u tohoto týpka, bylo to trošku drahší ale výsledek je 100%

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=116477
MartinB ;-) a jeho Felí 50 kiloWattová kráska v kombajnu
Můžeš se mrknout ;-)
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... 16&t=15025
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Ivarek »

No tak to je stejný jako psal Drahoš...a jinak vypadá to fakt dobře.
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Drahoš »

MartinB píše:kamarád si nechal obšít volant tady u tohoto týpka, bylo to trošku drahší ale výsledek je 100%

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=116477


Super, tak už mám aspoň jednu reakci. Vypadá to fakt dobře...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
MartinB
Příspěvky: 661
Registrován: pon 15. zář 2008 17:31:55
Bydliště: Opava/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od MartinB »

Drahoši, kdyby si pořeboval detailnější fotky volantu, tak řeknu kámošovi a on ti je nafotí ;)
MartinB ;-) a jeho Felí 50 kiloWattová kráska v kombajnu
Můžeš se mrknout ;-)
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... 16&t=15025
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od p@vel »

při kolika km se začíná ohmatávat volant ten čtyřrameňák?
Felicie vím, že má najeto necelých 90000km a do teď byl volant jako nový ale teď se začína trochu "ohmatávat"
Známý, co má feldu, kterou mají doma od novoty má nakrouceno necelých 130000km a volant na místech kde se nejčastěji drží dost hnusně ojetej...
Vím, že u škodovky, kterou jsme měli od novoty se začal volant celkem ojíždět při nějakých 70000km...

To ty volanty vydrží opravdu tak málo?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Maty »

Nejde říct jak dlouho vydrží :)

Někdo se potí tak mu volant vydrží míň ... někdo se nepotí tak mu vydrží zase dýl .... to samý pokud auto stojí venku na sluníčku nebo se schovaný v garáži ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Michael - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od Michael - FK »

Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od 103457 »

Ten seženeš na aukru o 4 stovky levnějš, ale není to jako origo. ;)
big.jedla - FK

Re: Ošoupaný volant

Příspěvek od big.jedla - FK »

kožený potah Mario Cavallo a volant je jako nový, i to zpevní utrženou část tak že při běžném provozu člověk nic nepozná
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Potažení volantu kůží

Příspěvek od Vondry »

Aby to bylo ještě přehlednější šlo by členové co mají potažený volant aby jsem hodili jeho fotky ,firmu která to dělala ( nejlépe odkaz na ní) a nebyla by špatná orientační cena. Dost by mi to pomohlo.
Dále jsme se chtěl zeptat na kolik vyjde poštovný za odeslání volantu přibližně.
Všiml jsme si že pár členu o tom uvažuje a u každěho je pár odkazu na firmy ,ale lepší by bylo to dát sem aby to blyo pak pro ostatní lepší na hledání.
Koupil jsme 4 ramnenj volant právě co potřebuje zásadně opravit jak je používanej dost tak na volantu není ta lesklá část po celém obvodu co tam je než se ošahá .Taky jsem zjistil ,že vrchní část volantu na obvodu se pootáčí vuči kostře , nevím jestli je to normální a nebo je to puvodně přilepené takže byhc hctěl volatn zrenovovat tudíž jsem přemýšlel ,že byhc ho poslal potáhnout koukal jsem ,že některé firmy co byli u členu v sekci naše vaše stroje dokonce i opravují to že materiál pevně nedrží ke kostře takže ho přilepují . Ale nevím kam ho psolat ,proto bych byl rád za radu a případně za inspiraci jak jste si nachali potáhnout volant vy ,mám přestavu jak to chci ,ale pokud by mě něco zaujalo lepšího tak byhc byl rád.
Mylsím, že by se svýma zkušenostma s voalnyt nám zde mohl pár vět napsat 103457 ,řekl bych,že na to kolik volantu si vystřídal tak máš už dost zkušenosti s volanty a byl bych rád za každou radu.
Díky za informace a fotky vašich volantu.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od 103457 »

Tak pochopitelně se mohu podělit se svýma zkušenostma, jelikož myslím, že jsem již nějaké nasbíral. :lol:
Pochopitelně ostatní mohou mít jiné názory a i jiné zkušenosti, neberte prosím to co tu napíšu, jako nějaký návod, jak postupovat, napíšu pouze co jsem zjistil já a co bych již neudělal ap.
Můj první koženej volant ( ještě ve staré feldě ) byl origo dvouramenej koženej a naprosto super. Nyní ho má myslím Satanda, tak další info u něj.
Obrázek
Poté jsem koupil novou feldu, která měla bag a tudíž jsem začal řešit 4 ram. volant. Nejdřív jsem koupil potah Mario Cavalo, ale nebyl jsem moc spokojený, věnec s ním je pro mne moc silnej a vzhledově nic moc, hlavně u ramen volantu.
Obrázek

Dále následovala řada origo továrních kožených volantů, ty jsou na řízení i omak super, kůže je velmi hladká a lesklá. Má to trochu i svoje nedostatky a to, že v létě kůže pálí, v zimě studí a volant dost klouže, jelikož je velmi hladkej. Velkej nedostatek ovšem je, že čím je volant starší, tím je stav kůže horší, zejména na vrcholu volantu. Vyzkoušel jsem všechny barevné varianty nití, podle toho, jak jsem upravoval interier. Měl jsem i Laurin & Klement, ale foto nemohu najít, kvalita je shodná, jako u černého volantu.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Pak následoval můj první volant, který jsem si nechal udělat, byla to lehce hrubá černá kůže + modrá nit. Byl jsem s ním maximálně spokojen. Dělala to firma Apos. http://www.apos-auto.cz/article.asp?nAr ... nguageID=1 perfektní domluva, volant byl za týden doma, cena potažení byla 1.600,-Kč. Volant má nyní ježek ve své modré, dotazy na spokojenost směřujte na něj. ;)
Obrázek

Další volant jsem si nechal udělat v barvě hnědé s šedou nití. Volant jsem poslal člověku, který si říká Woo Doo a inzeroval zde, že potahuje volanty. Ovšem až nyní cca po roce jsem zjistil, že ho Woo Doo nedělal, ale poslal udělat firmě volantech
http://www.volantech.cz/ Volant byl hotovej asi za měsíc cena 1.300,-Kč, kvalita dobrá, jenom švy na ramenou zezadu volantu se mi zdají velké, vidět to není, ale na omak to cítit je.
Obrázek

Nyní mám další volant, je to origo WV Golf 3 ovšem kůže už je stará a nahoře poškozená, nechám jej potáhnout znova a jak jsem sondoval, tak vyberu firmu Apos.

Ceny co jsem uvedl jsou pouze za práci ještě musíte připočíst poštovné a to je cca 100,-Kč za jedenu cestu, čili 100,-Kč tam + 100,-Kč z5.
Ještě můj názor, jaký volant potahovat, ták já už bych šel pouze do volantu, který byl původně origo v kůži, volant, který je origo v kůži má jiný věnec než volant z polyuretanu. Volant z polyuretanu má po potažení kůží věnec dost silný, což mě nevyhovuje. Navíc je zde riziko, že se v budoucnu polyuretan od věnce odtrhne a samotný věnec se na kostře bude protáčet. V okamžiku, kdy se volant potahuje, lze věnec přilepit ke kostře volantu a to tak, že se lepidlo injekčně aplikuje na kostru a polyuretan se přilepí. V případě, že se vám utrhne věnec od kostry již na potaženém bolantu, nelze nebo jen velmi obtížně a pouze omezeně to lze řešit.
Pokud máte další dotazy, tak se ptejte, odpovím, zda budu vědět.

http://www.apos-auto.cz/article.asp?nAr ... nguageID=1 - maximální spokojenost, super kvalita A+
http://www.volantech.cz/ spokojenost, kvalita A
http://autocalounictvi.eu/ - nemohu hodnotit finálový produkt, od této firmy jsem si nenechal udělat volant a to z důvodu špatné komunikace s majitelem p. Novákem, preferuje pouze osobní kontakt, chtěl jsem po něm zaslat vzorník kůží a nití, ale napsal mi, že to nemá cenu, že fotka zkresluje. :(
Uživatelský avatar
MARWiN
Příspěvky: 1997
Registrován: čtv 08. dub 2010 21:43:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od MARWiN »

super postřehy :thumleft: těch volantů jsi měl opravdu dost. Mám pár dotazů... Jak přesně vypadá volant z polyuretanu? To je třeba normální obyčenej nekoženej 4ramenňák? A tím věncem se myslí to kožené šití,že se po čase posunuje po původní kostře?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od 103457 »

Polyuretanovej volant je obyčejnej volant, z černé pěny. Ta pěna se právě může utrhnout od kovové kostry volantu a potom se pěna na kostře protáčí.
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od Vondry »

103457 -díky za odpověd .
CHtěl jsem se zpatat ještě jak sundat tlačítkaz origo volantu nerad bych je zničil totiž a na obšití mají být sundaný.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od 103457 »

tlačítka jdou sundat opatrně malým šroubováčkem, jsou jen nacvaklá. Chce to ale volant vzít do tepla, aby plast nebyl studenej a křehkej.
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od Vondry »

Díky ,moc já si to myslel ,ale bál jsem se za to zapáčit trochu víc .
Miira
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 31. črc 2008 17:30:32
Bydliště: Lipník nad Be?vou
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od Miira »

Zdravim, neměly by jste náhodou někdo šablonu (střih) na obšití 4 rameného volantu? Materiál mám a chtěl bych si to vyrobit sám, vim že by to šlo nakreslit, ale třeba už to někdo řešil tak se skouším zeptat
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od 103457 »

Jen pro zajímavost, zde je aplikace výrobce Apos, pracují velmi precizně s kvalitními materiály.
http://www.uschovna.cz/zasilka/EBP4HYINDLV4HLJD-DRM
Tom1

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od Tom1 »

kamarád má u Feldy ještě ten starý dvouramenný polyuretanový volant a má ho celý dost ošoupaný, říkal, že se mu při jízdě dost potí ruce. Chci se zeptat, zda může být ten volant ošoupaný právě kvůli tomu, že se mu potí ruce. Uvažuje o tom, že by si sehnal volant, který je připraven na obšití kůží a u jedné firmy by si ho nechal obšít, ale má obavy, že kvůli tomu potu mu ani ta kůže moc dlouho nevydrží. Jak to tedy je?

Ještě taková otázka mimo téma: kamarád se mi také svěřil s tím, že když se mu potí ruce a někoho veze, tak se prý cítí hrozně trapně, protože na tom volantu jsou viditelné stopy po tom potu a když se na volant podívá spolujezdec, musí to prý vypadat trapně, on má šedý volant, takže ty stopy po potu jsou prý vidět na první pohled. Pomohlo by v tomto případě obšití volantu tmavou kůží? Na té tmavé by ty stopy po potu neměly být tolik vidět. Dostal se někdo z vás do podobné situace jako můj kamarád?
myscho - FK

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od myscho - FK »

nazdar, chcem kupit bratovi kozeny potah MARIA CAVALLO ale potreboval by som vediet obvod drzadla, podla tejto tabulky by to mala byt velkos A alebo AX
kto poradi ?? diky

Obrázek
Uživatelský avatar
RAAF_96
Příspěvky: 964
Registrován: ned 25. srp 2013 8:28:54
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od RAAF_96 »

Sportline volant seženeš, sem tam se podívej na bazoše a uvidíš, mě vyšel na 1000kč i s poštou, sice sem tam nějaká ta nitka ze zadu volantu rozpáraná, ale není osahaný nic, vypadá pěkně, ještě jsem na něj koupil nějaké ubrousky na kůži a paráda :thumleft:
Škoda Felicia Combi 1.6 55kw r.v.97 - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Moje_Felda/
Škoda Octávia Combi 1.8t 110kw - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Koktik/
myscho - FK

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od myscho - FK »

ak by to bolo premna tak by som sam obzeral inde ale bratovi to spostaci :D preto by som potreboval vediet aky rozmer kupit, ci A alebo AX
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od 103457 »

Hele, jak máme vědět, jakej má tvůj brat volant :?: :?: :o Nemáš metr, aby jsi ho změřil ?


PS potah volantu je humus :puker:
myscho - FK

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od myscho - FK »

ma tam nejaky smiesny potah ktory nemozem dat dole aby som zmeral rozmery, musel by som ho rozrezat co nechcem
podla mna bude na tento volant pasovat potah o vekosti A
Obrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od emilio52 »

tak na tomto volantu žádný potah není :hlava: . :o
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
myscho - FK

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od myscho - FK »

to som nefotil ja :D to je len ilustracne foto :D
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od Skury »

Občas přemejšlim, jestli ty lidi jsou fakt tak blbý nebo to jenom dělaj...

Myscho: Co chceš řezat? Vem metr, změř průměr věnce volantu. Tak jako tak budeš v kategorii A bez měření.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
myscho - FK

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od myscho - FK »

uz to mam zmerane, dakujem ze mi nikto nepomohol, ste super :thumright:
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od Skury »

A s čím nepomohl? Změřit ti volant?
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Potažení volantu kůží

Příspěvek od oondra18 »

Čus lidi, já mam kožený volant z volanty.net a úplně super. S chlapikem je domluva a za 1500kč s tím, že chce váš stávající volant. Jinak je možnost výběru kůže (perfor, hladká) a barvu obšití. Na volantu po 15tis km nepozoruju žádný změny. (je to málo)...
Odpovědět