Protisluneční fólie

vybavení a úpravy interiéru atd.
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Protisluneční fólie

Příspěvek od smrcek »

103457 píše:Podle zákona ano, ale má to cenu, když smíš zatmavit jen 25% a to je právě zatmavení továrních skel?
U zadních oken se to zatím toleruje, ale radši bych počkal, jak se vyvine situace, policajti i STK mají nově ty měřáky na propustnost oken a je otázka, jak hodně budou důslední při měření. Nedávno tu někdo psal, že na STK musel sundat folii ze zadního okna.


Zadní můžeš mít přeci ofóliované jak chceš ;) Přední max. 25% zatmavení - což je origo zelená. Je to tu napsané milionkrát, přesto se tady budete pořád ohánět tím, že může být jenom zelená a dost :roll:
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Protisluneční fólie

Příspěvek od 103457 »

jak chceš je pojem relativní ;)
Každej může mít okna, jak chce, když to uhádá. :lol:
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Protisluneční fólie

Příspěvek od smrcek »

Mýlíš se...proč bych se měl s někým dohadovat o zadních oknech? Když to bude mít atest tak si tam můžu dát třeba i karton :lol:

Relativně se dá uhádat skutečně všechno, ale pokud by mě někdo je*al za to, že moje zadní mají propustnost 5% světla (ála rakev) tak mi může políbit zadnici a zamávat. Mám tam atest, mám od toho kartičku, ničim to není škodlivé. A pokud ne tak si to příště nedovolí, protože bude pořádně proškolen, ne ode mě, ale od pověřených ;)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: Protisluneční fólie

Příspěvek od osobne »

Na Technické kontrole jsem se na to technika přímo ptal a řekl mi, že zadní sklo a sklo zadních bočních dveří si můžu klidně zatřít barvou a ničemu to nebude vadit. :mrgreen:
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Protisluneční fólie

Příspěvek od Cobrak »

Ahoj kluci. Chtěl bych si nechat zatmavit okna na autě. Hodně jsem si toho přečetl, jak tady, tak jinde, takže o tom hodně vím. Ale chtěl bych se Vás zeptat, jestli nevíte o někom, kdo by mi to udělat v Praze a okolí. Jestli nemáte osobní zkušenost a pokud víte i cenu, bylo by to super. Jde o to, že většina příspěvků na tohle téma je tu několik let starých a už dávno to nemusí platit, tak se chci zeptat :-) Díky
Odpovědět