Felicia a sedadla z G4

vybavení a úpravy interiéru atd.
Kamikazegolf - FK

Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Zdary, zkoušel jste už někdo dát sedačky (racaro) z golfa iv do Felicie? Chci tam zkusit nacpat přední i zadní sedadla, rozměrově by měli sedět a nevím jak ty zadní.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Skury »

Všechno jde, když převaříš uchycení.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Kamikazegolf - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Držáky jsou to nejmenší, ale spis aby to tam sedelo rozmerove a nebyly tam moc velký mezery a diry
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Skury »

Kamarád měl sedačky z fabie ve fágu a prej je to děsně vysoký. Jinak myslim že někdo tu má sedačky z kokty ve feldě, ale už nevim kdo.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Kamikazegolf - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Zadní vim ze jsou široký +/- stejně, na výšku jsem to nemeril ale snad to půjde v sobotu se do toho pustim
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od acab »

pak nahod foto :thumright: :salut:
Kamikazegolf - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Tak jsem to teď proměřil a ona ta zadní sedačka je menší než ve felině, tak to snad nebude problém. Ještě ty přední ale tam stačí předělat pojezdy
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od 103457 »

"stačí předělat pojezdy"
To se snadno napíše, ale není to zas až tak jednoduché, jak to vypadá. Pojezdy musí být přesně umístěné, jednak aby šla sedačka dobře a lehce posouvat, aby byl sklon sedáku stejný, jako v golfu, čili budeš muset vyřešit úhel mezi pojezdem a sedákem a navíc na pojezdu je pas, tak aby se to s tebou v nouzi neutrhlo. :o
Kamikazegolf - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Když jsem kdysy dával do auta anatomy tak jsem pojezdy prisrouboval do auta a na nich udělal rám na který jsem potom pridelal sedačku. Bezpečnostní pas je uchyceny na pojezdu to zůstává stejný jako u originálu. Vim ze to nebude jednoduchý ale už jsem vyráběl složitější věci.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Skury »

Akorát že golf a felda má diametrálně jiné uchycení sedaček.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Kamikazegolf - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Vzadu je to uchyceny dvěma čepy ( oroginal držák do golfa) ty jsou široký jako pojezdy v autě akorát ten předek je uprostřed tam, bud to predelam nebo to uhytim za střed do karoserie (samozřejmě ji vyztuzim) a zůstanou i výškové stavitelny
Kamikazegolf - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od Kamikazegolf - FK »

Tak zadní sedačky jsou v autě, operadlo sedlo do původních držáku jen na sedak se musí dodělat držáky. Je zajímavý jak tam pasuji, jsou přesně tvarovaný kolem podbehu kol, jen jsou o něco vyšší ale mám tam laminatovy plato tak není vidět.
mirci10 - FK

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od mirci10 - FK »

Hoď sem aj voláke fotky :)
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Felicia a sedadla z G4

Příspěvek od oondra18 »

Jsou na těchto fotkách hlavové opěrky z Golfa III a budou mi pasovat do feldy?? Na fotce jak jsou 3 opěrky, tak ta spodní je údajně z feldy a dvě horní z golfika. Myslíte si, že je to tak?? Díky :) Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět