Změna podsvícení spínačů

vybavení a úpravy interiéru atd.
header - FK

Změna podsvícení spínačů

Příspěvek od header - FK »

Dobrý den, plánuju změnu podsvícení spínačů podle článku tady na foru http://www.feliciaklub.cz/navody/zmena- ... inacu.html ale zjistil jsem že mě svítí jen spínač výstražných světel, ostatní spínače nesvítí tj.:spínač zadní mlhovky a vyhřívání zadního okna, ale teď k otázce. Je možné že to nemám ve výbavě nebo jsou spálené žárovky?
Díky za pomoc
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna podsvícení spínačů

Příspěvek od Skury »

Zadní mlhovky a vyhřívání zadního okna máš, pokud máš hatche/kombika. Takže buď máš spálený žárovky ve světlech, nebo v kontrolkách nebo pojistky (pozice 12+13).
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
header - FK

Re: Změna podsvícení spínačů

Příspěvek od header - FK »

Po důkladné dedukci jsem zjistil že žárovkama to není (mlhovka svítí) tepelné tělísko topí- bez pojistek by to nefungovalo :D takže to bude kontrolkama ve spínačích :ugeek:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna podsvícení spínačů

Příspěvek od 103457 »

kontrolky ve spínačích?? Myslel jsi žárovky ve spínačích ne? Kontrolky máš v přístrojovce. Je to běžná závada u spínačů a skury ti to napsal. Předělat na LEd diody, návod je v našich Návodech na hlavní stránce nebo vyměnit spínač za novej s funkční žárovkou.
Odpovědět