Elektrická okna Felicia

vybavení a úpravy interiéru atd.
Leos1 - FK

Elektrická okna Felicia

Příspěvek od Leos1 - FK »

Čau lidi, mám problém s el. okny na Felicii. Mám 1.3 r.v 2000 a bylo to bez el. oken a el. zrcátek, koupil jsem si 1,6 r.v.2000 a ta to měla, vymontoval jsem to a dal si to do té 1.3, zapojilo se to a okna nechtějí jezdit. Když se to proklemuje na přímo ve kostce tak se to rozjede a pak to jde normálně na vypínačích ale po chvíli to zase přestane jít a dokud to neproklemuju abych tomu dodal pohyb tak to nefunguje,,,na vypínačích to chodí tak cca 10 minut a pak jako by to stratilo šťávu, nevíte čím to může být??? Děkuji za rady :) :)
luk111
Příspěvky: 215
Registrován: ned 22. srp 2010 19:47:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrická okna Felicia

Příspěvek od luk111 »

Dal jsi do pojistkové skříně pojistku??? Koukni nevím která to přesně je. Určitě jsi jí tam při víměně nedal a proto to nešlape.
Leos1 - FK

Re: Elektrická okna Felicia

Příspěvek od Leos1 - FK »

nojo, ale to by nešlapalo vůbec ne??? ono to na ty ovladače chodí ale jen třeba 5 minut a pak to přestane reagovat :(
luk111
Příspěvky: 215
Registrován: ned 22. srp 2010 19:47:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrická okna Felicia

Příspěvek od luk111 »

No nevím, pokud jsi tam ty okna neměl musíš dát jinou pojistku nebo doplnit. Juknu na to schéma pojistek a zjistíš to která a jak velká je pro okno. A pak jedině zkontrolovat kabeláž jestli nění někde přerušená.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrická okna Felicia

Příspěvek od Maty »

VAlná většina feld tam tu pojitku má nacpanou i když tam ta výbava není :D ... ale to je jedno :P

To, že ti to běží +/- 5 minut je správné. Originální okna fungují pouze těch +/-5 minut po vypnutí zapalování ;) . Když zapneš zapalování tak to bude normálně fungovat :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Leos1 - FK

Re: Elektrická okna Felicia

Příspěvek od Leos1 - FK »

To právě nefunguje, samo to přestane chodit i za běhu motoru..
luk111
Příspěvky: 215
Registrován: ned 22. srp 2010 19:47:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrická okna Felicia

Příspěvek od luk111 »

Zkus zkontrolovat nebo přihnout kontakty na vypínači atd.
Odpovědět