spani v kratke felde

vybavení a úpravy interiéru atd.
matak - FK

spani v kratke felde

Příspěvek od matak - FK »

Zdravim ma nekdo zkusenosti jak se nejlepe vypsat v kratke felde? ale by se nerozebralo pul auta:-D.napadlo me vyndat zadni operadla a sklopit predni sedacku do rovony se zadnim sedakem ale nvm jestli je to realny. diky
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od 00Inferno00 »

Párkrát jsem spal na sedadle spolujezdce sklopeném na max, u řidiče ti bude vadit volant. Do růžova se nevyspíš, ale dá se to ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Polo
Příspěvky: 192
Registrován: pát 17. zář 2010 20:43:14
Bydliště: Brandýs n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Polo »

také přespávám na místě spolujezdce ;)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Skury »

Já spal tak, že jsem měl řidičovo posunutou dozadu, spolujezdce dopředu a hlavu jsem měl na pravých zadních dveřích a nohy u řidiče. Perfektně mi to tak vyhovovalo.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od emilio52 »

Taky jsem už parkrát na srazu spal na spolujezdcově sedačce a přežil jsem to ,to mám asi 185 cm :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Skury »

Já spal i na recarech ve funce se svejma 191cm, ale dobře mi nebylo... ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Kubason - FK

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Kubason - FK »

já spal na férovku tak, že jsem sklopil zadní sedačky a lehl si napříč do kufru
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Arkis »

Jako né, že bych se někomu chtěl vysmívat, ale combi je combi. Takhle nějak spávám s taťkou, když sme na Rally akci. No já spím na sedadle spolujezdce (mám skoro 2 metry, takže si to fakt užívám...) a on, protože má bolavé záda, spí od kufru po přední sedadlo. Na rally hold jezdíme bez zadních sedadel ;) . (resp. jezdili sme...)
matak - FK

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od matak - FK »

co třeba vyndat přední sedačku zadní opěradla a udelat si tam nějaký rošt to by mohlo už být dobrý poležení:-D, na tom sedadle by to šlo ale v kufru se sklopenejma sedačkamam to si moc nedokážu představit:-D
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Nosferat »

Kdyz se vyndaj zadni sedacky, a z predni se sunda hlavova operka a posune na max do predu, takmjde sklopit skoro do roviny s podlahou pod zadnima sedackama/kufrem takze pak snaci nafukovaci madrace a je pohodlna postel
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
Kubason - FK

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Kubason - FK »

co si budeme povídat, stan je na spaní lepší :D
PaKr
Příspěvky: 79
Registrován: pon 10. bře 2014 18:58:56
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od PaKr »

zkoušel jsem několik způsobů a nejlepší je asi to, co popisuje Nosferat :) dá se to i u řidiče a strana spolujezdce je fakt lepší :) :)
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od osobne »

Dříve jsem prospal ve služební Felicii spoustu nočních směn jak na sedadle řidiče, tak i na sedadle spolujezdce, nikdy to za nic nestálo. Nyní spíme při noční směně ve služební Octavii a je to snad ještě horší.
Uživatelský avatar
Hudzi
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 12. dub 2012 21:00:32
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Hudzi »

Čítam tú to tému a hľa čo nájdem :D http://auto.bazos.sk/inzerat/36824970/S ... D-1996.php síce to nieje krátka ale spanie vo felde vyriešené :D :D keby som v kombajne nemal subáč tak v lete idem takto s priateľkou k moru :D
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 16&t=32022 Moja Feldička odstin 9460 - modra hlubinna :)
acswin - FK

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od acswin - FK »

osobne: něco mí říká , že pracuješ u policie :lol:
Ziriath - FK

Re: spani v kratke felde

Příspěvek od Ziriath - FK »

Naštorc na zadních sedadlech...Jen musím auto postavit tak, aby stálo zcela na rovině, nebo levá strana byla o kousek níž- nechci spát hlavou dolů, a také nechci, aby se mi ty věci na zacvaknutí pásů zarývaly do zad, čímž by se z auta stalo záhořovo lože. Přes sedadla přehodím karimatku, napravo umístím polštář, a mohu to zalomit. Ale není to pro každýho, já mám ani ne 165cm, takže se sice zcela nenatáhnu, ale vyspím se relativně dobře.
Odpovědět