Vylepšenie interieru

vybavení a úpravy interiéru atd.
Mego - FK

Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mego - FK »

Zdravíčko, som tu nový :cyclops:
Deduš si kúpil nový motor a tak mi pripadol ten starý- felda lxi 1.3MP, rv. 96. Chcel by som nejako vyplepšiť interiér. Zatiaľ som na motore previedol tieto kroky:

- Výmena autorádia na kazety za autorádio na CD
- Inštalácia stredového panela z inej feldy (pri tom som sa zapotil), ešte nie je hotovo
- Výmena hlavy rýchlostnej páky (aj pri tom som sa zapotil)

Ďalej plánujem robiť:
- Montáž rear reproduktorov (už som na tom pracoval, ale akosi to nefunguje :O)
- Výmena sviečok, stieračov, krytu nádrže, oleja, filtrov (k tomu by som bol rád, keby mi niekto povedal, ako na to)
- Výmena žiaroviek podsvietenia v palubovke za modré ledky

Existuje nejaký spôsob, ako pripnúť koberce na zem tak, aby sa nepohybovali? Nejaké dierky majú, ale v podlahe nevidím nijaký "výrastok" o ktorý by sa to malo zachytiť.
Pri montáži stredového panela mám problém, že tá časť, čo kryje ručnú brzdu sa mi nedá vzadu prišrubovať. Aj som nadvihol ten spodok, aby som to obzrel, ale nie je tam závit na šrubku... dá sa s tým niečo robiť?

Za každú pomoc úprimne ďakujem

Hej a ešte aby som nezabudol :geek:
http://i57.tinypic.com/fu417r.jpg
pawlo
Příspěvky: 46
Registrován: pon 14. říj 2013 12:37:14
Bydliště: Košice

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od pawlo »

Na pripevnenie zadnej časti stredového panelu, je potrebné použiť tú štvorcovú plastovú nasúvaciu maticu. Je tam taká štvorcová diera, tak do nej ju strčíš.
Mego - FK

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mego - FK »

A odkial tu maticu vezmem, ak ju nemam?
pawlo
Příspěvky: 46
Registrován: pon 14. říj 2013 12:37:14
Bydliště: Košice

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od pawlo »

Ja som ju kúpil v malej predajni s autodielmi škoda. Majú to všade, používajú to aj iné škodovky. Je to táto matica: http://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel ... -2940.html
Mego - FK

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mego - FK »

Zaujímavé a to iba pichnem do toho štvorčeka za ručnou brzdou a do toho našrubujem šrubu a už to je?
Inak medzi rýchl. pákou a ruč. brzdou mi z toho tunela (tak sa to volá, nie?) trčal nejaký biely závit, tak som na to nakrútil maticu , ale tiež tam treba asi nejakú podložku nie?
Mufik84 - FK

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mufik84 - FK »

Zdravim vsechny
z me pracovni feldy se stal rodinny mazel, ale nastal problem , a to jsou sedacky ve predu. Jelikoz mi auto okupuje i zena tak mam problem s tim ze na ni je sedacka moc nizko ( meri cca 155cm) takze bych se chtel zeptat na nejidelanejsi sedacky, z jakeho vozu a tipu, by slo vestavet do feldy. A hlavne z co nejmensim zasahem. Nejake to rezani a svarovani s tim se pocita. Jedna se jen o to aby byly vyskove stavitelne a nedelali v interieru neplechu. Dekuju za kazdou radu a tip.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od emilio52 »

Sehnat někde stavitelnou sedačku z feldy nebo ať si dává pod zadek polštářek.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Mufik84 - FK

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mufik84 - FK »

Ve felde nekdy byly stavitelné sedačky???
Slyším prvně teda.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Skury »

Ano... Příplatková výbava, výškově stavitelné sedadlo řidiče.
http://autodily.kvalitne.cz/j2webik/pics/sfelda.jpg
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Mufik84 - FK

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mufik84 - FK »

Děkuji
Mego - FK

Re: Vylepšenie interieru

Příspěvek od Mego - FK »

pawlo píše:Ja som ju kúpil v malej predajni s autodielmi škoda. Majú to všade, používajú to aj iné škodovky. Je to táto matica: http://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel ... -2940.html


Táto matica sa mi tam nevojde... dám ju na doraz, ale trčí cca 3-4mm nedá sa dať hlbšie... nemá tam ísť niečo iné náhodou? :ugeek:
Odpovědět