výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku bez

vybavení a úpravy interiéru atd.
bullaer - FK

výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku bez

Příspěvek od bullaer - FK »

čaute, lidi nevím jestli to tu už neni, ale sehnal sem si výškově nastavitelné pojezdy, a potřeboval bych je namontovat na sedačky bez nich. Byl jsem ujišťován, že to jde. Neporadili by jste mi jak?
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku be

Příspěvek od Kuladmin »

Záleží co všechno a přesně máš. Dělal jsem to a jestli se nepletu a dobře pamatuju tak je celý kovový spodek jiný. Takže jsem sundal čalounění a molitan a přehodil ho na ten kovovej rám.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku be

Příspěvek od oondra18 »

Čus, nefunguje mi u sedačky řidiče naklápění sedačky. Prostě to mačkám a nic to nedělá. Nevíte co s tím? Díky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku be

Příspěvek od 103457 »

Formuluj přesně, co myslíš tím "nefunguje mi u sedačky řidiče naklápění sedačky, Prostě to mačkám a nic to nedělá."
Pokud myslíš sklon opěráku, ten se nemačká, ale točí se rozetou, pokud myslíš výškové nastavení sedáku, tak musíš hnout panímandou a nadzvednout se. Není tam žádný motor, ani to není pneumatické, je to jen mechanická aretace v určité poloze, ale do té polohy sedáku musíš pomoct vlastní silou.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku be

Příspěvek od oondra18 »

No jde o to, že já stojím venku a mačkám to. Jde o výškové nastavení sedačky,nikoliv naklápění opěradla. Může být pouze něco vypadlé? Páčka je i nějaká měkká mi přijde.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku be

Příspěvek od 103457 »

Musíš na sedačce sedět, aby fungovala. Dolů jde sama tvojí vahou a nahoru se musíš nadzvednout. Samo sebou u toho musíš mačkat tu páčku. Pokud to nepůjde sedačku ven a kouknout pod ní, kde je chyba. Je to tak jednoduchý mechanismus, že pochopí každý.
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: výškově stavitelné pojezdy z feldy, montáž na sedačku be

Příspěvek od oondra18 »

OK díky...:) jinak vím, jak to má fungovat...sedačka u spolujezdce je OK a tahle u řidiče 2 roky fungovala taky...
Odpovědět