Originální vkládané koberce

vybavení a úpravy interiéru atd.
PICK-UPEK - FK

Originální vkládané koberce

Příspěvek od PICK-UPEK - FK »

Ahoj a dobrý den,
měl bych dotaz na opravdové znalce Felicií. Z prospektů, katalogu příslušenství a koneckonců i z katalogu ND (Etka) je patrno, že se do Felicie dělaly originální vkládané koberce ("koberečky") přičemž jich byla hned celá řada a do vybraných akčních modelů se vkládaly přímo jako jedna z nedílných součástí a věcí charakteristických pro daný akční model. No a můj dotaz zní, zda existují originální koberečky, které by byly nejen obšité černou nití, ale byly černé samy o sobě, celé? Objevil jsem několik prokazatelně originálních koberečků v nabídce v krámu, olemované žlutě, červeně, v originálním balení Škoda - auto, ale samotné koberečky mi všechny přišly do šeda. A ještě navážu, akční model Magic a Magic2 měl jaké zbarvení koberečků? Děkuji.

Obrázek

Dotaz se týká jen originálních koberečků, různé druhovýroby, unisady, Compass a podobně pomíjím. ;-)
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Originální vkládané koberce

Příspěvek od Matuhsch »

s cervenym a zlutym lemovanim se davaly do sportline, jiny sem ani nevidel, a cerny se podle me nedelaly vubec zadny
Obrázek
Obrázek
Polo
Příspěvky: 192
Registrován: pát 17. zář 2010 20:43:14
Bydliště: Brandýs n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Originální vkládané koberce

Příspěvek od Polo »

u Mystry byly například s fialovým a zeleným lemováním
http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-fe ... i-koberce/
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Originální vkládané koberce

Příspěvek od favo »

Akční model Magic 1 žádné koberečky neměl, pokud teda nebyly jako příplatková výbava.
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Odpovědět