Čalounění Interieru Doma

vybavení a úpravy interiéru atd.
Lukys - FK

Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od Lukys - FK »

Zdravim všechny kolegy :-)

Chtěl bych se zeptat nevíte někdo jak počalounit přístrojovku? Mám doma černou koženku ale nevím jaké lepidlo je nejlepší a zajímá mě zda je to hodně složité. Děkuji Moc
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od 103457 »

Je to složité, koženka se musí sešívat z několika kusů, koukni na fotky feldy golden prague, ta měla koženou palubku. Lepidlo kvalitní čalounické ve spreji. Pokud s tím nemáš zkušenosti, tak to asi nedáš. ;)
Lukys - FK

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od Lukys - FK »

Tak to děkuji za podporu teda .....Já měl představu že ustřihnu jeden větší kus a oblepim jen ten holý šedivý skelet. Vim že se to musí napínat a vyhlazovat atd. Ptal jsem se spíš jen proto zda s tim má někdo zkušenost. Ale děkuji :salut:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od 103457 »

Nevím o nikom, kdo by to tu dělal, respektive je možné, že to někdo i zkusil a zjistlil, že je to :puker: , tak to ani nezveřejňoval. Ona není koženka, jako koženka, třeba máš nějakou elastickou, že to s ní půjde z jednoho kusu, fakt nevím. Jseš z bolky, tak se tam pozeptej, zda někdo má zkušenosti, někdo tam tenkrát tu golden prague musel dělat.
Lukys - FK

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od Lukys - FK »

JJ v poho pozeptám se uvidime :-) každopádně dik a nevíš jak je to s tim rozdělovačem??
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od 00Inferno00 »

Minimálně Hemi to dělal. Myslím, že koženku na palubku lepil chemoprénem.
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od ferdamravenec »

jó jó , jednoduchý to nebude , elastickou určitě , sešívání to si musíš promyslet dopředu jak chceš aby to vypadalo , když to bude z jednoho kusu tak to bude vypadat jako kdybys to natřel , můžeš ji rozdělat , na spodní a horní díl

kdysi jsem sháněl práci byl jsem i u soukromníka co dělá volanty - potahuje koženkou , lepili to chemoprénem

takhle jsem potahovou látkou na sedačky polepil plato : http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/ ... 120027.jpg

trochu tě podpořím , když to chceš tak to udělej , sežeň si palubku podívej se po kožence nějakou kup a vyzkoušej to vychytej chyby , a pak potáhni palubku kterou dáš do auta , nebo zjistíš že ti to nejde a necháš to být v původním stavu
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od ferdamravenec »

a na vyhlazování plastový špachtle , a výborná je kuchyňská gumová stěrka
Lukys - FK

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od Lukys - FK »

JJ uvidime bud se to povede a když ne tak si to necham od lakyrnika dát do barvy :-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od 103457 »

Lukys píše:JJ v poho pozeptám se uvidime :-) každopádně dik a nevíš jak je to s tim rozdělovačem??


Co s rozdělovačem?
Lukys - FK

Re: Čalounění Interieru Doma

Příspěvek od Lukys - FK »

Sorry to s tim rozdělovačem jsem se ptal jinde. jen jsem se ptal zda je lepší nechat starej rozdělovač a nebo pokud to jde to předělat na zapalovací modul. Děkuju
Odpovědět