Převinutí pásů

vybavení a úpravy interiéru atd.
Uživatelský avatar
jedlis
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 12. úno 2009 8:31:48
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Převinutí pásů

Příspěvek od jedlis »

Zdravím, chci ze zeptat. Koupil jsem červený pásy z feldy sportline, bohužel mají ale vystřelenou patronu a jsou zaseklý.. Máte někdo zkušenost s převinutím pásu na jiný funkční "naviják" s patronou ?

Díky za info.
Felicia 1.6 Motor Excel Stage II. 78kW/154Nm .... ===>>> Stage III. 95kW/163Nm loading ....., HP Sporting, Big Brake atd
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Převinutí pásů

Příspěvek od ferdamravenec »

z toho chápu že se zúčastnili nehody , tudíž je vyčerpaná jejich schopnost pohlcení energie , ................
prostě měli by se vyřadit - vyhodit

pásy se předělat dají , buď si sežeň ještě nějaký na zkoumání ......................... , nebo přijeď ke mně , psát to sem nebudu , neboť se to již řešilo / přesunulo / odsunulo , páč to zavání průserem
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Převinutí pásů

Příspěvek od Matuhsch »

Blbej dotaz ale ses si jistej ze maj vystrelenou patronu? Oni totiz jdou odvijet jen kdyz sou v presny poloze tak jak sou v aute.. Je tam na to takovej mechanismus s kulickou.. Jinak vystreleny pasy by se nemely pouzivat vubec protoze pri nehode se material pasu jakoby natahne a absorbuje tak cast energie, ale uz se nevrati zpet.. Pokud bys to chtel i presto udelst tak asi ucvaknout patronu a rozebrat ten mechanismus co uvidis po odkrytovani a pak navinout na funcni
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jedlis
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 12. úno 2009 8:31:48
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Převinutí pásů

Příspěvek od jedlis »

Pásy jsem koupil od kámoše, do kterýho když stál na křižovatce nabouro jiný auto, takže relativně slabý střet .. Vystřelená patrona je - zátka je fuč a ten bovden je povytáhlej.. Bohužel jsem to zjistil, až když jsem to měl přehozený a zakrytovaný u mě v autě, takže jsem to musel zase vyndat :) Právě se bojím, že až do toho sáhnu, tak pak můžu vyhodit oboje .. Co se týče toho natažení vlákna v pásu, tak si nemyslím, že to bude nějak extra natažení ..

Ferdo, dojel bych, ale je to štreka :)
Felicia 1.6 Motor Excel Stage II. 78kW/154Nm .... ===>>> Stage III. 95kW/163Nm loading ....., HP Sporting, Big Brake atd
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Převinutí pásů

Příspěvek od 103457 »

Tak přijeď ke mě, taky ti to udělám. :P
Uživatelský avatar
jedlis
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 12. úno 2009 8:31:48
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Převinutí pásů

Příspěvek od jedlis »

Hele hoši .. :)
Felicia 1.6 Motor Excel Stage II. 78kW/154Nm .... ===>>> Stage III. 95kW/163Nm loading ....., HP Sporting, Big Brake atd
Odpovědět