Stránka 1 z 1

Jak vyndat spínač světel

PříspěvekNapsal: úte 13. čer 2017 20:21:44
od malinovka
Mám částečně odmontovanou/povysunutou palubní desku. Jakým způsobem vyndat spínač tlumených světel. Už jsem přišel na to, že se musí směrem ven a že vzadu jsou pacičky. Ale je nějaký grif jak ty pacičky zamáčknout a spínač vytáhnout. Když jsem to dělal u spínače světel (ten levý) bohužel muselo dojít na násilí a pacičky jsem odsekl dlátkem. Teď bych to tak udělal klidně taky, ale už tam není tolik prostoru a rád bych nic neničil. Děkuji za radu.

Re: Jak vyndat spínač světel

PříspěvekNapsal: úte 13. čer 2017 20:46:18
od 103457
Vypínače jsou zezadu jištěny drátěnou jehlou. Musí se vytáhnout do boku. Origo bývá jedna nahoře a druhá dole, pokud už to někdo dělal, nemusel je tam vrátit, ale jestli ti vypínače nejdou ven, nejspíš tam budou a proto ti nejdou zmáčknout ty packy.

Re: Jak vyndat spínač světel

PříspěvekNapsal: ned 17. zář 2017 15:14:27
od Fullhd
Ja som tam tie strieborne ihly mal.Ale aj po vysunuti ihly ktora branila zmacknut tie pacicky to islo tazko.Trvalo mi to asi 1 hodinu,potom som pod spodnu pacicku z vonku vopchal nozik aby tu spodnu pacicku ten nozik stlacil,vrchnu som stlacil rukou a vysunul.Zle mi to islo strasne.Ale napokon som spinac dal vonka.