Vrže řadící páka

vybavení a úpravy interiéru atd.
Návštěvník

Vrže řadící páka

Příspěvek od Návštěvník »

vrže mi řadící páka a fakt mě to dost štve :-( Neví někdo co s tím??? A při té přiležitosti jak sundat středovy panel??
Nonamed - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Nonamed - FK »

Mrkni na ten kloub pod autem... Panel sundáš tak, že vydloubneš krytku za pákou a vyšroubuješ ten šroub. Pak se panel vyklopí nahoru, nahoře vyhákne a jakoby zpod rádia jsou šrouby. Plus jeden za pákou a jeden v "odkladišti" za ručkou.
Návštěvník

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Návštěvník »

jasné... a kvuli tomu kloubu musim pod auto??? doufam ze nemusím nic rozdelavat...
Návštěvník

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Návštěvník »

Jo a co potom s tim kloubem??? :D
smazany clen - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od smazany clen - FK »

Když něco vrže, co myslíš, že by se s tím tak dalo třeba udělat? ;) Snaž se trochu...
borlan - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od borlan - FK »

Karlous píše:Když něco vrže, co myslíš, že by se s tím tak dalo třeba udělat? ;) Snaž se trochu...


Počurat? :roll: Ale dnes asi ne, tak se to řešilo už hódně dávno... :lol:
smazany clen - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jak ti ta řadička vrže? Jako že když s ní rukou hýbeš, tak ti vrže, nebo jak se trochu třepe od motoru tak pořád kviká? Jestli první, tak promazat kloub atd. Pokud druhá možnost, tak oprava spodního kloubu společně s vhodným promazáním.
smazany clen - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od smazany clen - FK »

Hej a co když mi vrže volant?? ten se maže kde??? :oops:
smazany clen - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od smazany clen - FK »

SteefMaster píše:Hej a co když mi vrže volant?? ten se maže kde??? :oops:


Myslim, že by stačilo oddělat ty plasty okolo volantu a tam to namazat. BTW. Mam stejny problem, hlavně ted jak je horko.
Bolthorn - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Bolthorn - FK »

Mě zas v těch vedrech vržou tlumiče, až se stydím s tím jezdit... Když se ochladí tak je po vrzáni.. Dost mi to leze na nervy...
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Atnarfus »

Tak to mě asi taky. Jak je teplo a ujedu tak 50km, tak něco u levého předního kola začne vrzat. Bohužel to asi bude taky tlumič.
Návštěvník

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Návštěvník »

Atnarfus píše:Tak to mě asi taky. Jak je teplo a ujedu tak 50km, tak něco u levého předního kola začne vrzat. Bohužel to asi bude taky tlumič.

Tak to mám taky stejný problem ale prez tu hudbu to neslysim ;-) tak na to zatim kaslu... ale ten volant me stve i tak :-D Ale smula je ze nevím jak oddelat ten vrchvni plast :-( ten spodni je primitivni ale ten vrch jsem zatim moc nezkoumal...
Vojtus

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od Vojtus »

Atnarfus píše:Tak to mě asi taky. Jak je teplo a ujedu tak 50km, tak něco u levého předního kola začne vrzat. Bohužel to asi bude taky tlumič.

Jo tak todle by me taky zajimalo,nejaka jednoducha uprava, oprava kdyby nekdo chytry napsal:) dost me to vrzani tlumice stve..samo ze po prolitnuti diskuze HP sporting mam jasno a darek k vanocum..akorat jeste nevim ke kterym :D
West - FK

Re: Vrže řadící páka

Příspěvek od West - FK »

pokiaľ to vrže pri prepružení tak to budú skôr silentbloky ramien ;) a potom volantová tyč má tiež akési silentbloky, hned za lucasmi...
Odpovědět