Plastový kroužek pod 4ramenný volant

vybavení a úpravy interiéru atd.
smazany clen - FK

Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak jsem si koupil hezkej 4ramenej volant a je to v pr... Chybí tam ten plastovej kroužek pod ním co vypíná blinkry a jde přes něj nějak klakson. Na tisícihranu sedí. Mám Felinu 1997. Z toho původního volantu ten kroužek vyndám,ale je o něco menší :( Tak se ptám. Dá se to někde sehnat???? Samotné? Sháněl jste někdo? Na netu jsem zatím neuspěl. Taky se mi zdá, že ten volant je původně z nějakého VW a je koupen jen novej střed co tam je přišroubovanej se znakem škoda. Byli ty volanty stejný nebo právě proto mi ten kroužek z původního volntu tam nejde? :( Díky za info
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od 103457 »

Jmenuje se to kotouč unašeče pro čtyřramenný volant, lze koupit ve značkových servisech, jsou dva druhy, jeden pro volant s airbagem a druhý pro volant bez bagu. V servisu už budou vědět, co potřebuješ. ;)
smazany clen - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od smazany clen - FK »

supr, to jsem rad. Je teda roydil v tech krouycich i pro ty ctyrramenny? ja totiz nevim jestli nekdy airbag mel nebo je to origo bez nej...
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od madmaik »

me se ten krouzek rozskocil ( rozlepil ) a vymotala se mi z nej dlouha paska airbagu,povedlo se mi to nejak poskladat,ale ten krouzek proste nedrzi pohromade,ted to mam na volantovy tyci ale nevypinaj se mi blinkry,myslite ze mam koupit novej ten krouzek?kolik muze stat?
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Ivarek »

Cca 1000 kč.
Naposledy upravil(a) emilio52 dne stř 22. říj 2008 9:30:45, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od 103457 »

Drda
je jedno, jestli volant měl nebo neměl bag, kroužky pasujou oba, akorát ti nebude fungovat bag, pokud tam dáš ten kroužek, kterej není pro volant bez bagu ( teda pokud ho máš )
obráceně to fungovat bude.
Kalfa - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Kalfa - FK »

chci se zeptat, koupil jsem volant s bagem, ale stačí mi jen normální kroužek volantu ne aby to umělo bag, páč bag nebudu zapojovat, dá se sehnat jetý, nebo levněji než 1000 ? :(
Kalfa - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Kalfa - FK »

Nikdo neví??? :cry: :(
borlan - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od borlan - FK »

Já teda nevim, ale snad je podstatný cenový rozdíl mezi kroužkem pro bag a bez bagu. Ty zřejmě potřebuješ ten obyč. bez bagu a tam nechápu co by stálo litr... :? Já to samo nevím, ale selsky si myslím, že by mělo jít o částku co já vím třeba do stovky................. ?
Kalfa - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Kalfa - FK »

no právě, to si myslím taky že na tom nemůže stát snad nic litr... sice mám volant s bagem, ale bag zapojovat nebudu, jde mi čistě o klakson a blinkry... doufám že 4 ramenný volant s bagem a bez bagu je stejnej jen se lyší záslepky...
Kalfa - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Kalfa - FK »

tak už to mám z vrakáče za 500, bohužel i pro airbag, ale to už je fuk
Zbysek - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Zbysek - FK »

A máš ten kroužek funkční, nebo ti ho prodali tradičně z vrakáče nefunkční pro airbag? Protože to tady každou chvilku někdo shání pro pytel, tak by to od tebe možná někdo vzal s tím, že by ti poslal zase ten svůj špatný, který by tobě nevadil. Pak by jste se mohli nějak rozdělit o cenu. Samozřejmě 500,- nic není, takže to asi ani řešit nebudeš, ale to jen kdyby jsi náhodou chtěl.
Kalfa - FK

Re: Plastový kroužek pod 4ramenný volant

Příspěvek od Kalfa - FK »

no, jak poznám že je funkční?
Odpovědět