Loketní opěrka

vybavení a úpravy interiéru atd.
nemik - FK

Loketní opěrka

Příspěvek od nemik - FK »

Měl bych na Vás další dotaz. Jestli dám tuto loketku do feldy, když tam mám zadní část středového panelu. Nebude tam ta zadní část středového panelu vadit?
díkec všem
gerrik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od gerrik - FK »

Nebude vadit, ba naopak, bys ji tam měl mít, tu opěrku pak můžeš přišroubovat k tomu panelu. Ale z vlastní zkušenosti nedoporučuji, lepší je si připlatit a vzít Milotec.
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

Ale tam je pěkný cenový rozdíl :) A to se šrubuje právě do té zadní části panelu? proč by jsi mi tuto opěrku nedoporučoval?
gerrik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od gerrik - FK »

Měl jsem ji v autě cca tři dny, pak šla z baráku. Je to šunt. Porovnávám právě s Milotecem, tu mám ve služebáku. Cenový rozdíl tam je znatelný, ale stoji to za to si připlatit.
Nevyhody ty levnější: není stabilní, je nižší než Milotec (tam je ta výška pro mně ideální, blbý přístup k vypínači pasů, nedá se odklápět. Radši jezdím bez opěrky (naštěstí nejezdím se soukr.autem tak často) :)
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Opěrku mám ve Feličce, celou černou... A já si nestěžuju... Možná to bude tím, že jsem ještě nezkoušel tu od Milotecu... :) ;) Do opěrky se mi doopravdy nechtělo dávat 1600, nebo kolik to stojí, ale raději jsem si koupil asi za 300 tadyk tuto a zkušenosti asi takovéto:

Opěrka se nemusí montovat do panelu, stačí ji tam narvat a ono to drží... Nesmí se teda do toho bouchat zepředu nebo zezadu - vypadává... Má to i svou výhodu, pokud se posouvají sedadla, dá se jednoduše posunout i opěrka...

Řidičův pás se zapíná naprosto bezproblémů, horší je to s pásy spolujezdce... Ale každný průměrně inteligentní člověk to dokáže... :lol:

Úložný prostor zůstane nevyužitý... Opěrka je totiž příliš široká a když se otvírá, nebo zavírá, dře se o sedadla a zachvíli by se mohl ten "semiš" nebo co to je na sedadle ošoupat a vypadalo by to nehezky...

K ručce se dostává poněkud obtížněji... Ruka se musí jakoby nadzvednout, jenomže já ji skoro nikdy nezatahuju, takže mě to netrápí... A pokud nejezdí někdo drag, tak si myslím, že se na to dá zvyknout...

Jinak... Pohodlná je, ruka se neotláčí... Mám ji ve výšce radičky, tak se i luxusně řadí...

Ale asi je to doopravdy o zvyku a jak komu sedne...
Pato - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Pato - FK »

Nemá niekto skúsenosti s touto opierkou ? http://www.shoptuning.sk/index.php/cPath/1059
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Pato píše:Nemá niekto skúsenosti s touto opierkou ? http://www.shoptuning.sk/index.php/cPath/1059

Ahoj, já jí mám v autě. Na mail jsem ti poslal fotky a popis. Jestli budeš chtít upřesnit něco dalšího tak není problém.
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ladis píše:
Pato píše:Nemá niekto skúsenosti s touto opierkou ? http://www.shoptuning.sk/index.php/cPath/1059

Ahoj, já jí mám v autě. Na mail jsem ti poslal fotky a popis. Jestli budeš chtít upřesnit něco dalšího tak není problém.

Jůůů a nechceš přestat dělat tajnosti a podělit se i s ostatníma? :mrgreen:
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

The_Gladiator píše:
Ladis píše:
Pato píše:Nemá niekto skúsenosti s touto opierkou ? http://www.shoptuning.sk/index.php/cPath/1059

Ahoj, já jí mám v autě. Na mail jsem ti poslal fotky a popis. Jestli budeš chtít upřesnit něco dalšího tak není problém.

Jůůů a nechceš přestat dělat tajnosti a podělit se i s ostatníma? :mrgreen:

Já nedělám tajnosti.... Jsem jenom línej dát ty fotky na ukazto.com :lol: Ale slibuju, že se polepším a odpoledne se s Váma podělím.
Pato - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Pato - FK »

Ahoj, ďakujem za fotky, vyzerá to fakt dobre, tiež nad nou uvažujem, len som si nevedel predstaviť ako to bude vypadať a či bude pasovať, nakoľko som ju v žiadnom obchode nevidel a nemal som možnosť odskúšať. :cry:
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 31. říj 2009 10:16:16, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak jsem se polepšil a tady jsou slíbené fotky:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

no ja som to spravil nejak takk , odrezal som z panela :D bo inac to bolo velmi vysokoo :S

Obrázek

a vysledok , som maximalnee spokojny , je to velky luxus , odporucam kazdemu :P

Obrázek
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od AleScout »

Zdravim,
nedavno jsem si koupil loketni operku od Milotecu, ten novy typ a jsem maximalne spokojeny.
Operka nebrani posuvu sedadek, zapinani pasu, krasne se s oprenou rukou radi. Jednoducha montaz, bez vrtani. Stoji sice nakych 1800 Kc, ale operka do auta skvele pasuje a je kvalitni, coz je pro me nejdulezitejsi.

Obrázek
Sklopena uzavrena

Obrázek
Sklopena otevrena

Obrázek
Odklopena

Obrázek
Jinak v realu vypada jeste lip, nez na fotkach, kdyby se chtel nekdo kouknout, tak jsem v 22.3. na srazu FeliciaKlubu.
Jurka - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Jurka - FK »

djkiki píše:no ja som to spravil nejak takk , odrezal som z panela :D bo inac to bolo velmi vysokoo :S

http://img84.imageshack.us/img84/1381/image011ia8.jpg

a vysledok , som maximalnee spokojny , je to velky luxus , odporucam kazdemu :P

http://img84.imageshack.us/img84/9703/image012db8.jpg

Co má udělaný z tou šaltrpákou? Výpadá to moc dobře
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Ivarek »

Jurka píše:
djkiki píše:no ja som to spravil nejak takk , odrezal som z panela :D bo inac to bolo velmi vysokoo :S

http://img84.imageshack.us/img84/1381/image011ia8.jpg

a vysledok , som maximalnee spokojny , je to velky luxus , odporucam kazdemu :P

http://img84.imageshack.us/img84/9703/image012db8.jpg

Co má udělaný z tou šaltrpákou? Výpadá to moc dobře

Zámek fofrklacku.
Jurka - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Jurka - FK »

Ne to nemyslím.... myslím tu hotku, kde je jináí hlavice páky a je to nějaký krátky, tak by mě zajímalo, jestli je tam jenom jiná hlavicé a zkrácená ta tyč a jak se s tím řadí
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Jyrgen »

Jurka píše:Ne to nemyslím.... myslím tu hotku, kde je jináí hlavice páky a je to nějaký krátky, tak by mě zajímalo, jestli je tam jenom jiná hlavicé a zkrácená ta tyč a jak se s tím řadí

vypadá to na fábiáckou hlavici a zkrácenou tyč. mám to taky tak, je to úžasný :)
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Ivarek »

Jurka píše:Ne to nemyslím.... myslím tu hotku, kde je jináí hlavice páky a je to nějaký krátky, tak by mě zajímalo, jestli je tam jenom jiná hlavicé a zkrácená ta tyč a jak se s tím řadí

Jo sorry,já myslel že se ptáš na tu spodní fotku.Jojo,řadička z Fabky nemá chybu. ;) :D
Naposledy upravil(a) Ivarek dne úte 26. úno 2008 8:49:34, celkem upraveno 1 x.
Jurka - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Jurka - FK »

Takže stačí uřezat kus té tyčky a šoupnout lepši hlavici jo? No....to budu muset zkusit
Sigy - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Sigy - FK »

Ja mám možnost koupit tu samou + manžetu za 600-700,- ale nějak váhám, jaky je rozdil když je zkracena? :)
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

alesvanek píše:Zdravim,
nedavno jsem si koupil loketni operku od Milotecu, ten novy typ a jsem maximalne spokojeny.
Operka nebrani posuvu sedadek, zapinani pasu, krasne se s oprenou rukou radi. Jednoducha montaz, bez vrtani. Stoji sice nakych 1800 Kc, ale operka do auta skvele pasuje a je kvalitni, coz je pro me nejdulezitejsi.

Jinak v realu vypada jeste lip, nez na fotkach, kdyby se chtel nekdo kouknout, tak jsem v 22.3. na srazu FeliciaKlubu.


Mohl by si vyfotit jak vypadá uchycení a opěrka zezadu?
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

Sakra ta od toho Milotecu je opravdu voňaváááá :P ,ale tolik moc peněz.... :x to je opravdu lepší si za ty peníze zgenerálkovat třeba brzdy a tak. Ale stejně jak ji tady vydím vyfocenou tak si ji pořídím :)
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jurka píše:Takže stačí uřezat kus té tyčky a šoupnout lepši hlavici jo? No....to budu muset zkusit


jj staci urezat a nasadit novu paku , je to jednoduchee :PP , a radi sa stym ovela lepsie ako s klasickym :D
Jurka - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Jurka - FK »

djkiki píše:
Jurka píše:Takže stačí uřezat kus té tyčky a šoupnout lepši hlavici jo? No....to budu muset zkusit


jj staci urezat a nasadit novu paku , je to jednoduchee :PP , a radi sa stym ovela lepsie ako s klasickym :D

Tož a o kolik to tak uřezat?
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

to JURKA : no ja som rezal asi 3x bo stale to bolo vysoko , a na 3-krat to uz bolo akurat , odrezal som cca 5-8cm , neviem presne ,
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od AleScout »

Ladis: takze tak vypada moje loketni operka od Milotecu zezadu
Obrázek

Je uchycena tak, ze hodis predni sedacky uplne dopredu, imbusakem vysroubujes z kazde kolejnice 2 srouby (celkem tedy 4), mezi karoserii a kolejnici vsunes drzaky loketky a sroubky zašroubujes zase zpatky. Otazka maximalne 5 minut.

Nemik: operka skutecne neni zrovna levna, ale kdyz se podivas na tu kvalitu, tak budes spokojeny z dobre koupe :) Jinak brzdy uz mam taky cerstve zgeneralkovane :)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od 103457 »

alesvanek píše:Ladis: takze tak vypada moje loketni operka od Milotecu zezadu
http://www.roomsterclub.com/personal/fe ... ier/20.jpg

Je uchycena tak, ze hodis predni sedacky uplne dopredu, imbusakem vysroubujes z kazde kolejnice 2 srouby (celkem tedy 4), mezi karoserii a kolejnici vsunes drzaky loketky a sroubky zašroubujes zase zpatky. Otazka maximalne 5 minut.

Nemik: operka skutecne neni zrovna levna, ale kdyz se podivas na tu kvalitu, tak budes spokojeny z dobre koupe :) Jinak brzdy uz mam taky cerstve zgeneralkovane :)

A na co je vzadu to kolečko :?: :?: Já ho tam nemám
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Loketky od milotecu jsou opravdu bohužel drahé, ale je to fakt o té kvalitě. Je pravda že když si to člověk osobně prohlídne a vyzkouší oproti těm univerzálům, tak je to sakra rozdíl.
Jinak kdyby někdo tu loketku chtěl novou, tak mohou být za 1650,- (vím, žádná velká sleva, ale aspoň něco). Mohly by být i za 1550,- , ale to by se musela udělat pořádná objednávka na věci od milotecu alespoň za 30 tisíc (samozřejmě vše by bylo levnější než normálně). Tak když se domluvíte co kdo chce od milotecu a dáte to do kupy nad 30k, tak to budete mít alespoň o nějakou lepší sumu levnější :)
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

Zjistil jsem, že loketní opěrky od Milotecu na Feldu jsou dva druhy. Vydíte v nich nejaký rozdíl?
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

nemik píše:Zjistil jsem, že loketní opěrky od Milotecu na Feldu jsou dva druhy. Vydíte v nich nejaký rozdíl?


Milotec opravdu dodává dva druhy opěrek, novější typ můžeš vidět na fotkách o pár příspěvků výše. Oproti starší je sice cca o 100 Kč dražší, ale designově je někde jinde. Navíc má jednu obrovskou výhodu - je sklopná mezi sedadla.

http://www.milotec.net/loketni-operka-m ... ia-721.htm
http://www.vcartuning.com/detail.php?zbozi=760
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

Ta starší dá se štelovat nahoru,dolů, od páky a k páce??
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od AleScout »

Jak rika Ladis, Milotec vyrabel dve verze loketnich operek do Felicie. Ja puvodne chtel tu starsi, protoze jsem ji na fotkach videl se stejnymi potahy sedacek jako mam ja a operka tam dobre zapadla. Naopak tu novou docela blbe nafotili a to navic v nove Fabii, takze jsem vubec nevedel, jak ve Felicii bude pasovat.

Rozhodl jsem se tak pro starsi typ, ale po objednani mi volali, ze se operka uz nevyrabi, doprodavaji se uz jen skladovky a ty uz vyprodali. V jinem E-shopu jsem objednal taky tu starou (podle prilozeneho obrazku), ale prisla mi uz nova operka. Nakonec jsem rad, ze mam tu novou, protoze je podstatne vylepsena a jak vidite na fotkach, do Felicie dobre pasuje. Me obavy byly zbytecne :)

103457: Tim koleckem se operka vyskove nastavuje. Viz manual na http://www.milotec.net
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

nemik píše:Ta starší dá se štelovat nahoru,dolů, od páky a k páce??

Takže jsem usoudil, že asi ne :?
gerrik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od gerrik - FK »

Milotec opravdu dodává dva druhy opěrek, novější typ můžeš vidět na fotkách o pár příspěvků výše. Oproti starší je sice cca o 100 Kč dražší, ale designově je někde jinde. Navíc má jednu obrovskou výhodu - je sklopná mezi sedadla.
Ten starý typ se taky dal sklopit mezi sedadla.
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od AleScout »

Nemik: ta starsi pouze nahoru a dolu, novejsi i dopredu a dozadu.
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

paráda to jsi mě potěšil ;)
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 31. říj 2009 10:17:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace odstraněna viz:pravidla č.4
gerrik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od gerrik - FK »

Už jsem to někde rozebírali, i ten starší typ lze posouvat dopředu a dozadu, a nahoru a dolů. Posun není velký, o cca 5-6 čísel.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Ivarek »

Ty jo ta novější vypadá opravdu pěkně,začínám nad ní uvažovat... ;)
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

gerrik píše:Už jsem to někde rozebírali, i ten starší typ lze posouvat dopředu a dozadu, a nahoru a dolů. Posun není velký, o cca 5-6 čísel.

Prosím mohl by jsi mi nějak popsat, jak se ta starší loketka od milotecu posunuje k řadičce, nahoru a dolů? Nějak jsem na to nepřišel :oops: díky!Nebo ví někdo jiný? Já jsem prostě pomocí toho imbusu akorát rozdělal ten střed, ale loketka se nehne ani k páce ani dolů.
Jsem s ní spokojenej, je pohodlná, pásy jdou zapnout v pohodě, ručka se ovládá trochu hůř, ale to mi nevadí. Jediné co mě mrzí je že ten odkládací prostor je takový jakoby pohyblivý a navíc když chci dát víko nahoru, tak ji celou jakoby odklopí...Kdo má s touto loketkou zkušenosti?
gerrik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od gerrik - FK »

Odklopíš vršek, a posuneš ho co to dá. To je vše. Může to jít hůř, pokud to máš víc utažený.
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Neví někdo, co je uvnitř tulenu??? Chci si do něho zamontovávat opěrku a nerad bych se provrtal k něčemu, k čemu nemám... Mám novou tvář, takže zadní díl (tam kde je ručka) ne rovnej...
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

Záleží v kterých místěch přesně cheš vrtat. I když já bych řekl,že se nemusíš ničeho bát, pokud chceš vrtat až za ručkou. Tam jsem vrtal ai já a zatím jsem nezaregistroval,že by něco nefungovalo :)
Uživatelský avatar
AleScout
Příspěvky: 728
Registrován: ned 21. srp 2005 15:15:44
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od AleScout »

Tak jsem behem uplynuleho vikendu ujel se svou Filetkou pres 850 km a musim rict, ze operka je na dlouhe cesty fakt pohodlna a povedena. Opravdu muzu doporucit. Jedinou slabou strankou je sice cena, za kterou ale dostanete odpovidajici kvalitni vylepseni interieru.
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

No... Tedka přesně nevím, kde by to vrtaný bylo, ale ty univerzální držáky jsou docela dlouhý... Určitě budu vrtat v místech, kde je ručka... Ale zase nadruhou stranu si myslím, že když to vyvrtám kousek (centák, dva - abych nenarazil na ručku) tak by to mohlo být v pohodě... Nebo ne???
nemik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od nemik - FK »

Dej si ještě pozor na čidlo ruční brzdy jestli ho máš. A mám takový pocit, že v tom tunelu vede svazek kabelů,ale nejsem si jistý, počky co sem napíšou ostatní.
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

Čidlo bych tam měl mít... Nechce se mi to rozdělávat, abych zjistil, kde to přesně vede, tak se ptám tady... (ani bych nevěděl, jak na to)
gerrik - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od gerrik - FK »

Počkat, proč bys tam měl vrtat do tunelu? To kvůli uchycení ty levný opěrky?
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

To gerrik: Jo jo... Je tu řeč o tý levný opěrce...
smazany clen - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od smazany clen - FK »

No, takže jsem to tedka o víkendu vrtnul a nic se nestalo... Dal jsem si tam tu, jak tady má fotky Ladis nebo Djkiki... Pasuje parádně... Je úzká, takže padne suprově mezi sedadla, nic nedře jak u té, co jsem měl předtím (ta jak je na začátku foru od Nemika) a je dostatečně dlouhá, takže se o ní hezky opře ruka a dobře se řadí...
Chroust69 - FK

Re: Loketka+zadní částí panelu-pasuje?

Příspěvek od Chroust69 - FK »

Zbysek píše:Loketky od milotecu jsou opravdu bohužel drahé, ale je to fakt o té kvalitě. Je pravda že když si to člověk osobně prohlídne a vyzkouší oproti těm univerzálům, tak je to sakra rozdíl.
Jinak kdyby někdo tu loketku chtěl novou, tak mohou být za 1650,- (vím, žádná velká sleva, ale aspoň něco). Mohly by být i za 1550,- , ale to by se musela udělat pořádná objednávka na věci od milotecu alespoň za 30 tisíc (samozřejmě vše by bylo levnější než normálně). Tak když se domluvíte co kdo chce od milotecu a dáte to do kupy nad 30k, tak to budete mít alespoň o nějakou lepší sumu levnější :)


Pokud by to ještě šlo, tak se hlásím do fronty.
Odpovědět