Utrzena palubovka !!! :-(

vybavení a úpravy interiéru atd.
DeeKey - FK

Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od DeeKey - FK »

Nazdar chlapi,
tak v pondeli moji feldu navstivili zlodeji a sli po radiu. To by na tom nebylo ani tak hrozne, radio se kóupi nove ale ten zpusob jakym to udelali me udivuje :x
Ukradl to zkratka nejaky uplny amater ktery u toho dokazal ponicit jeste pulku auta :(
Popisu Vam pravdepodobne kroky:
Krok č. 1: Pokus vylámat zámek. Udělal sice do zamku diru jako vrata ale nedostal se diky tomu do auta. Zamek ovsem zrusil a musim vymenit :x
Krok č. 2: Pokus vypáčit trojúhelníkové sklo na zadních levých dverich. Povedlo se pouze znicit to spodni podratovane tesneni. Taky msuim vymenit :x
Krok č. 3: Vybití trojúhelníkového skla. Co k tomu dodat. Tohle uz by svedl každý blb. :?
Krok č. 4: Pokus ukrást rádio. Příliš nechapu jak to zkoušel ale asi ho nenapadlo to nějak slušně vyndat a tak mi to urval i s polovinou spodního dílu
palubovky!!! :x Tzn. ze se ztratilo radio i ten suplik nad tim + vyrvaný zapalovač!!
Jsem z toho vazne nastvany kvuli zpusobu ktery ten kreten zvolil a ze ja ted musim opravit hned nekolik veci kvuli blbemu radiu :x
Foto přikládám zde: http://www.deekey.webnode.cz/fotogalerie/

P.s. Okýnko s těsněním už mám spravené tak proto nedávám žádnou fotku.
Tím bych Vás chtěl poprosit pokud máte někdo doma nebo možnost sehnat spodní díl palubovky v tom šedém dezénu budu Vám moc vděčný ;) Díky...
Mailo - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od Mailo - FK »

Ty voe ... tak to je síla, to jsem ještě neviděl :shock: ... zabít takové zmrdy :!:

Koupit jen spodek palubovky bude asi problém, spíš asi celou, tady je jich pár :
http://aukro.cz/item469370721_skoda_fel ... bovka.html
http://autobazar.hyperinzerce.cz/nahrad ... a-hodonin/

a nebo mě tak napadá xmorfeus teďka dával flokovanou palubovku, tak by mohl mít doma tu původní ...
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 06. lis 2008 7:33:29, celkem upraveno 1 x.
DeeKey - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od DeeKey - FK »

no jo je to mazec :( ted ten spodni dil palubovky musim sehnat :?
Mailo - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od Mailo - FK »

A nebo mě ještě napadá že Luke.bean a Martinka jak staví tu feldu. Tak Martinka si někde sehnala spodní černý díl z Fáčka a vrch si bude nechat flockovat. Tudíž těm ten spodek asi zůstal, zkus jim napsat jestli ho ještě maj ;)
DeeKey - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od DeeKey - FK »

jj diky moc ;) problem je v tom ze ja mam tu r.v.2000 a tam je ten sedy interier a kdyz tam narvu tu tmave modrou palubku tak to bude vypadat podle me fakt blbe :(
myslis ze by ta seda palubovka sla jeste nekde koupit nova? Protoze se bojim ze starsi nesezenu :?
Mailo - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od Mailo - FK »

Novou? No nevím to težko. Ale starou seženeš určitě. Jen asi težko jen ten spodek ...
DeeKey - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od DeeKey - FK »

no tak ja si klidne koupim celou jen bych potreboval aby to byl ten sedy interier. ten modry by fakt vypada desive. pta jsem se tady u nas na vrakaci ale rikali ze na ten novy model palubku vubec nemaji tak nevim kde to sehnat. kdybys vedel kde sehnat ten sedy byl bych ti vdecny ;) mam pocit ze ty dva inzeraty co jsi sem dal jsou ty modre myslim ne?
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od Vici »

Novy svetle sedy spodni dil palubovky normalne sezenes v kazdem skoda salonu, na objednavku do druheho dne, cena cca 1400,-
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
smazany clen - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od smazany clen - FK »

A to si v tom autě nechal vystavené rádio i s tatrankou? Já tatranku vytahuji i když jdu mimo auto na pět minut. A jako pojistku mám pod rádiem vystavenou sadu audiokazet. Kdo by kradl kazetové rádio, že :lol:
Zbysek - FK

Re: Utrzena palubovka !!! :-(

Příspěvek od Zbysek - FK »

Taky není špatný upravi starou tatranku z kazetového rádia tak, aby se dala jen tak posadit do nového rádia. Přece jen když tam zloděj vidí oddělaný panel a na rádiu slot pro cd, tak se mu to vyplatí ukrást, protože tatranku už pak sežene, ale když tam vidí takhle kazeťák, tak to nemá snad ani smysl do toho auta lézt.
Odpovědět