Vnitřní koberec - výměna

vybavení a úpravy interiéru atd.
smazany clen - FK

Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

ahoj ,měnil někdo zvás už celej vnitřní koberec ve felicii? A za jakej ,myslím jestli jste šli do krámu s kobercema a tam prostě koupili třeba černou zátěžku a bylo.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od Atnarfus »

Koberec je tak šíleně tvarovaný, že nemáš šanci ho vyměnit za něco z metráže.
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

to není dobrá zpráva :?
Lybor - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od Lybor - FK »

no to jo.ale nějak to kluci dělají.když jsou v tuningu feldy co mají béžoví interiér tak mají i v barvě koberec.a většinou vypadá jak origo.půjde nějak obarvit??nebo jak to vlastně dělají?budu dělat béžový vnitřek takže by mě to celkem zajímalo
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

určitě to nebarvi když to vypadá jak nový,na to bude nějaká finta :D
Lybor - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od Lybor - FK »

skodíku to jsi mi toho teda řekl nového :lol: :lol: :lol:
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

klidně se neboj příště zeptat :lol: :lol: :lol: :lol:
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

nazdarek ja mam ve felde cerny koberec a jak sem nato vyzral? sebral jsem v praci cernou latku a a lepidlo a nahodil jsem to tam a je to super lepsi nez origo aj udrzba v pohode mokrejsim hadrem prejedes a aj blato vklidu a mas to zase jak novy.
Návštěvník

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od Návštěvník »

koukam že to máš i na zadních dveří .. nechceš hodit foto jak to vypadá. taky se na něco podobnýho chystam ta šedivá kam se podiváš je hrozná jestli to bude držet tím lepidlem na dveřích šel bych do toho. na podlaze toho stejně není moc vidět kdyby se to někde zkur... ale bojim se toho aby se to nějak neošoupalo a neprotrhlo nebo neodlepilo.
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

vypadá to pěkně,velmi pěkně
Lybor - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od Lybor - FK »

no to každopádně ;)
kirneu - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od kirneu - FK »

Styny píše:nazdarek ja mam ve felde cerny koberec a jak sem nato vyzral? sebral jsem v praci cernou latku a a lepidlo a nahodil jsem to tam a je to super lepsi nez origo aj udrzba v pohode mokrejsim hadrem prejedes a aj blato vklidu a mas to zase jak novy.


:arrow: :idea: mam banální dotaz :) ohledně toho (dobře udělanýho hezkýho koberce) ;) lepil si to na originál nebo na holou podlahu :?: moc díky :)
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

dneska sem se bavil s klukem,a on mi říkal,že někde na americkým webu našel,že to dělaj tak ,že žehličkou to přežehlí,a ted nevím jestli i napaří a tí i vytvaruje jak potřebuje,zní to divně,ale může to fungovat,jak mi dá odkaz ihned předám
smazany clen - FK

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od smazany clen - FK »

Nazdar tak nejdriv sem vytahl koberec nejdriv nesel ale pak dobry po par minutach premlouvani. Jen ty zatacky a to vytvarovani koberce bylo narocne tak tam sem tam zostalo narasene ale sem stim spokojen.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnitřní koberec - výměna

Příspěvek od emilio52 »

JO jo to napařování by možná šlo jak si tak vzpomínám tak za mlada se tak tvarovali klobouky .Nejdřív se napařil a pak se napínal na flašce do požadovanýho tvaru ale muselo se to několikrát opakovat .Až z toho vznikl takový kužel ale už to je 30 let . :lol: :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Odpovědět