Zlomená packa na Budících a anglické budíky

vybavení a úpravy interiéru atd.
Tholis - FK

Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

Chlapi přišli mi budíky a mají na zadní části, dole uprostřed zlomenou takovou tu packu z gumou..Coto znamená? Bude ta palubka odstávat nebo jakej to bude mít vliv? Mám ty budíky vrátit? :( Je to takový doraz z bílého plastu. Ještě mě napadlo jestli mi anglické budíky budou správně počítat kilometry když je v mílých...Poraďte prosím...
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Skury »

Že ti tam chybí packa, to by nemělo nic dělat, případně si to tam nějak doděláš/upravíš, neviděl bych v tom problém... A kilometry ti to počítat nebude, bude ti to počítat míle. Takže neujedeš 16km, ale 10 mil...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

No samozřejmně při koupi mi to nikdo neřekl a mě to volovi nedošlo...No zlomený čelní plastový kryt a vzadu ta packa byla dle mého dost na to abych šel balík reklamovat na poštu..uvidíme jak se s tím poperou...Doufám že mi těch 750Kč vrátěj...já si za to aspoň koupím českej :)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od 103457 »

řekl bych, že doufáš zbytečně, pokud jsi balík neměl pojištěnej jako křehkej a neotevřel jsi ho před nima na poště, tak neuspěješ. :(
Ale co se týká té packy, tak nevadí, já jí mám taky ulomenou. ;) rychloměr stačí vyměnit a máš budíky OK.
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

Tak balík byl pojištěnej a na poště semnou sepsali protokol..uvidím když vrátěj peníze jen dobře když ne tak to hold zkusím vyměnit...nikdy jsem budíky neměnil=mám z toho strach:( :(
Radek1
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 19. říj 2006 22:38:19
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Radek1 »

Vyměnit tachometr za jinej je otázka pár minut,když máš přístrojovku venku-tacháč držej jen 4 šroubky.
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

No asi vyměním rovnou i teploměr:) :D
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Mildacaso »

Rikal jsem na zacatku ze se jedna o anglicke budiky, Jak to vypada s reklamaci?
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

Mildacaso: Já tě neobviňuji, že byli anglické jsem veděl, ale že bude počítadlo v mílých mi nedošlo...Reklamace: sepsaný protokol, budíky s krabicí nechány u nich (jsem pro krabici musel do popelnice-než jsem serozhopal jít na poštu tak mi uklízečka vynesla koš..) prej se ozvou :(
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Mildacaso »

Mrzi mne co se stalo a je to prvne co posta mi neco nestratila ale rozbila.. Snad to dobre dopadne
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

Mildacaso: myslím že se to stane a já nemám důvod pochybovat o tvé důvěryhodnosti..Pokud mi ty budíky proplatěj vemu od tebe jiné ;) A když ne..Nohold s tím bude víc práce no :roll:
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od xmorfeuz »

taky mám ty packy zlomené ;) drží to i bez nich, nebo to můžeš "zadrátovat" jestli ti bude vadit ta malá mezera ;)

EDIT: mám tachometr navíc, najeto 44000km ;)
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

xmorfeus: díky uvidím jestli tam nepůjde dát ten můj+jak to vypadá s mlhovkami? :)
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od xmorfeuz »

Jestli platí heslo: Dneska podáte a zítra dodáme, tak jsi je měl mít už ve čtvrtek nebo v pátek ;)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od kejzi1 »

xmorfeuz:Spíš dnes podáte a možná vám to příští týden přijde celý :lol:

Já posílal nedávno zrcátka a do prahy šli 3 týdny.To by se tam i stopem dostali rychleji
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od xmorfeuz »

A jestli vám to nepřijde tak si nestěžujte...co byste za těch 100kč nechtěli.... :lol:
Uživatelský avatar
Karlosito
Příspěvky: 43
Registrován: stř 04. dub 2007 19:17:55
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Karlosito »

Chlapi já u pošty jezdím a neřekl bych ,že doby dodání jsou zas až taktragické.Děláme co můžem řekl bych ,že problém vás všech zákazníků je v malé informovanosti o době dodání.jde o to ,že ta reklama co jí máme nalepenou na autě se vzstahuje na expresní zásilky což jsou Obchodní a Profi balíky u kterých je garantováno doručení do 24hod. ;)
Škoda Felicia 1,3MPi GLXi Combi 1999 -Limited Edition Exellent s čipem Cimbu 61,5 kw

Modrá lagunová metalíza
Obrázek
Tholis - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Tholis - FK »

Karlosito: já si třeba na rychlost nestěžuju stane se že obyč příjde do druhého dne někdy to trvá týden-dýl ne..Rozbité jsem to měl poprvé...A to těch balíků posílám celkem dost.. Proti poště tedy žádný problém.. A nebude dál pokud mi ty budíky proplatí..pokud ne tak už na ně nadávat budu.
Peedr
Příspěvky: 65
Registrován: ned 03. srp 2008 17:15:31
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Peedr »

xmorfeuz píše:taky mám ty packy zlomené ;) drží to i bez nich, nebo to můžeš "zadrátovat" jestli ti bude vadit ta malá mezera ;)

EDIT: mám tachometr navíc, najeto 44000km ;)
Já jsem měl taky jeden doraz ulomený, tak jsem ho přilepil dvousložkovým lepidlem. Je to už půl roku a stále to perfektně drží. :)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od kejzi1 »

Brácha dělá kontrolora pošt,tak mu vždycky nadávám.Já poslední dobou nic moc.Jeden balík 3 týdny a jeden mi nepřišel vůbec
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od Mildacaso »

Jednou jsem potreboval do motorky tesneni pod hlavu original suzuki stal 1500 a jedna pani vyrabi tesneni na zakazku tak jsem si ho za 250 objednal (mam overenou kvalitu).. a motor mi doma lezel rozebranej kvuli tesneni 3 tydny protoze zasilka se ztratila na mistni poste kde tvrdili ze nic nemaj a nic neprislo, a po trech tydnech se to u nich objebilo a dle datumu prejeti te posty jim to tam lezelo ve sklade. A kdyz jsem si stezoval tak tak jsem babou u prepazky byl oznacen za agresivniho a sprosteho, Nasledne sepsana stiznost u vedouciho posty..
mr.Freak - FK

Re: Zlomená packa na Budících a anglické budíky

Příspěvek od mr.Freak - FK »

pokud mám možnost na výběr, tak si radši priplatím pár korun za PPL nebo DPD ale mám jistotu fakt perfektních služeb...s českou poštou jsem totálně nespokojen...ty ku*vy se ani neuráčí zazvonit když přijde balík a za pár dní je rovnou ve schránce papír že sem nebyl zastižen + upomínka pro opakované vyzvednutí :x a kvůli balíku vždycky tvrdnu doma a ani nezazvoní :x a když zazvoní tak ani nemají zpátky za tisícovku :roll:
Odpovědět