Středový odkládací panel

vybavení a úpravy interiéru atd.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Ten se nešroubuje zezadu, ale zespodu. Musíš vyndat rádio a i jeho kastlík.
Kristensen - FK

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Kristensen - FK »

ee tam jsou dva plechy jeden tvoří zadní kozu, je přišroubovanej do podlahy a druhej je jak píšeš zespodu pod rádiem, nejlépe mít oba.
Uživatelský avatar
creasher
Příspěvky: 24
Registrován: pon 12. říj 2009 19:29:39
Bydliště: Strahovice
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od creasher »

No já mám jenom ten jeden plech
Kristensen - FK

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Kristensen - FK »

no a kterej? Ten zadní co je z podlahy (středovýho tunelu) nebo ten co příjde pod rádio?
Kristensen - FK

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Kristensen - FK »

ten zadní z podlahy je větší má takové dvě uši s dírama na přišroubování a dole je zahnutej pod úhlem cca 120 stupňů kde jsou taky 2 díry na přišroubování k středovýmu tunelu. Teď tak slepě vzpomínám jestli tam vůbec ten pod rádio je jestli ten kastlik není přímo na tu část palubky přišroubovanej
Uživatelský avatar
Venda002
Příspěvky: 276
Registrován: sob 27. zář 2008 18:14:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Venda002 »

Já si taky myslím, že je tam jen jeden a je to přišroubovaný k palubovcedvouma matkama
Profil na hlavní stránce: Zde
Můj mazlík: Zde
Fotky: Zde
mause
Příspěvky: 1003
Registrován: sob 19. led 2008 22:08:41
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od mause »

ja jsem to nedokázal... tak jsem to vzdal a drží mi to na vrutech.. a drží :-) :cat:
bylo: felinka lechce poladěná...Myška
je: octule v kombajnu 1,9 tdi ALH zatím 66kw/90 hp + SPRINT 769...Chrochtadlo
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=cIemgwmRgxk
Jawinka 350/638 -> 639
hranatá felicie - červený drak
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Tomas6 »

Nevím proč ale už jsem to taky montoval k New face a nešlo to.Tak to drží vruty ke kastlu rádia.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
creasher
Příspěvky: 24
Registrován: pon 12. říj 2009 19:29:39
Bydliště: Strahovice
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od creasher »

mám jen ten zadní co je z podlahy,zitra poslu fota
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

Panel co mam já ve feldě (z old face) ohledně toho plechu .. já ho mam přišroubovanej pouze dole na 2 matky ve středovym tunelu ... do palubky jsem nic nešrouboval :) a DRŽÍ to taky ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
creasher
Příspěvky: 24
Registrován: pon 12. říj 2009 19:29:39
Bydliště: Strahovice
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od creasher »

Kristensen - FK

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Kristensen - FK »

No to by mělo stačit
max21 - FK

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od max21 - FK »

Tak to já jsem pro změnu neměl tenhle typ uchycení, ale pouze ten, který se šroubuje ke kastlíku rádia. Nicméně s tímhle to bude stabilnější ;) V místě kde je úchyt nejširší (na Tvé fotce jsou tam dva šrouby s podložkou), tak přijde k připevnění na vlastní panel. Dále místo s jednou maticí a šroubem - tohle připevníš k palubovce - je přesně ve středu zářez - tam to chytíš šroubem. A poslední - dvě díry s nastavitelnou roztečí - přijdou přidělat do podlahy (budeš muset řezat koberec. Dá se to ukázat na příkladu od matyho:

Obrázek
Naposledy upravil(a) Maty dne pon 15. úno 2010 8:27:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: EDIT: Už nejsem a.maty ;)
Uživatelský avatar
Martin420
Příspěvky: 1221
Registrován: čtv 07. led 2010 1:22:44
Bydliště: Čadca / Ostrava - Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Re: středový odkládací panel

Příspěvek od Martin420 »

Našiel som pár foto z mojej prerábky. Mám new face a stredový panel som tam dával z old face feldy zhruba pred 2 týždňami. Padol tam jak uliaty, a aj ten rohatý plech ktorý treba uchytiť do stredového tunela, aj ten som tam vtesnal. Ono pointa je založiť jeho západku vlastne až do priestoru pod rádio zo zadnej strany - jedine tak ho tam je možné vpratať, pričom na uložení alebo funkčnosti rádia to nemá žiaden vplyv. No a potom to celé poriadne uchytiť šrobmi, či zhora, alebo len o ten zadný čierny plech (stačí v pohode aj o ten zadný plech - z vrchnej strany je ten panel aj tak olepený nejakou čiernou dorazovou gumou, takže pekne dosadne na plast pod rádiom.) Šak posúďte sami, na druhej fotke pekne vidieť všetky šroby potrebné na kompletné uchytenie - zhora 2 (tam vlastne idú zospodu už len matky, samotné šroby je možné tam dať jedine ak je vybraté rádio, pretože tie sú uchytené na ďalší plechový prúžok široký cca 2 cm, ktorý má svoje šrobiky na uchytenie práve riešené cez spodný plast pod rádiom), vzadu idú 2 matky dolu do tunela + 2 šroby o samotný panel, ospravdlňujem sa za kvalitu fotiek (fotené mobilom):

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Na prvý pohľad vyzerá ten opis dosť komplikovane, ale pokiaľ máte pre montáž zadný a aj ten vrchný plech na šroby (alebo aspoň jeden z nich), tak akonáhle tam ten panel priložíte a obzriete si dobre ako a kam dosadá, je to otázka pol hodiny a panel je na svojom mieste, nie je to fakt nič komplikované ;)
Moja Feliz:
"No tuning, only decent" ;)

Moje fotoalbumy:
Obrázek
koukal

tunel- montáž?

Příspěvek od koukal »

Ahoj, potřeboval bych poradit s montáží tunelu do feldy. Panel mám od kámoše který to vydělal z old face (já mam taky old). Problém je ten že ho tam proste nemůžu narvat zdá se mě jako kdyby bylo málo místa pod rádiem. Je možný aby v tomto mohl být rozdíl když jde o obě old face?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od 103457 »

Rozdíl není, musí to tam jít, pokud je to teda origo tunel.
koukal

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od koukal »

Jo, je to origo tunel dal mě k tomu jakousi plechovou trojnožku která by se měla upevnit ze předu pod rádiem ale to taky netuším jak by tam měla zapadnout... já když tam dám tu přední část tak ty boční plasty se rozjedou protože je tam málo místa a pak na to nedám ani ten vrchní díl nemuvě o nějakym upevňování
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od 103457 »

Tak to nech na někoho, kdo to už dělal. Kdyby jsi se přihlásil a vyplnil profil s tvým bydlištěm, tak by ti mohl pomoct někdo z nás, kdo bydlí poblíž, ale takto je to jenom plkání o ničem. Ten tunel tam patří, tak tam musí jít. Něco děláš blbě.
Rex - FK

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Rex - FK »

pod rádio se montuje ta trojnožka jak říkáš, na tu se nasunuje a potom přišroubovává ta konzole. každopádně nejdřív sundej ten plast okolo radičky co tam máš ty a potom dávej toto. zabrzdit ručku, zasunout pod ni přes řadičku a natlačit pod rádio. vlezla se i na F99 takže tobě tam jít musí
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Maty »

A ještě takovej detail ... Musíš vyříznou koberec v místech kde se to upevňuje ...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Rex - FK

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Rex - FK »

proč by musel??? já ho neřezal a mám ji tam.

ty ale myslíš koberec až za ručkou, že
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Maty »

No pokud chceš upevnit tu zadní část panelu (pod palubkou) tak aby ses dostal k těm dvoum "štěftům" musíš vyříznou kus koberce ... navíc ti tam jinak nesedne ta plechová opěra ....
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Rex - FK

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Rex - FK »

nebudu se škubat, mám ji tam už několik let. možná jsi ji tam dával později než já, tak to víš líp
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Maty »

rex: Důkaz místo slibů :D ... moje práce ..akorát jsem tenkrát montoval panel z new feldy ... (uchycení je stejný)
http://amaty.rajce.idnes.cz/panel/
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Rex - FK

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Rex - FK »

no joo. rok 2008. já to tam mám od 2000. ti říkám, že si to moc nepamatuju

tak upřesnění...pán to má přišroubované dole, já to mám přišroubované nahoře pod rádiem.
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Pawlick »

Mně se při montáži tunelu nechtělo do koberce řezat, tak jsem tam tu plechovou opěru vůbec nedával. Drží mi to jen na jednom šroubu u řadičky, k palubce jsem to zespodu přilepil kvalitní oboustrannou páskou. Drží to dobře.
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Maty »

Přilepit? ... ty :pig: :lol:
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tunel- montáž?

Příspěvek od Pawlick »

Proč? Nemusel jsem řezat do koberce, drží to, nic není vidět, nic není poškozený a jde to kdykoliv sundat, nevidím problém. A když to přestane držet (což nepřestane, tunel je tam docela pevně zaklíněn, jak ho drží ten šroub u ručky) tak se nic nestane, je to jen blbej tunel.
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Martiinek - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Martiinek - FK »

nevíte zda-li se dá ještě tento středový panel sehnat ? hledám ho a nemůžu nikde najít :-( (jde mi pouze o ten tunel , kastlík pod rádiem mám) byl bych moc vděčný za každou radu , mockrát děkuji
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Pokud chceš novej, objednej ve škodovce, pokud stačí starší, tak vrakoviště nebo inzerce.
Martiinek - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Martiinek - FK »

inzerci mám hodně projitou a nikde ani zmíňka :-( a s tou škodovkou myslíš orig. stránky skoda-auto ?
Uživatelský avatar
MARWiN
Příspěvky: 1997
Registrován: čtv 08. dub 2010 21:43:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od MARWiN »

Václav myslel jakýkoliv salon škoda,nebo třeba můžeš pohledat na aukru
ale myslím,že zase nehledáme!!! http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0 ... el+felicia
Martiinek - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Martiinek - FK »

jeje, hledáme, ale konkrétně na aukru nebyl , je tam asi 2 dny , každopádně ho hned buru a vám děkuji , hlavně MARWINovi :)
zwan - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od zwan - FK »

Zdravý všechny,
mám dotaz na ty kdo mají montáž nového panelu panelu do NF úspěšně za sebou.
Prostudováním toho topicu jsem pochopil ze šrouby na předek panelu najdu vyříznutím koberce , neví někdo jaká matka je použita (chci panel namontovat naráz, né až po té shánět matky).
To samé šroub v zadu má se použít plovoucí matka, jaký rozměr jste použili?? Varianta s hmoždinkou se mi nejeví jako to pravé.
Děkuj za Info.
Uživatelský avatar
DuDy
Příspěvky: 334
Registrován: úte 04. říj 2011 23:15:03
Bydliště: Václavovice

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od DuDy »

zasloužily by na..at na ruce a nepustit k vodě
zwan - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od zwan - FK »

Zdravým ,
chystám se motovat nový panel no nové karoserie (rv.98)
V manuálu je pěkně popsaná jeho montáž , ovšem nikde jsem nenašel postup jak demontovat původní plastový panýlek okolo řadičky.
Jak na to??
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Maty »

zatáhni :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
big.jedla - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od big.jedla - FK »

A neví někdo jak sundat ten panel okolo ručky??? Chtěl sem si seřídit lanka ale zjistil sem že nevím jak sundat ten plast okolo... musí jít celý panel i ta přední část ven? nebo je na to nějaká finta, něco někde nacvaknuté nebo tak? Je to ten old face panel s poličkami...
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Yetti98 »

Když vycvakneš tu záslepku a neb vypinače na el. stahování oken tak dole je šroubek ten povol a na zadním díle je též jeden a pak jde vysunout směrem do zadu
HonzaRez - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od HonzaRez - FK »

Zdar lidi, zklusím se připojit k tomuto vláknu, keré jsem si pečlivě pročetl, ale výsledek nenašel... Neviděl jste někdo (vyrábí se to vůbec) o odkládacím šuplíku MÍSTO POPELNÍKU? Docela bych něco takového uvítal a vrhnout se do výroby samodomo si netroufám, možná tak ze dřeva, to je si maximální materiál, který bych dokázal opracovat...
Díky
Honza
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Yetti98 »

Já používám právě popelník, nic jiného neexistuje :lol: :lol:
kvojtech - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od kvojtech - FK »

Ahoj feldaři, mám ve svojí faceliftový felině nasouvací kastlík, předtím jsou 2 držáky na plechovky. V zadní části je panel s jedním držákem na plechovku. Dneska jsem si koupil panel se 2 přihrádkama. Zkusil jsem ho tam dát, ale zjistil jsem, že se to na sebe nenapojí, protože je ten přední panel kratší o kus.. Musím koupit k tomu i ten zadní panel k ručce? Bude to potom navazovat na sebe? Díky mockrát.. ;-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Musíš vyměnit komplet celej středovej tunel, nelze je navzájem kombinovat. A ještě maličkost, budeš muset vyměnit i madlo ruční brzdy. Madlo brzdy pro starý tunel s přihrádkama je delší a skosené, kdežto madlo brzdy s držákama nápojů je kratší a má na konci drážky pro uchycení krytu. Pokud necháš madlo z nového modelu a dáš tunel ze starého modelu, budeš mít na ručce mezeru. Nebrání funkčnosti, ale nebude to hezký.

A ještě jsem si vzpomněl, favorit a felda měly stejnou přední část tunelu s přihrádkama, ale rozdílnou zadní část, jelikož favo mělo zámky pasů upevněné na tunelu, kdežto felda je má na sedačkách, takže pozor, aby jsi koupil správný tunel.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Yetti98 »

Já mám pocit že to tam půjde a nebo můžeš mít pouze jen tu přední část,ale teď jsem koukal že tady na fooru někdo prodává kompletní stř.panel s přihhrádkama sekce Prodám
Tom3k - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Tom3k - FK »

Musím sa pochváliť už mám aj ja vo svojej Felde stredový tunel plus kryt na ručnú na ktorom je vzadu miesto pohárik :) Tento kryt som len nasunul na pôvodný taký menší čo už bol na páke a drží na tom jak prikovaný. Tunel som len nasadilna radiacu a tiež pekne drží. Vŕtania som jednoznačne odmietol..ono by tam tie šróby bolo vidno a keď to všetko funguje aj bez toho tak neni o čom. Objednával som tento http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... -flock-tk/ plus http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... dil-flock/ . Je na tom potiahnutý nejaký """"plyš"""" alebo čo :) Ale ladí to farebne s interérom z feldy r.v.96 a vyzerá to pekne tak spokojnosť.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Vypadá to v autě dobře, ale bohužel není moc praktickej. Měl jsem to ve fávu, ten plyš, jak píšeš je flock a není otěruvzdornej, tudíž jsem ho za půl roku měl ošoupanej od pravé nohy. Navíc se to špatně udržuje, musí se to vysávat, nejde prach setřít. :(
Tom3k - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Tom3k - FK »

To áno, ten "prach" ma celkom prekvapil keď to po rozbalení zo sáčku začalo lietať všade možne. Po nasadení som všetko utrel a našťastie pri šoférovaní do tunelu vôbec nebúcham a to si nedávam na to pozor, ani spolujazdci nebúchajú (by sa opovážili), tak snaď niečo vydrží. Po čase uvidíme. Pôvodne som chcel iný tunel, ale nebola k tomu žiadna zadná časť a táto má aj držiak na pohár juuuu :)
Sidgwick - FK

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od Sidgwick - FK »

Kluci jak je to s barvama středového panelu. Koupil jsem si středový panel, ale netušil jsem, že existuje ve barevné kombinaci jakoby do modra...i ten černí vrchní plast mi přijde nějak né úplně černí? Existuje tento panel v kombinaci šedí spodek, černí vršek? Nebo mě čeká prastprostě sprej?

Jestli má někdo šedi navíc, tak rád vyměním. Děkuji
Uživatelský avatar
DuDy
Příspěvky: 334
Registrován: úte 04. říj 2011 23:15:03
Bydliště: Václavovice

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od DuDy »

Pro začátek si vem slovník spisovné češtiny. Tunel co sis koupil ty je pro OLD face felicii......
zasloužily by na..at na ruce a nepustit k vodě
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Středový odkládací panel

Příspěvek od 103457 »

Navíc už jsi jeden topic založil, kde ti to detailně Jura vysvětlil, tak proč se ptáš znovu :?: :?: :(
viewtopic.php?f=44&t=30596
Odpovědět