voda v interiéru

vybavení a úpravy interiéru atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MARWiN
Příspěvky: 1997
Registrován: čtv 08. dub 2010 21:43:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Voda v kufru

Příspěvek od MARWiN »

mám kombíka a taky mi tam teklo,vzhledem k tomu,že už je holka 3krát bouraná na prdel,tak se tam nějak hnuly plechy a pod zadníma kapsama mi tekla voda dovnitř(bylo tam uplně mrňavá trhlinka a pod těma plastama nebyla vidět),to už se vyřešilo...jinak předtím mi teklo kolem zadních bočních combi oken=silikon to vyřešil... a kamarádovi teklo do feliny mezi střechou a blatníkem(pod tou černou gumou)... snad to někomu pomůže v hledání ;)

nejjednodušší cesta jak zjistit kudy to teče je vážně vyndat interiér ven z auta a říct někomu ať na auto stříká vodu
leko

Re: VODA

Příspěvek od leko »

Mám také posodobný problém.Voda mi zatéká pod levým plastovým krytem u řidiče(pod volantem), Celé (asi odhlučnění - molitany) okolo páčky na otevření motoru je mokré a na podlaze je také voda.Při dešti jsem otevřela přední kapotu a pozorováním zjistila , že voda kape v místě jak jsou panty přední kapoty.Asi centimetr vedle pantů co drží kapotu je ze spoda v plechu dírka a tou to kape.Stejná dirka je i na druhé staně vedle druhého pantu a podle toho jak mám auto nakloněné, tak naté straně vytéká dírkou voda.Když tam dám při dešti nádobu tak v autě je sucho a nádoba plná. .Chci nechat vyměnít těsnící gumu u předního okna ale netuším zda to pomůže.Předem děkuji za případnou radu nebo nápad.
Pilgrim - FK

Re: Voda v kufru

Příspěvek od Pilgrim - FK »

Bohužel, mám taky problém s vodou v kufru. Vypadá to na levé, zadní světlo. Vodu mám v kanálku pod kobercem, v blízkosti uschování trojúhelníku. Když jsem sundal kryt u levého světla v kufru, bylo za ním mokro. Ovšem k mému nemilému zjištění, zatíká mi v místě pravé zadní sedačky. Byla na ní loužička. V té hrůze jsem ani nezkontroloval strop, ale je možné, že zatíká kolem antény? Mám na ní poměrně pozpraskanou gumovou koncovku, která sedí na střeše. Je to možné? Auto jsme koupili cca před 3 týdny a pomalu přicházim, na kdejaké drobné chybičky. Motorově a karoserie s podvozkem vypadá ok. Ale to zatíkání se mi dvakrát nelíbí. Nemáte nějakou radu ohledně zatíkání na sedačku? Díky za jakýkoliv podnět.

EDIT: Záhada tekoucí vody do kufru vyřešena. Dnes jsem sundal zadní světlo a ejhle, nebylo tam vůbec gumové těsnění. Tomu kdo ho vyndal, bych nejradší nakopal...
lord_sef - FK

Re: VODA

Příspěvek od lord_sef - FK »

prosim poradi nekdo? na podlahu feldy u spolujezdce se dostava voda, ale zahadou je kudy.. igelit tam je, dobre nalepeny, pozoroval jsem to za deste a tudy to netece, molitan za palubkou je naprosto suchy, vypada to na tesneni dveri? nebo kudy jeste by se to tam mohlo dostavat? a co stim? nove tesneni?
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: VODA

Příspěvek od Atnarfus »

Vlez do auta. Ven postav někoho s hadicí ať kropí auto. Ono to někde nakonec dovnitř poteče.

Igelit musí být alespoň dole přilepený opravdu dokonale. Stačí aby byl malinko přeložený a hned vznikne kanálek pro vodu jako dělaný.
if

voda v interiéru

Příspěvek od if »

Ahoj.
Chci se jen zeptat, když objedu to přední sklo bitumenovým tmelem..nebude to pak v autě smrdět? myslím tím...ten tmel ve skutečnosti dost smrdí..je to tmel na střechy (tam je to však jedno)..ale v autě? Nestačilo by to objet jen silikonem?
lord_sef - FK

Re: VODA

Příspěvek od lord_sef - FK »

takze - dneska jsem postavil k autu at kropi auto, kropil cca 20minut, ja pozorocal vevnitr se sundanym tapecem a plastem prahu + takovym tim Lkem nad prahem smerem dopredu auta, do auta pronikly cca 2 kapky a to dirou, ve ktere je zacvakly tapec... takze opravdu netusim kudy se tam ta voda dostava,zkusil jsme nariznout tesneni, uvidime jestli se tesneni nedeformovalo... nevim cim by to moblo byt sakra... koberec vysusim a budu pozorovat za provozu... nebo vyresilo by to nejake podlozeni tesneni at lepe drzi v te drazce? ci nove teseneni? a jeste, jak vysusit koberec? normal staci odehnout, podlozit necim a nechat prirozene vysychat?
Uživatelský avatar
Chose
Příspěvky: 324
Registrován: stř 04. bře 2009 21:49:20
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Chose »

Už mám čelní sklo dobré dva roky zatěsněné silikonem a zatím všude sucho a to stojí felda pořád venku.Bitumen si tady kluci taky pochvalují,tak záleží jen na tobě co tam foukneš ;)
Felicie 1.3 BMM 50kw,romantická červená
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: VODA

Příspěvek od mikka »

Jestli máš pod tím kobercem ještě plst, tak to v autě nevyschne ani za rok.
Já jsem koberec vyndal, plstěnou vrstvu odlepil a sušil na provaze zvlášť. Koberec vyschl na slunci do večera, ale ten filc schnul tři dny. Koberec jsem tam vrátil bez plsti, tu jsem tam dal až po vyřešení zatékání do vozu.
lord_sef - FK

Re: VODA

Příspěvek od lord_sef - FK »

jasan, ja to uz susim - jezdim sam, koberec i s plsti mam nadzvedly, podlozeno zespodu takym polinkem at to muze vysychat.. ale je me zahadou kudy se tam ta voda dostala... pres dvere ne, molitan u palubky je suchy... tak kudy?...
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Bitumen smrdí? Lehce je cítit a v autě ti zaručím že nic cítit není. Je to napěchované zvenku pod gumou a dovnitř se to vůbec nedostane.
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy teče??

Příspěvek od ka-spel »

Ponman píše:No nejdriv jsem myslel,ze mi tece prednim oknem.To bylo vymeneno,tesneni take a voda porad.Tak jsem se nasral a narezal to tesneni a rekl si,kdyz to nepomuze tak dam prinejhorsim nove a hle,zazrak :shock: bazenek nebyl.Jo a jeste jsem vymenil tu folii pod tapecem,tak to taky mozna pomohlo. ;)


Jakou fólii myslíš? Mě to teče při větším dešti i po umývání auta. Vždy je napitý tapec pod přístrojovkou u řidiče. Při větším slejváku je i voda na rohožce.
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: zateka pomozte mi

Příspěvek od ka-spel »

Atnarfus píše:Do dveří teče normálně. Nahoře zateče, dole dírama vyteče.
Jenom musí být důkladně přilepený igelit aby se to nedostalo až na tapec a do interieru.


A když ten igelit tam vůbec není? Já jsem při vyvařování auta stříkal i dutiny (důkladně a na jedněch předních dveřích byl igelit rozervaný a na druhých - pravých úplně chyběl).
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mokrej koberec pod řidičem

Příspěvek od ka-spel »

Atnarfus píše:V motorovém prostoru je to mokré normálně. Za jízdy tam voda lítá všema škvírama a teče tam krutě i když stojíš. Na stojícím autě tam steče většina vody z čelního skla. Schválně někdy za deště pozoruj, kudy tečou potůčky. Ze skla to teče dolu za černý plast. Pod plastem je plechové koryto, ze kterého to vytéká na jedné, nebo druhé straně rovnou pod kapotou.

Jestli máš nacucaný molitan pod palubkou, na devadesát devět procent je to problém zasklení předního skla. Kup tubu bitumenového tmelu a kolem dokola to naper pod gumu (musíš i dole) a uvidíš, už nebude ani kapka.


To je můj případ. Těsnění jsem nechal před pár lety vyměnit, ale moc to nepomohlo. Rám u okna už něco pamatuje. Jde místo toho bitumenu použít neutrální silikon http://www.denbraven.cz/images/rl_new/0470.jpg
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Jurka - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jurka - FK »

Asi to půjde taky použít... Já to dělal minulej týden tím bitumenem a to je porod teda je top fest sračka a mega dlouho to schne....narval sem kolem těsnění skoro celou tu tubu...po dvou dnech furt kaše tak sem to trochu objel nočem sundal odlepil kolem skla izolepu, která sloužila jako ochrana a je to domatlané až až... pak užo to ale zaschlo docela rychle po obvodu kjdyž tam toho nebyli kupy teho hnusu... Ovšem to ale vypadá, že tato procedura nepomohla, protože sem byl v myčce a zase mokro...a jako vždy jen mokrej molitan pod palubkou...nic jinýho!!! Tak mi řekněte kudy se to tam sakra dostane???? A další zajímavá věc je, že jak jsem sundal ten plast mezi oknem a kapotou tak pod ním v plechu přímo pod odstřikovačema jsou dvě díry průměr cca 2cm...nbevím kčemu tam sou já na nic nepřišel, ale ted mi tam protíká voda na topení a kolem v motorovým prostoru, ale předtím jsem nic takového nezaznamenal a to se nic nezměnilo leda že předtím by nějak ten plastpovej panel nějak tesníl o toho čelního skla, že by se pod něj nic nedostalo, ale to je kravina asi... Kdyby někoho něco napadlo šup sem s tím... docela mě to sere
lord_sef - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od lord_sef - FK »

ja byl minuly tyden menit tesneni celniho okna, tuk tuk snad to tesni ! zatim zadny naznak vody v aute, ale prisli jsme na to, ze tam nejspise zatekalo skrz takovou cernou pasku - byla mezi tesnenim okna a tim bocnim tesnenim kastle - z boku - ta cerna paska byla praskla a vni se drzela voda a ta nejspis stekala kolem tesneni dovnitr, pasku jsme dali pryc nove tesneni a pohoda.
easy - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od easy - FK »

Podlepte čelní okno pořádně bitumitem co je na okapy, popřípadě když sundáte torpédo tak kolem okna pod gumou byli na bumblalá rez tu ošmirglujte, a pořádně polepte :o) sice ten bitumit ddéle schne ale drří a vodu odpuzuje!!! ;)
HarryPotter1
Příspěvky: 25
Registrován: stř 21. kvě 2008 18:29:10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustálé zatékání.

Příspěvek od HarryPotter1 »

Bomba,vloni,při výměně nového těsnění předku,mechanikovi sklo prasklo.Takže nové sklo a těsnění a už mi NETEČE!!!! :lol:
Teda předním.V poslední době ale zjišťuju rybníček v kufru!A vím kudy.Zavřel jsem se do kufru a manželka lila z konve vodu na zadní sklo a v levém dolním rohu z pod těsnění skla,malý pramínek!!! :evil:
Tmel nepomohl.Budu muset vyndat sklo a těsnění vyměnit.Doufám že plechy budou jakž takž. :pale:
Tomas

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Tomas »

zdravím všechny plavce bohužel mezi ně taky patřím mám nacucaný molitany a 3cm vody u spolujezdce ale všechno v prostřed takovy jezirko a akolo sucho to nechapu a ještě sem sundal plast pod kterym vedou draty a je tam taky šouplej malinkej kousek molitanu ten byl taky mokrej a ani za boha nemužu přijit na to kudy silikon sem narval kam sem mohl a ono porád :( nemáte s tim někdo zkušenosti kde to je co to je a jak to popřípadě opravit? :idea: :x
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

Nacucaný molitany .... na 99,9% teče předním oknem ... buď je v háji těsnění nebo ti vyreznul rám okna :P
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Tomas

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Tomas »

no to možná bude ono ale jak mi vysvětlíš nacucanej ten molitan co máš na kraji ne ve dveřích ale za něma blíž k blinkru tam je kousiček molitanu a ten je taky fest mokrej
Tomas

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Tomas »

ta guma co je pod tou lištoujak jsou stěrače pod oknem na ni sem šahl a rozpadla se mi v rukachzlomila se ale přitom je na tom skle nalepená jak svina tim to fakt proteče? rám je jako novej
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

Jak víš, že je rám jako novej? ... není vidět pod gumou .... a tam bývá vyrezlej ...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Tomas

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Tomas »

No a to tu gumu z toho strhnu a už ji tem nedam zpatky
muf2muf - FK

Re: Neustálé zatékání.

Příspěvek od muf2muf - FK »

Koukám, že všichni řeším e podobný problém. Já jsem ve fázi, kdy jsem auto vysklil vepředu i vzadu a teď stálo dva tejdny ve stodole, aby vyschlo. O víkendu jsem obrousil rantly a napatlal Hameritem (jakože roti korozi :D ) a chystám se vrátit skla. Jelikož jsem to ale ještě nikdy nedělal a mám pouze teoretickou představu, rád bych se vás zkušenějších zeptal na postup. Začněme třeba tím, jaký lanko (resp. kabel) na to mám mít. Stačí nějakej obyč z elektroinstalace nebo je na to specilní přípravek? Je zapotřebí před montáží vymazat rám něčím kluzkým? A kterou stranou mám pak začít zasazovat - spodní, horní nebo rohem...? Díky za připomínky..
robin1 - FK

Re: Neustálé zatékání.

Příspěvek od robin1 - FK »

Po registrácií na http://forum.skodahome.cz/ získaš prístup do tejto témy: http://forum.skodahome.cz/topic/92446-v ... __1408983&
Je tam postup s fotkami a komentárom.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: Neustálé zatékání.

Příspěvek od Yetti98 »

Někdy mě zatéká jakoby pod dveřmi spolujezdce,dalo by se říct tak 10cm od předního sloupku pravda že záleží jak prší ale mívám na gumovim koberci malou louži :x,vím že už tady někdo radil s nějakým naříznutím toho těsnění, ale nemám tušení jak :scratch:
nemik - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od nemik - FK »

Zdravím,
nechci zakládat nové vlákno a tak hodím svůj dotaz sem. Dnes jak jsem po práci sedl do auta,tak jsem měl přední okno uplně zarosené a z vnitřní strany bylo to okno uplně mokré,byly na něm kapky vody.Něco jsem slyšel, že by se tam údajně mohla dostávat přes topení. Nevíte jak vyřešit tento problém? děkuji za rady!
frederiko

gumové tesnenie pravých predných dverí

Příspěvek od frederiko »

Ahoj , chcem sa opýtať či vie niekto v tomto poradiť , dal som nové tesnenie (originál) na pravé predné dvere , lebo trocha zatekalo , auto nebolo nikdy burané , dvere sedia ok , nové sú aj folie pod "tapacíra" a aj gumové stieracie lišty z vonku (tesnenia) a vždy to trocha zateká , neviem čo s tým .
pepiv - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od pepiv - FK »

Včera jsem sundal plast prahu a a zvedl koberec s tou plstí u spolujezdce a co nevidím, stála tam voda a plsť nasáklá jako hrom! Ta zvuková izolace mezi kabinou a motorem je suchá tak nevím, jestli to teče čelním sklem či ne. V každým případě to asi brzo začne hnít zevnitř, dopr... práce! :x Nechat přetěsnit čelní sklo?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Maty »

pokud máš sucho pod palubkou tak to nejspíš teče dveřma ... máš pod tapecem igelity ?
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Marty_pv - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Taky bych si vsadil na dveře, buď díra v igelitu nebo ucpaný odtokový otvory
pepiv - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od pepiv - FK »

Dík za odezvu, ty igelity tam mám ale jsou už dost dotrhaný od jejich sundávání a znovulepení...
pepiv - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od pepiv - FK »

Takže jsem zjistil že voda v podlaze vozu, tedy mezi izolační vatou a vlastí podlahou vzniká kondenzací vodních par na studeném plechu podlahy. Je to záležitost zimního provozu (střídání teplot - při vyhřátí interiéru) a nezbývá tak než doporučit vždy, ke konci zimního období podlahu rozebrat a důkladně vysušit. Kolem čelního skla ani dveři se v mém případě voda nedostala.
Centauria - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Centauria - FK »

Pokud tam máš opravdu jenom vlhko, tak to může být tím, v tom případě ti gratuluju k rychlemu nalezení problému. Já už to moje zatýkání řeším druhej rok :hlava:

Pánové, řešil někdo zatýkání z prostoru pod baterkou? Jak to tam utěsnit, natřít třeba i přelepit? Je tam děsnej dostup.
Pokud to už někdo řešil a podařilo se mu zabránit zatýkání tak uvítám jakoukoliv radu :salut:
theoman - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od theoman - FK »

Tenhle problem ted taky mam, voda u spolujezdce, v pojistkovy skrini voda a odhl.tesneni kolem skrine nasakly vodou.Nasel sem za odhl.tesnenim (za poj.skrini) sparu na ktery byli kapky vody, tak pockam az vsechno vyschne a pak sparu objedu silikonem, tak uvidim, jestli se problem vyresi...hodim sem info ;)
Uživatelský avatar
Jirka.Kolouch
Příspěvky: 450
Registrován: pon 14. bře 2011 9:23:09
Bydliště: Uherský Brod

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od Jirka.Kolouch »

Mám dotaz k zadním dveřím (pátým). Rám skla mám v dolních rožcích prožraný a vypadá to, jako by tam byly nějaké odtokové otvory pod těsněním skla - v levém a pravém dolním rohu rámu skla pod těsněním. Budu ty dveře vyvařovat, ale nevím, co s těmi dírkami. Mají tam být nebo ne?
Jsou to odtokové otvory nebo jen prožrané dírky? :?
robin1 - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od robin1 - FK »

Sú to otvory.
pepiv - FK

Re: Teče mi dovnitř voda

Příspěvek od pepiv - FK »

Takže jsem přehodnotil svůj dřívější příspěvek a musím přiznat, že voda v podlaze není kondenzát a do podlahy a interiéru zatéká. Po posledních deštích mokro jako prase, dokonce i na gumovém koberci u spolujezdce kaluž! Hrůza! Díky tomuto fóru mám pár inspirací... takže prvně, až se mi bude chtít, nalepím nové fólie po tapisírung dveří a znovu rozeberu a vysuším podlahu. Když bude zatékat pořád, nechám přetěsnit čelní sklo. Uvidíme...
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Zdravím.
Vím se to tu již párkrát řešilo, ale řešení jsem pro svojí situaci nenašel.
Mám stále problém s vodou v pojistkové skříni.
Nechal jsem už přetěsnit přední okno a stále nic.
Molitan co je za kastlíkem mám naprosto suchý.
Nikde jinde jsem vodu nezpozoroval pouze a jen v té pojistkové skříni.
Jediné co je mokré je prostor pod kapotou vedle baterie na levo, je tam pouze ta průchodka (ta však mokrá není) na kabely a právě tam mam nejvíce mokro,ale nemyslím že by to teklo někudy tamtudy.
Nevíte někdo o nečem? Popřípadě nápady na opravu. Děkuji. Budu velmi vděčný když mi někdo poradíte. :hlava:
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jura_Favorit »

Jinak k tomu zatékání od baterky - možná už to tu padlo, možná ne - sem tam teče i přes nedostatečně utěsněné spoje plechů příčky. Je to teda celkem ojedinělý případ a u Fáček je to častější než u Felicií, ale sem tam se to stává, takže doporučuji zkontrolovat...
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Asi mě trefí :hlava: Všechno mám naprosto suchý a jediný co je mokrý a kde je voda je v pojistkách, takže předpokládám, že to stejká po nějakém kabelu, ale po kterém kudy a kde tak to opravdu netuším. Prosím poraďte :? ;)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

Jedině až zas bude pršet tak si lehnout pod palubku a vysledovat kudy tam teče asi jiná rada není .
Nebo někdo s hadicí aby kropil a druhý sledoval . ;)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Tak dneska bude přítelkyně poctivě kropit auto a uvidíme kudy to tam poleze, snad na to už konečně přijdu ;)
oh01
Příspěvky: 221
Registrován: úte 18. srp 2009 12:21:24
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od oh01 »

Mel sem podobnej problem a zatekalo mi tam pres tesneni predniho okna, vzdycky mi to vyzkratovalo elektriku pri vetsim desti. A nevim jestli by mi pretesneni pomohlo, tak se to zatmelilo a je pokoj :)
Obrázek
FeliciaMan - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od FeliciaMan - FK »

Měl jsem to samé.Vyměnil jsem těsnění okna a je pokoj. :mrgreen:
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

oh01 píše:Mel sem podobnej problem a zatekalo mi tam pres tesneni predniho okna, vzdycky mi to vyzkratovalo elektriku pri vetsim desti. A nevim jestli by mi pretesneni pomohlo, tak se to zatmelilo a je pokoj :)


A jak si to prosím zatmelil ? Normálně kolem toho těsnění přímo na okno? Nebo ses snažil to rvát pod tu gumovou lištu?
oh01
Příspěvky: 221
Registrován: úte 18. srp 2009 12:21:24
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od oh01 »

pod gumu, tmel se narval mezi karoserii a tesneni po cely delce okna, pak se rukou tlacilo na gumu (aby se ten tmel dostal vsude) a co vyteklo, utrit hadrem nez to zaschlo :)
Obrázek
oh01
Příspěvky: 221
Registrován: úte 18. srp 2009 12:21:24
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od oh01 »

Me to zimu preckalo uplne v pohode, uz to tak mam rok a v aute ani kapka..
Obrázek
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Už jsem na to přišel : Asi se z toho zblánim . Teče mi tam před měsícem vyměněným a přetěsněným čelním sklem.
Naštěstí jsem to měl zadarmo, jelikož mám sklo pojistěný, takže to nechám přetěsnit znova. ;)
Odpovědět