Plynové vzpěry kapoty

karoserie, narazniky, skla atd.
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Dejwis »

Čauves klucí a holky. Nemáte nebo nevíte někdo jaké vzpěry dát na kapotu do Feldy, jestli to jde a případná montáž, zda to vlbec jde. Díky a čus ;)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Jyrgen »

Luka$ to měl... někde na starém fóru by to mělo být... ale asi to chce zkoušet a odhadovat...
a Škury to má taky
Obrázek
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Sigy - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Sigy - FK »

Jsem se nedavno díval na net kde měli pravě vzpěry pro golfy,.... tak jsem uvažoval že bych zkusil vzpěry z G2 nebo G3.
Uživatelský avatar
davidek75
Příspěvky: 34
Registrován: pon 02. led 2006 15:35:51
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od davidek75 »

nebyly by detailnější fotečky toho uchycení ?
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Jyrgen »

davidek75 píše:nebyly by detailnější fotečky toho uchycení ?

poprosíme škuryho, třeba bude mít nějaké :)
Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
Uživatelský avatar
Jyrgen
Příspěvky: 805
Registrován: pon 05. pro 2005 17:41:14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Jyrgen »

Škoda Felicia 96' | 1.3 BMM 40kW +steroidy| HP Sporting | Rial 16" viewtopic.php?f=16&t=37170
+ family car VW Touran Highline 03' | 2.0 TDI AZV

ex: VW Golf IV Highline 99' | 1.9 TDI AHF | EGR OFF, TA & 18" Turbo Twist
ex: Škoda Felicia GLXi 95' | 1.3 BMM 50kW | Brock 8x14" www.feliciaklub.cz/Jyrgen
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jestli se nepletu, tak v některém z loňských čísel Autosport & tuning byl na vzpěry na feldu návod. Bohužel to číslo nemám :cry:
vanplus - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od vanplus - FK »

ahojda proboha na co návod? je to uplně primitivní já sem to dělal bejvalce na favorita a použil sem s patejch dveří vzpěry.....tak na feldu je to asi stejný......uchyt sem udelal z tech origo kulovejch čepů nebo jak se to menuje...jediný co je třeba je změřit vzpěry když sou zatažený aby to šlo zavřít a to je vše....
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od 103457 »

No není to až taková sranda, jak to vypadá, musí se to pořádně vyměřit a zesílit uchycení na kapotě, aby se kapota nelámala a asi bych preferoval nějaké z favorita, ty jsou totiž o trochu slabší nebo staré a utahané z feldy
vanplus - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od vanplus - FK »

no na fáčku se nelámala tak snad felda jí má minimálně stejně pevnou ne? a koukam tady na tu fotku tak ja tu vzperu mel na krajní vyztuze tý haubny,no už si nepamatuju co sem měřil a co ne ale pamatuju si že to bylo jednoduchý....ale asi taky záleží jak pro koho.....
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

ja tam dal jednu unavenou ze zadnich dverich,delal jsem to podle tuningu,nekde mam ty rozmery jestli chcete najdu to a hodim to sem nebo to dojdu do auta zmerit.funguje to suprove
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

maus píše:ja tam dal jednu unavenou ze zadnich dverich,delal jsem to podle tuningu,nekde mam ty rozmery jestli chcete najdu to a hodim to sem nebo to dojdu do auta zmerit.funguje to suprove

Ahoj, by bylo fajn kdyby se Ti povedlo najít ty míry kam to umístit. Pomohlo by mi to, až se dostanu na vrakáč pro to vzpěru. Díky :-)
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

tu tu tady je

Obrázek
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Dejwis »



Chtělo by to lepší foto, lepší detaily. Ale aspon to vypadá na funkční návod. Pro vzpěry do vrakáče nemusíš, daj se sehant kolem 150kč - 200kč a to není moc ne? :-)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Skury »

Abych se vyjádřil ke svému "upevnění" vzpěry...

2x plynová vzpěra na 5.dveře feldy, 2x železný pásek tl. 4mm, spojovací materiál

Otevřel jsem kapotu, položil plynovou vzpěru od předního tlumiče dopředu... U čumáku jsem přes přizavřenou kapotu zjistil kde končí vytažená vzpěra a udělal si čárku na výztuze kapoty. Čárku jsem posunul asi o 5cm směrem k tlumiči... Přivařil jsem matku na čárku, přišrouboval vzpěru, přišrouboval pásek (má jednu díru skrz (pro šroub tlumiče) a jednu díru se závitem pro vzpěru) a k němu přidělal vzpěru. To samé na druhé straně.

Jako nehledejte na tom nic složitého, čím víc nad tím budete přemýšlet, tím víc se to rozhodnete neudělat...Chcete to? Tak se neptejte a udělejte to. ;)

Obrázek
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Skury »

Dejwis píše:Chtělo by to lepší foto, lepší detaily. Ale aspon to vypadá na funkční návod. Pro vzpěry do vrakáče nemusíš, daj se sehant kolem 150kč - 200kč a to není moc ne? :-)


A nechceš, aby to někdo udělal za tebe? ;) Já myslim, že obrázky jsou jasný, dokonce to máš i okótované. Pokud jsi línej vzít do ruky metr a otevřít kapotu u auta, tak to je pak s tebou těžký... :lol:
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Dejwis »

:D jasan, já už to chtěl dělat. Ted jsem si obr uložil a ve Photoshopu přiblížil :-) - napsal jsi to hezky, je to lehké, jen se u toho nesmí přemýšlet... :lol:
Naposledy upravil(a) emilio52 dne ned 09. led 2011 21:55:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace odstraněna viz:pravidla č.4
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Skury »

To víš, já nejsem teoretik, ale praktik... Když něco chci, tak jdu to udělat. Občas se to nepovede, ale na dlouhý debaty o prkotinách fakt nejsem... ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

pripominam jen ze kdo to bude delat s vzperou z 5 tych dveri je lepsi to delat ve dvou,ta vzpera nevyjizdi cela a musi se pri montazi kapku zasunout--ma silu jak byk,mrcha--zitra dam foto ze sveho vozu vcetne detailu uchyceni.

Obrázek


Obrázek
a celek:

http://img74.imageshack.us/img74/42/dsc00111jf6.jpg
JirkaD

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od JirkaD »

Maus: To vypada, že tys tam nic nevařil, ne? Jen provrtat a našroubit nebo se pletu?

Nápad se mi líbí a uvažuju nad ním. Díky chlapi za inspiraci. Jen po prohlídnutí fotek sem si všiml, že tu sou dva způsoby uchycení: vzpěra se od uchycení u tlumiče láme buď dopředu nebo dozadu.
Neměl jste někdo možnost to porovnat? Třeba jak se přitom láme kapota, jak to jde zavírat, atd.. ?
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Skury »

Proč by se měla kapota lámat? Kdybys mě strach o kroucení, budiž, ale lámání? Zvlášť pokud máš origo kapotu. Kroucení se dá vyřešit umístěním vzpěr na obě strany.

Zavírání je taky v pohodě, překonáváš odpor vzpěr, ale myslím si, že je to spíš k užitku. A mě se třeba líbí, že mi jde kapota dolů až když je cca. 30-40cm vysoko, takže se nemůže stát, že mi spadne na hlavu.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Dejwis »

Good foto a návod
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
JirkaD

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od JirkaD »

Škury: jasně, špatně jsem se vyjádřil. Šlo mi právě o to kroucení. Tuším Dedla tu v nějaké jiné diskuzi na toto téma psal, že se mu nelíbilo, jak je to po zavření trochu vyboulený (už si to moc dobře nevybavuju)..
Máš tam nějakej takovej problém?
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

JirkaD píše:Škury: jasně, špatně jsem se vyjádřil. Šlo mi právě o to kroucení. Tuším Dedla tu v nějaké jiné diskuzi na toto téma psal, že se mu nelíbilo, jak je to po zavření trochu vyboulený (už si to moc dobře nevybavuju)..
Máš tam nějakej takovej problém?


nemam jediny problem s vyboulenim mam to chycene do pantu a pri zavreni je to skoro rovnobezne s kapotou takze nic nenadzvedava proto jeden bohate staci i tak to ma na udrzeni sily dost
,a nic jsem nevaril jen vrtal dve diry,ale ty plechy jsou docela silne,,nebo jsem mel tupy vrtak :D
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Skury »

Já problém taky nemám s nějakým vyboulením... To je dle mě špatně udělaný uchycení, kdy jsou vzpěry chycený někde k půlce kapoty nebo přimo k plechu kapoty a ne k výztuze.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
vanplus - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od vanplus - FK »

no hurá na to někdo přišel....takovýhle jednoduchosti....já taky nic moc neměřil,prostě sem to vzal a přidělal..to by mě zajímalo jak to ty lidi dělaj při něčem opravdu těžším....třeba vyměnit kolo :D :D :D :D :D
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Dedla »

Tak tohle byl ten můj pokus. Podmínkou bylo: Bez zásahu do karosérie - vrtání/svařování.
Akorád se jen navařily dvě matky M8 na "zábradlí".

Obrázek

Obrázek
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

Měl bych otázku na Dedla a maus z čeho jste použily vzpěry u mause bych řekl že to vypadá jak ze zadní dveří ale u Dedly jsou dost krátké
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Dedla »

Kaliban123:
Jsou to nějaký vzpěry - výtrobce Stabilus (snad asi jako všechny...).
Ta moje je asi z nějakýho citybus Renault.
http://www.stabilus.com/frameset.asp?sp ... enustart=0
Vymýšlet to na takovou Okinu je daleko jednodušší: Koupíš,namontuješ a funguje to. Vzorek např tady: http://www.milotec.net/plynova-vzpera-k ... ctavia.htm

All: Kdyby ty moje vzpěry náhodou někdo chtěl,tak je za něco symbolickýho rád nechám.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
a1ex - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od a1ex - FK »

dedlo, prosimte co se ti nelibilo na tomhle tvem reseni? nekde si snad psal, ze byla kapota vyboulena nebo co, ale tady se nema podle me co kurvit :] ty tlumice bych od tebe mozna koupil, klidne si pro ne i prijel
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

Kaliban123 píše:Měl bych otázku na Dedla a maus z čeho jste použily vzpěry u mause bych řekl že to vypadá jak ze zadní dveří ale u Dedly jsou dost krátké

zadni tlumic na otvirani 5 -tych dveri,jinak to funguje jako zadni dvere,po otevreni nic cca 8cm nadzvednuti a pak "zatahne" a vytlaci kapotu nahoru
Uživatelský avatar
Fidlla
Příspěvky: 1236
Registrován: sob 06. led 2007 20:04:27
Bydliště: Trpík
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Fidlla »

Dedla píše:Tak tohle byl ten můj pokus. Podmínkou bylo: Bez zásahu do karosérie - vrtání/svařování.
Akorád se jen navařily dvě matky M8 na "zábradlí".

2xobrázek



Ahoj Dedlo, nepamatuješ si délku těchto plynových vzpěr...tvé řešení se mi líbí...
Naposledy upravil(a) Maty dne stř 08. dub 2009 22:31:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz.pravidlo č.4... obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od 103457 »

Od Dedly jsem koupil ty vzpěry já a rovněž i namontoval, mělo to jen jeden drobounký nedostatek a to, že kapota byla o trošičku níž než je origo vzpěra. To vysokým postavám dělá boule na hlavě :lol:
Při použití jedné vzpěry ze zadních dveří, jde kapota až na doraz a je cca o 10 cm výše než u origo vzpěry.
Hazi - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Hazi - FK »

Já to mam na vzpěrách z kufrů autobusu. Na haupně přidělaný do její výztuhy či co to je a na druhy straně je mam na rozpěrný tyči (mam favoriťáckou). Kapota je ve stejné výšce jako u origo.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Vlada320 »

Hanzi máš hezky barevně sladěnou garáž s autem ;)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Hazi - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Hazi - FK »

To s tou garáží mělo být asi na mě Hazi Hanz je tu jinej, ale v poho ;) Dik, taky jsem ji kvuli autu na modro maloval :lol:
smazany clen - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

já je mám takhle a jsou to vzpěry ze Seatu Ibiza první generace,akorát se musí trochu sklepat ten plech co je u uložení tlumičů
Floppy - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Floppy - FK »

Když tak na to koukám, tak jak je přidělal Dedla, tak musí ta haupna dostávat zabrat ne? když jsou uchyceny až takle na kraji. Podle mě je lepší řešení někde dál, já bych se i bál že se trochu prohne...
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

[quote="Dejwis"][quote="maus"]tu tu tady je

Obrázek

Ahoj lidi .. velice se mi zamlouvá tohle provedení ... jen mám takovej dotaz .. jake vzpěry mám použít mám koupit nějaké kratší a nebo tam stačí vzpěry z kufru?
goodFela - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od goodFela - FK »

Já to udělal jako v tomhle návodu. Dal jsem tam vyběhaný feldí vzpěry. Když jsem viděl, jak to tam rve a ku*ví ty panty, tak jsem to vytrhal a zahodil. Takže buď použít nějaký slabší vzpěry, který budou tu kapotu fakt jen podepírat a vybrat takovou dýlku, aby se ta kapota neotevírala až na doraz nebo se na to radši vy*... Toť muj názor.
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

Mě napadlo sehnat vzpěry z peugeota 306 .. a nebo vzpěry z octavie co se dávaj pod kapotu .. ty by neměly mit takovej odpor jako vzpěry do kufru .. ??
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

a jak jsi to přidělal na tu kapotu? na karoserii vim tam se vyvrtá díra .. a na kapotě? .. tam se da takova ta dlouha matka a zašroubuje se to do toho nebo se tam taky něco vrtá ? z toho obrazku to neni moc patrné .. nemáš nějaké svoje fota?
goodFela - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od goodFela - FK »

jj. Přes tu dlouhou matku.
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

jj .. dík moc ... já myslim že s těma slabšíma vzpěrama by to mohlo fungovat ... a tu dlouhou matku si dal na starej šroub a nebo si tam dával delší?
goodFela - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od goodFela - FK »

Normálně to tam natočíš na ten původní. Ten je dost dlouhej. Ale fakt tě upozorňuju, že je to nešťastný řešení. Myslel jsem, že ty panty jsou pevnější.
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

jj tam by to chtěloi jen nějaký slaboučký .. vzpěry do kufru sou mnohem víc namáhaný .. a zvedaj o dost kilo navíc .. tak sou moc tuhý .. ale dit jiný auta to maj z výroby .. a funguje to .. jen to chce nnějaký ta slabý vzpěry ... a tadýlky ta se dá naměřit ... hodim to na tu podpěrnou tyčku .. a od místa vrtání to naměřim k tomu šroubu .. a pak už jen koupim vzpěry který budou mit stejnou a nebo aspon podobnou dýlku ...a možná mě napadlo jesli by nebylo lepší to dát na ten šroub co je vejš .. ,, nic meně zejtra nakoupim material .. a udělám to a dám vědět jak to dopadlo :)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od ferdamravenec »

stejně dlouhý , ale slabší má na 5tých dveřích Š1203 resp TAZ1500
tuším že jsou 200 nebo 270N
goodFela - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od goodFela - FK »

Nevim.. I to si myslim, že je dost.
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

ferdamravenec píše:stejně dlouhý , ale slabší má na 5tých dveřích Š1203 resp TAZ1500
tuším že jsou 200 nebo 270N


Jestli si dobře pamatuju na na 1203 se vlastně zadní dveře otevíraly na dvakrat že jo? ...

Goodfela: no ja se zitra optam jaké se dělají .. abych pravdu řekl tak ani nemam představu ..kolikatky sou na 5 dveřích .. podle mě vy na tu kapotu bohatě stačily s třetinovim nebo s čtvrtinovim odporem než je na kufru
Meverick - FK

Re: Plynové vzpěry kapoty

Příspěvek od Meverick - FK »

Jo a ještě jak si to úřidělával do toho plechu? upravoval jsi nějak ten kloub na kterym se pohybuje ta vzpěra? ... musi to bejt nějak z boku a nebo se to muže nasadit ze zhora .... na tu dlouhou matku to pujde zboku že se ta vzpěra zacvakne ze strany .. jak to ma bejt dole ?
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne úte 15. úno 2011 19:10:06, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět