Bílá světla na feldu

karoserie, narazniky, skla atd.
Djnovy

Bílá světla na feldu

Příspěvek od Djnovy »

Čus lidi,dnes jsme si objednal bílá zadní světla na feldu,a chci se zeptat,jestli má někdo s tím zkušenosti,zda je to dobře vidět,a třeba nežloutne to,nebo jestli ty žárovky v tom vydrží,aby to mělo ty správný barvy,jaký mají byt od žárovek.
Díky
madfelda11

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od madfelda11 »

čau čau, mám je taky na feldě, .....radím dej si tam diodové žárovky....jsou dražší, ale vyplatí se!!
ThomasHK - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od ThomasHK - FK »

ja je mam taky, asi dva mesice. Zloutnuti nevim, na zimu je asi sundam. Rika se ze pres zimu trpej prave zloutnutim. Jinak mam klasicky zarovky a sviti to docela dobre...akorat trosku do ruzova, ale policajti me staveli nekolikrat a ani slovo.
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Dejwis »

ThomasHK píše:ja je mam taky, asi dva mesice. Zloutnuti nevim, na zimu je asi sundam. Rika se ze pres zimu trpej prave zloutnutim. Jinak mam klasicky zarovky a sviti to docela dobre...akorat trosku do ruzova, ale policajti me staveli nekolikrat a ani slovo.


Pokud svítíš, tak ted nic neříkaj...
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Dejwis »

madfelda11 píše:čau čau, mám je taky na feldě, .....radím dej si tam diodové žárovky....jsou dražší, ale vyplatí se!!


Jak které didodové, červené jdou, ale oranžové svítí méně než standart žárovka!!!
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
MagicanBlack - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Tááák dnes mi zase přišli nové zadní světla na feldu.. Bílá.. Starý byly žlutý.. na sraze jste mohly vidět z nouze upravu na černý.. a teď budou zase bílý...:-) Já tam mám daný červený diody jak pro brzdy tak pro koncovky... Na srazu jste si mohly povšimnout...:-) líbí se mi to ale možná to zase malinko předělám.. už sem umím dávat fotky.. mám kabel.. i net doma.. takže sem potom dám fotky...:-)
DjNovyss

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od DjNovyss »

Tak koukám,že někomu to žloutne a někomu zase ne,tak asi tam budu muset dát tedy ty diodové žárovky,jenže asi je bude problém někde koupit,tak mi pak asi nic nezbyde,než si to udělat po domácku sám,protože teď jsem viděl bílá světla na feldě,a když zabrzdil,měl to spíš do růžova,než do červena,tak jsem zvědav jak to bude vypada,určitě dám vědět co a jak:-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od 103457 »

DjNovyss píše:Tak koukám,že někomu to žloutne a někomu zase ne,tak asi tam budu muset dát tedy ty diodové žárovky,jenže asi je bude problém někde koupit,tak mi pak asi nic nezbyde,než si to udělat po domácku sám,protože teď jsem viděl bílá světla na feldě,a když zabrzdil,měl to spíš do růžova,než do červena,tak jsem zvědav jak to bude vypada,určitě dám vědět co a jak:-)

Všechny bílá světla jednou zežloutnou, záleží jestli parkuješ venku, nebo máš garáž, čím víc jsou světla na slunci, tím dřív zežloutnou.
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Dejwis »

Nejvíce žloutnou ty kryty, ty co se vymění za origo skla, komplet bílá skla vydrží toho více...
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Rex - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Rex - FK »

jj. žloutnou. zatím naštěstí málo ale jo. a to jsem pod ně dal chromový plech aby to odrážel
smazany clen - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od smazany clen - FK »

a co kdyby se ty svetla nalakovaly z obou stran nejaky bezbarvym lakem na plast?? ten by je mel ochranit ne?
Abdul - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Abdul - FK »

Ten lak asi zožltne skôr ako plast.
vanplus - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od vanplus - FK »

ne nezežloutne pokud obsahuje uv filtr...ty už si viděl zě by bílý auto zežloutlo? respektive ten bezbarvej lak? už sem to tady nekde psal-vystříkat z obou stran a je to....
Collin - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Collin - FK »

... žlutý
Uživatelský avatar
Zdenda19895
Příspěvky: 1439
Registrován: pát 02. lis 2007 23:31:53
Bydliště: Staříč
Kontaktovat uživatele:

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Zdenda19895 »

Collin píše:... žlutý
Jj :lol: :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Návštěvník »

já mám už 3 rokem(pouze kryty),vystříkaný bezbarvym lakem a sou jako nový,ale musí to bejt lak a né něco co maj v obi nebo tak,kámoš je za tu dobu měnil 3 krát než si nechal poradit...
Collin - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od Collin - FK »

Co znamená jak mají v Obi? A jaký jsi teda použil?
vanplus - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od vanplus - FK »

Collin píše:Co znamená jak mají v Obi? A jaký jsi teda použil?

z mojí zkušenosti,musí to bejt lak kterým se stříkaj auta....ale jelikož mi ted zrovna lakujou auto tak si myslim že to vyjde draho na ty světla....ja sem kupoval nejmenší balení co dělaj 3 litry....chce to známýho v lakovně....hlavně to musí bejt lak s uv filtrem,pač všechno co žloutne,matovatí apod je způsobeno uv zářením...nebo pak další možnost je přetáhnout je uv filtrem folií tj ta kterou se laminujou reklamy apod...
vanplus - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od vanplus - FK »

P.S. z tou folií je to teorie,nemám to vyzkoušené...
smazany clen - FK

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tady jsou nová zadní světla na Feldu. Snad to tu ještě nebylo.

http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... ni-svetla/
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Bílá světla na feldu

Příspěvek od 103457 »

DeAcoN
to nejsou ani nová, ani červeno čirá, ale červeno bílá světla a v OB autodílech nebo na aukru je Islesman prodává 2 možná už 3 měsíce. ;)
Odpovědět