Hagusy

karoserie, narazniky, skla atd.
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Hagusy

Příspěvek od Tomas6 »

Kluci setkali ste se někdo s hagusama na krátké felicii?Kdysi jsem to viděl na favu.Popřípadě bych poprosil o link jestli někdo ví kde se to dá sehnat.Díky
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Je to normální, dělaj se běžně, dokonce i kratší třeba na pickupa.
http://www.vltava2000.cz/nosice/default ... mentID=617
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Tomas6 »

Jejda.Tak to jsem nevěděl že se to dá tak lehce sehnat.Dík.Už je objednávám.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Tomas6 píše:Jejda.Tak to jsem nevěděl že se to dá tak lehce sehnat.Dík.Už je objednávám.

Problém s montáží je však ve speciálních nýtovacích kleštích, který jen tak neseženeš, namontovat ti je bude muset nějaký servis, který má kleště na maticové nýty
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Takhle vypadá nýt: http://www.sariv-automotive.com/maticove-nyty.html
a tady jsou kleště http://www.grent.cz/kleste-rucni-nytova ... -blis.html
ale asi to nebudou nijak kvalitní, já když je scháněl, tak mi všude nabízeli s cenou okolo 5 tisíc, tak jsem montáž hagusů vzdal.
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Tomas6 »

Kleště i nýty mám.To není problém.A ikdybych neměl tak by se to dalo přišroubit durch přes střechu.Jen by se musel sundat tapec.Já kleště sehnal ve Zlíně v takovém malém železářství za 1000kč a nemyslím si že to jsou šmejdy.Používám je docela často.A dalo by se řict na cokoliv.I v práci kde teda doostávají docela zabrat.Mám je něco přes rok.Ale značku nevím.Takže jestli čína to noposoudím.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
mystery - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od mystery - FK »

Pokud bys chtěl tak se můžeš podívat jak to vypadá :D
http://feliciaklub.cz/?id=klub_auta&uzivatel=10530#
smazany clen - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od smazany clen - FK »

Dej si bacha na ty hliníkové nýty. Raději ty ocelové, kamoš měl ty hliníkové, a když vezl rakev a kola, tak se mu ty Al uplně vymačkaly, nakonec tam dali ocelové.
smazany clen - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od smazany clen - FK »

No a kdyz jsme u toho. Ja jsem si sundal z bouraneho favorita hagusy a kvuli tomu, ze si je dam na felicii. Ale koukam, ze prodavaj zvlast na favorita a na felicii. Takze ted nevim jestli tam budou vubec pasovat. Usetrit 3000 to uz je pekne :)))
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Tomas6 píše:Kleště i nýty mám.To není problém.A ikdybych neměl tak by se to dalo přišroubit durch přes střechu.Jen by se musel sundat tapec.Já kleště sehnal ve Zlíně v takovém malém železářství za 1000kč a nemyslím si že to jsou šmejdy.Používám je docela často.A dalo by se řict na cokoliv.I v práci kde teda doostávají docela zabrat.Mám je něco přes rok.Ale značku nevím.Takže jestli čína to noposoudím.

Musíš použít nýty, zespoda se nedá dostat, je tam v rohu výztuha střechy, takže ze spod nedáš ani šroub ani matku.
chosehero píše:No a kdyz jsme u toho. Ja jsem si sundal z bouraneho favorita hagusy a kvuli tomu, ze si je dam na felicii. Ale koukam, ze prodavaj zvlast na favorita a na felicii. Takze ted nevim jestli tam budou vubec pasovat. Usetrit 3000 to uz je pekne :)))

Jdou použít, délkou i upevněním jsou stejné, jen Favorit měl průřez hagusu kulatý a feldy trojúhelník.
smazany clen - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od smazany clen - FK »

103457 píše:
Tomas6 píše:Kleště i nýty mám.To není problém.A ikdybych neměl tak by se to dalo přišroubit durch přes střechu.Jen by se musel sundat tapec.Já kleště sehnal ve Zlíně v takovém malém železářství za 1000kč a nemyslím si že to jsou šmejdy.Používám je docela často.A dalo by se řict na cokoliv.I v práci kde teda doostávají docela zabrat.Mám je něco přes rok.Ale značku nevím.Takže jestli čína to noposoudím.

Musíš použít nýty, zespoda se nedá dostat, je tam v rohu výztuha střechy, takže ze spod nedáš ani šroub ani matku.
chosehero píše:No a kdyz jsme u toho. Ja jsem si sundal z bouraneho favorita hagusy a kvuli tomu, ze si je dam na felicii. Ale koukam, ze prodavaj zvlast na favorita a na felicii. Takze ted nevim jestli tam budou vubec pasovat. Usetrit 3000 to uz je pekne :)))

Jdou použít, délkou i upevněním jsou stejné, jen Favorit měl průřez hagusu kulatý a feldy trojúhelník.



Dekuji za odpoved, ale radsi si to necham nekde pridelat:)
gerrik - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od gerrik - FK »

Nechával jsem si je taky dodělávat, hágusy jsem měl přes mechanika u policajtů, sundal mi je z feldy, a montovali mi to ve škoda servisu za cca 500,- Zbyli mi i ty ocelové nýty se závitem, takže kdyby někdo chtěl, jsou k mání.
Canete

Hagusy

Příspěvek od Canete »

Zdravim vsechny,chci se zeptat,mam na aute hagusy a chtel bych je sundat?jsou tam urcite napevno...ma stim nekdo zkusenosti?poradte prosim
gerrik - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od gerrik - FK »

Jen pro uplnost, když je sundáš zůstanou ti ve střeše díry, počítáš s tím? :?:
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Tomas6 »

No pokud máš hagusy od Neumana tak pujdo dolů docela těžko.Pod plastovým špuntíkem je šroubek hlavičkou dolů a s dírou na torx.Většinou se to lepí tak to nejde povolit.Pak pod hagusem je našroubovaný držák který je pomocí dvou nýtovacích matic přišroubovaný do střechy a po demontáži ti tam zůstanou dírky.Já bych je tam rozhodně nechal...
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Canete

Re: Hagusy

Příspěvek od Canete »

vim ze by tam ty dirky byli...co radite?co by se snima dalo delat?zakytovat?cokoliv...
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Canete píše:vim ze by tam ty dirky byli...co radite?co by se snima dalo delat?zakytovat?cokoliv...

Nejjednodušší je tam nechat hagusy. ;)
Je to 7-mička díra, ve které je nýtovací matice, tu jen tak nevyndáš, budeš jí muset odvrtat, takže tu díru pravděpodobně ještě zvětšíš, jelikož se ti nýt bude protáčet. Zespoda se nedostaneš, aby jsi tam dal plech a přivařil CO-čkem a kit v té díře držet nebude, střecha je veliká plocha plechu, která určitě teplem a pohybem vozu pracuje, takže to bude praskat. :(
Jestli máš špatný hagusy, tak kup nějaký lepší a znovu je namontuj, je to opravdu to nejjednodušší.
Kuladmin

Re: Hagusy

Příspěvek od Kuladmin »

Jedine zavarit - kyt by zachvilku asy vypadl. Takze zavarit prebrousit vykytovat striknout zakladem a pak vrchni to znamena asi prestrikat celou strechu. Ja nechapu duvod proc to sundavat vetsina lidi je naopak schani a dodelava montaz a tys prvni kdo je chce dolu. Ale proc ne akorad to vyjde odost draz nez jejich montaz.
Canete

Re: Hagusy

Příspěvek od Canete »

A daji se sundat ty...jak to nazvat...ty tyce a nechat pouze ty zakladni desky ty na kterych je to pripevneny...to by slo?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Canete píše:A daji se sundat ty...jak to nazvat...ty tyce a nechat pouze ty zakladni desky ty na kterych je to pripevneny...to by slo?

Záleží na typu hagusů, u některých to jde a u některých ne. Navíc by z toho asi na STK nadšený nebyly. Když je něco na autě, tak to musí být funkční, to je jako kdyby jsi měl světlo bez žárovky.
Kuladmin

Re: Hagusy

Příspěvek od Kuladmin »

To jako ze hagusy se ti nelibi tak dolu s nima ale ty plechy ktery by tam zustaly ty by ti nevadily jo? Tak pak uz vubec nechapu duvod to jde mimo mne a misu.
Muzes nam nejprve prozradit proc je vlastne chces sundat?
Canete

Re: Hagusy

Příspěvek od Canete »

Z estetickych duvodu:).Myslim ze felda bez nich je daleko hezci a bohuzel auto sem kupoval jiz s hagusy...
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Canete píše:Z estetickych duvodu:).Myslim ze felda bez nich je daleko hezci a bohuzel auto sem kupoval jiz s hagusy...

Tak to jseš jeden z mála.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Atnarfus »

Krátká jo, ale kombajn bez hagusů? Jednou jsem se měl sundané, když jsem dotahoval všechny šrouby na nich, a to byla teda hrůza.
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Ponman »

[quote="Atnarfus"]Krátká jo, ale kombajn bez hagusů?
Njn :( Kazdej nema to stesti je mit.A dodelavat je,nic levnyho ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
canete

Re: Hagusy

Příspěvek od canete »

Mam kratkou no...ta je hezci bez nich...sportovnejsi...no jo no...to co mas tak nechces a co nemas po tom touzis...znama to pravda
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Tomas6 »

Já je neměl a protože se mi moc líbily tak jsem si je koupil.Mám je na krátké feldě a moc se mi líbí.Na kombi hagusy prostě být musí.Jen se mi u feldy nelíbí ta prostřední podpěra.Posunul bych ji dozaděj.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Hagusy na kombi

Příspěvek od Vlada320 »

Mám jen takovou otázečku.mám gfeldu v kombíku a kombi prostě patřej hagusy.já jí koupil už bez nich a chtěl bych je dodělat.koupit je není problém jen je horší ta montáž.prej se dávaj do střechy nějaký nýty se závitama neboco.mě napadlo že bych tam nedával ždný nejty ale že bych tam dal třeba imbusy šlo by to.a kdytak ještě jedna otázka.jestli je někdo z vás nechával dávat na feldu v servisu tak kolik tak za to chtěj?pokud to teda nepůjde přidělat těma imbusama třeba něbo klasickejma šroubama s matkama.díky moc vláďa
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy na kombi

Příspěvek od 103457 »

Musíš použít maticové nýty, jsou na to spešl kleště, je možné zajet do servisu a jen si do střechy nechat narvat nýty a hagusy si namontuješ už doma sám. Šrouby a matky nejdou použít, jelikož je zespod střechy výztuha, takže se tam nedostaneš s matkou, ani, když sundáš tapec střechy.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy na kombi

Příspěvek od Vlada320 »

aha tak to jo a jak to mám teda udělat.koupit si hagusy a s nima nebo bez nich zajet do servisu a říct jim že tam potřebuju dát do střechy nýty na hagusy.oni už vědí kde přesně ty díry vyvrtat nebo jim tam musím nechat i hagusy ale říct jim že si je tam dám až doma?díky
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy na kombi

Příspěvek od 103457 »

Kup si hagusy, naměř a vyvrtej 7-mičky díry a nech si do nich jen nanýtovat matice. Našroubování je jen otázka chvíle. Kleště může mít i nějaký automechanik, co dělá elektriku, dělají se s nima do kastlí kostřící body nebo někdo, kdo opravuje starý auta, kde byly šroubované plechy, tam se také používají maticové nýty.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy na kombi

Příspěvek od Vlada320 »

jo táááák.ok tak to je super.v tejdnu jedu koupit nýty.jinak ty díry udělám radši malinký třeba 5mm a oni už si je potom kdyžtak zvětší ;) díky moc.pořád jsem chodil okolo auzta a řikal jsem si co mu tak chybí a nakonec mi to docvaklo že bez těch hagusů o vypadá divně.aspoň ten kombík teda 8-)
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy na kombi

Příspěvek od 103457 »

Pokud budeš kupovat nové hagusy, tak u nich nýty budeš mít, jinak nanýtovat to můžeš až těsně před montáží, nelze jezdit s nýtama ve střeše, jelikož by ti dovnitř nýtama teklo teklo.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy na kombi

Příspěvek od Vlada320 »

jj to je mi jasný.i kdybych tam třeba měl tejden díry s nýtama tak bych je určitšě přelepil aspoň páskou to se neboj.si nenechám natýct do stropnice.ale na ty hagusy se sakra nějak těším :D
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Majklaz
Příspěvky: 356
Registrován: sob 21. črc 2012 15:37:45
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Majklaz »

Chci si dát černou folii na střechu, takže bych potřeboval sundat hagusy, ale nevím jak na to. Je tam špunt, který zaboha nemůžu vyndat. Má s tím někdo zkušenosti?
Podle
Tomas6 píše:No pokud máš hagusy od Neumana tak pujdo dolů docela těžko.Pod plastovým špuntíkem je šroubek hlavičkou dolů a s dírou na torx.Většinou se to lepí tak to nejde povolit.Pak pod hagusem je našroubovaný držák který je pomocí dvou nýtovacích matic přišroubovaný do střechy a po demontáži ti tam zůstanou dírky.Já bych je tam rozhodně nechal...

to asi moc dobře nepůjde, ale chtělo by to, protože ty gumy na nich jsou špinavý od toho jak byla střecha někdy narychlo přestříkaná, tak bych je rovnou i vyčistil. Nevím jestli ty hagusy jsou od Neumanna, ale nejspíš jo, protože zahrádka je, tak si myslím že to děda kupoval rovnou s tím, teda pokud to tam není od výroby.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

3punt musíš vyndat stůj, co stůj, nevím proč by nešel, naopak vypadávaj samy a ztrácí se. Pod špuntem je červ na imbus. Ten vytočíš a hotovo. Podložky ani nemusíš sundavat, tapetu okolo nich zařízneš. Hebude to vidět, protože těsnění a hagus je o dost větší.
Uživatelský avatar
Majklaz
Příspěvky: 356
Registrován: sob 21. črc 2012 15:37:45
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Majklaz »

Díky. Včera jsem se do toho pustil a u prvního vyndanýho špuntu jsem se zasekl. Jsou tam nějak vlepený, takže jsem to různě vrtal a dloubal, no šlo to hrozně. Pak tam byl červ na plochej šroubovák, i přesto že jsem to lepidlo oškrábal jak se dalo tak jsem ho nepovolil a urval jsem půlku tý "hlavičky", takže to asi budu muset vyvrtat. Moje otázka zní - je jedinej způsob to vyvrtat nebo na to mám jít nějak jinak? :scratch:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

červ na plochej šroubovák?? to je nějaký bastl, nikoliv origo a svědčí o tom i to zalepení špuntu. Origo červ je na imbus a do tý dirky pro imbus se strká dřík špuntu. Asi ti nezbyde než to odvrtat, jinak to nesundáš.
Uživatelský avatar
Majklaz
Příspěvky: 356
Registrován: sob 21. črc 2012 15:37:45
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Majklaz »

Koukal jsem na montážní schéma, takže jsem točil celou dobu opačně, ale ani tak to nejde. Odvrtávat si táta, natož já, netroufnu, rovně bych to asi nezvládl a už vidím to s*aní s vymýšlením opětovné montáže tak aby to bylo stejně pevné. No co, zbývá mi tu střechu prostře nalakovat, tomu jsem se chtěl vyhnout.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od 103457 »

Tak odvrtat to nebude problém, ten červ má zeslabení do špičky a ten kolnus právě při zašroubování centruje hagus na konzoli, které je přišroubovaná do střechy. Pokud by jsi projel konzoli, tak se nic neděje, jde běžně koupit.
číslo dílu: 6U9 860 485 konzola ± 50,-Kč
Uživatelský avatar
Majklaz
Příspěvky: 356
Registrován: sob 21. črc 2012 15:37:45
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Majklaz »

O konzoli strach nemám, spíš o ten hagus, když se to sklouzne tak to je blbý...
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od ferdamravenec »

začít navrtávat opatrně cca 3kou vrtákem , a co může doporučit je koupit si "levej"vrták
Richard_Solta - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od Richard_Solta - FK »

Zdravím, možná jsem přišel na nápad jak přidělat maticové nýty do střechy. Taky jsem koupil hagusy (použité). Nápad je takový že vyvrtáte díru dáte do ní nýt a vezmete šroub co je se stejným závitem jako v nýtu na nej našroubujete matku a podložku našroubujete do nýtu. Podržíte jedním klíčem hlavu šroubu a druhým utahujete matku a mel by se začít "zatahovat". V týdnu snad vyzkouším tak napíšu a přidám kdyžtak foto 8-)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Maty »

:cheers: heuréka ;) .... objevil jsi ameriku :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Hagusy

Příspěvek od kwik »

mám dotaz, chci z krátké feldy demontovat hagusy, mám dole stropnici, jenže zespoda nevidím žádný šroubek, nic... jsou to originál hagusy. díky
Richard_Solta - FK

Re: Hagusy

Příspěvek od Richard_Solta - FK »

Maty píše: :cheers: heuréka ;) .... objevil jsi ameriku :D


Jako nevím, ale když jsem včera večer pročítal web tak jsem nikde nic kloudného ani tenhle způsob nenašel jen všichni brečely že musí koupit kleště... ;)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Hagusy

Příspěvek od Maty »

kwik : dole nic nenajdeš ;) .... na patkách hagusu jsou imbusový červy, který musíš vytočit .. po vytočení sundáš hagus a ze střechy odšroubuješ patky :)

Richard_Solta : Možná brečí, ale tenhle způsob používám už nějakou dobu na nýtování těhle matic. A nejsem jedinej :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Odpovědět