Kudy teče voda do pojistkovky?

karoserie, narazniky, skla atd.
wimpi - FK

Kudy teče voda do pojistkovky?

Příspěvek od wimpi - FK »

Dobrý den, mám už nějaký čas specifický problém s vodou. Občas když zaprší,tak se mě objeví v pojistkovce voda a dělá bordel. Auto jsem prohlížel a všechny těsnění a záslepky jsou na svém místě. V létě se kompletně opravovala karoserie,takže děravý plechy a podobně to pravděpodobně nebudou. Kudy se nejčastěji voda dostane do pojistkovky?
Uživatelský avatar
Dusha
Příspěvky: 77
Registrován: pát 05. črc 2013 16:54:36
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy teče voda do pojistkovky?

Příspěvek od Dusha »

Kamaradovi to delalo pres predni okno, musi se vymenit tesneni, popr osetrit ram okolo okna. Kdyz jsme ji davali do srotu, tak jsme si vsimli, jak je i ta pojistkovka zoxidovanan apod. Kupodivu mu to nic nedelalo. :)
Škoda Felicia 1.3 MPI, 40kW, 18.3.1998, najeto cca 135 000km. ;)
Tolik nových dílů a přitom tolik věcí se musí ještě vyměnit. ;) Ale radost z jízdy, k nezaplacení. ;)
http://chalan1.rajce.idnes.cz
https://www.youtube.com/user/skodoful
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Kudy teče voda do pojistkovky?

Příspěvek od Maty »

Není to žádný specifický problém s vodou .. nýbrž naprsto běžná nemoc feld na 95% ti tam teče pod předním sklem. Je toho tady o tom na fóru napsaného už dost ;) ... :hledej:

Možné řešení
1) pořádně .... vyndat sklo ... vyvařit -> nalakovat -> nová guma a nasadit sklo
2) ošilit co to jde .... některý cpou tmel po dokno a pdobné prasárny .... pokud to máš jako pracanta na rok/dva tak bych asi neřešil nějaký vyvařování ---
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Odpovědět