Zasekávání dveří

karoserie, narazniky, skla atd.
Richard_Solta - FK

Zasekávání dveří

Příspěvek od Richard_Solta - FK »

Dobrý den, včera jsem montoval do mé feldy origo centrál z jiného auta. Vše jsem promazal (serva, mechanismus a zácvaky na dveří) složil a centrál funguje až na to že mi při odemčených dveřích u řidiče za jízdy a když otevřu párkrát dveře a zavřu zalejzá ten čudlík dolů, ale jen malinko centrál to sice nesepne ale už nejdou otevřít dveře musím malinko povytáhnout a jde to. Ještě sem si všiml že když otevírám zevnitř dveře tak ten čudlík se pohybuje. pokud vím na tomhle táhlu se nic nikde nešteluje ale nevím. Celkem mě to štve, sehnal jsem ho ze vším všudy za 250 a takováhle blbost díky za odpovědi. :scratch:
Uživatelský avatar
RockSolid
Příspěvky: 753
Registrován: pát 05. pro 2008 16:45:08
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zasekávání dveří

Příspěvek od RockSolid »

Prasklá malá pružinka v mechanizmu zámku viewtopic.php?f=78&t=34269&p=575924&hilit=jak+se+dostat#p575924
80% mozku tvoří kapalina. U některých bohužel brzdová

Moje bývalá felda
Richard_Solta - FK

Re: Zasekávání dveří

Příspěvek od Richard_Solta - FK »

JJ dělala to ona díky moc :thumleft:
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Zasekávání dveří

Příspěvek od oondra18 »

Zdar, chtěl bych se vás zeptat ohledně otevírání zadních levých dveří. Jdou mi strašně špatně otevírat, pokud vezmu za kliku a táhnu směrem nahoru, tak furt naprázdno. Klika jakoby péruje. Pokud hodně zaberu (lomcuju celým autem), tak úplně v horní poloze dveře cvaknou a otevřou se. Nemáte tušení čím to může být? Díky
Richard_Solta - FK

Re: Zasekávání dveří

Příspěvek od Richard_Solta - FK »

Musíš sundat tapec ze dveří, a když se podíváš na mechanizmus zámku tak vede od kliky do mechanizmu táhlo. Když jsi budeš hejbat z klikou tak ho uvidíš. Ty ho potřebuješ prodloužit, nemusíš ho sundávat jen ho kleštěma vytáčej a zkoušej jak jde otevřít. Jak vlastně tobě to nejde otevřít tak ty nemáš takovej pohyb a otvíráš zámek napůl.. 8-)
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Zasekávání dveří

Příspěvek od oondra18 »

OK zkusim to...:) díky moc napíšu výsledek
oondra18
Příspěvky: 103
Registrován: úte 17. zář 2013 14:41:31

Re: Zasekávání dveří

Příspěvek od oondra18 »

Super, už to jde.....díky ;)
Odpovědět