zámek kufru

karoserie, narazniky, skla atd.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

zámek kufru

Příspěvek od kwik »

mám dotaz, nešel mě zastrčit klíč do zámku kufru, zámek se dlouho nepoužíval, vymontoval jsem zámek z auta ven, vyndal z plastu, teď mám v ruce jen čistě zámek - takový váleček. Zámek jsem máčel dva dny v brzdovce, bez úspěchu. Další den byl prostříkaný kontaktolem. Pořád bez úspěchu. Co teď? napadlo mě nějak ten zámek otevřít a zkusit to ručně nějak rozhýbat. Nevím ale jak ten zámek otevřít a rozdělat, nevím ani co je vevnitř. Poradí někdo? nejsou někde nějaké fotky? díky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek kufru

Příspěvek od 103457 »

Neuděláš s tím nic, vrať zámek do dveří a otevírej páčkou nebo si pořiď odskok na dálku.
Nenapsal jsi o jakej zámek jde, ale vevnitř jsou stavítka a pružinky, když se ti to rozsype, tak to již neposkládáš.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: zámek kufru

Příspěvek od kwik »

ajaj, ale nějak přestavět ten zámek někdo musí dokázat podle klíče, ne? musím sehnat jiný zámek do kterého by to někdo přestavěl? jak ten zámek rozdělat?? za boha jsem na to nepřišel... díky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek kufru

Příspěvek od 103457 »

Pořád jsi nenapsal, o jaký zámek jde.
Pokud seženeš někoho, kso se ti s tím bude chtít sr-... tak to můžeš nechat přeskládat, ale nevidím důvod, proč odemykat klíčem. Pokud nutně potřebuješ odemykat klíčem, tak kup jinej zámek.
-miki-
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 15. srp 2013 22:56:56
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek kufru

Příspěvek od -miki- »

Mě by spíš zajímalo, jestli po vytáhnutí zámku můžu zavřít kufr bez toho, abych ho mohl otevřít za páté dveře. Dal bych tam zatím kus plastu nebo něco na zakrytí te díry.. Zamkne se i bez zámku?
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: zámek kufru

Příspěvek od kwik »

Jde o zámek kufru, rv 2000, kombík, placatý klíč - novější klíč.
marvy

Re: zámek kufru

Příspěvek od marvy »

Chci se zeptat, nejde mi zamčít kufr u felicie. Nevím jaký díl mám koupit jestli vnitřní nebo vnější zámek. Díky za info.
Prcek1
Příspěvky: 233
Registrován: sob 10. led 2009 8:57:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek kufru

Příspěvek od Prcek1 »

Nejde ti zamčít jak?
Klíčem nejde otočit nebo s ním otočíš a nic..............?
Odpovědět