Zadni zasterky felicia 2000

karoserie, narazniky, skla atd.
marty.ck - FK

Zadni zasterky felicia 2000

Příspěvek od marty.ck - FK »

Zravim panove,muze mi někdo poradit jak jsou original pridelane zadni zasterky? koupil jsem origo,jsou tam tri diry ale zadne srouby k tomu nejsou,diry jsou docela velke tak si myslim ze samorezy tam asi nebudou.diky za info
Uživatelský avatar
Dusha
Příspěvky: 77
Registrován: pát 05. črc 2013 16:54:36
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni zasterky felicia 2000

Příspěvek od Dusha »

Zástěrky drží na dvou šroubech v nárazníku a dalším v karoserii auta, je tam pro něj očko z karoserie. Co já vím, tak v nárazníku jsem měl torxy a ke karoserii byl tuším šestihran s matkou. Však to přilož na auto a uvidíš. ;)
Škoda Felicia 1.3 MPI, 40kW, 18.3.1998, najeto cca 135 000km. ;)
Tolik nových dílů a přitom tolik věcí se musí ještě vyměnit. ;) Ale radost z jízdy, k nezaplacení. ;)
http://chalan1.rajce.idnes.cz
https://www.youtube.com/user/skodoful
marty.ck - FK

Re: Zadni zasterky felicia 2000

Příspěvek od marty.ck - FK »

jo jasne,muzu tam dat srouby,ale zajímalo by me jak je to pridelano original,jesli tam traba nebyly naky plastovy nacvakavacky jako jsou u tapecu nebo tak. když nezjistim tak dam srouby :D
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni zasterky felicia 2000

Příspěvek od Maty »

Já mam třeba všude šroub a samojistící matku + podložka na každé straně ... někdo to montuje na stahovací pásky ;) ... fantazii se meze nekladou :P
Originálně tam žádný plastový příchytky nejsou ... když jsem já kupoval origo zadní zástěrky tak jsem u toho měl sadu šroubů ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadni zasterky felicia 2000

Příspěvek od ferdamravenec »

origo sada šroubů , 2xšroub torx M5x asi 18 , 2x karosářská podložka 5 , 2x matice M5 , 1x šroub šestihran M6 x 16 , 2x karosářská podložka 6 1x matice M6
Odpovědět