Záslepky oken N1 Combi

karoserie, narazniky, skla atd.
Jiri89 - FK

Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Jiri89 - FK »

Ahoj,
neboť mi přijde že je až příliš vidět do interieru, rád bych sehnal origo záslepky malých zadních okýnek z užitkové dvoumístné verze N1 combi - neví někdo kde je sehnat? Prošel jsem snad celý internet a nic jsem neobjevil :(

Díky 8-)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Maty »

Budeš mít jednodušší dát si tam fólii ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Arkis »

Popravdě jsem je ještě v reálu nikde neviděl. Asi bude jednodušší koupit hodně tmavou fólii nebo fólii v barvě automobilu a nalepit to zvenčí.
Já tam mám černou fólii 5% propustnost, ale původně jsem to tak nechtěl, akorát ze zadního skla a bočních skel jsem to strhal a na bočních sklech kufru a trojúhelníčku to zůstalo. Až bude chuť se do toho pustit, tak zase oblepím celý zadek, ale větší propustností.
Obrázek
Jiri89 - FK

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Jiri89 - FK »

Jo, nad tím jsem taky uvažoval. Ale prostě bych radši měl plechové N1 záslepky, k netovárním foliím mám nějak vrozený odpor :) Navíc sehnat folii v barvě auta taky bude relativně kumšt 8-)

Ve výsledku bych rád aby zůstala skla jen v předních dveřích, vzadu dveře celoplech z VanPlusu (což sehnat celkem jde) a místo těhle okýnek výše zmíněné záslepky.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od 103457 »

Nejsem si vědom, že by se to montovalo, podle vyhlášky musely být slepé jen okna kufru, nikoliv dveří. Slepé dveře měly verze Praktik a Vanplus, ale nebyly to záslepky nýbrž jen prolis v plechu, zkrátka dveře bez vyřízlé díry peo okna. A slepé dveře byly proto, že nebyly vzadu sedadadla a převážený náklad by mohl vymáčknout okno. Pochybuju, že by někdo schválil plech místo okna v místě, kde je sedadlo. Bylo by to v případě nehody mnohem nebezpečnější než tvrzené sklo.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Maty »

Co máš za auto ? ... Nahoře jsi psal kombík a teďk tam chceš cpát dveře z Vanplusu
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Jiri89 - FK

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Jiri89 - FK »

To jsme se do toho mírně zamotali :D Jedná se o Fel Combi.

To, s čím bych od Vás rád poradit jsou záslepky malých (neotevíratelných) bočních okýnek jako měla verze N1combi (relativně často jsou vidět jako vyřazené vraky od české pošty)

Boční dveře z VanPlusu jsou jen plech, to vím ale to je tak trochu OT, bylo to jen na okraj že je pak chci instalovat rovněž.

Jde teď čistě jen o ty záslepky, kde je sehnat..
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Maty »

Tím vzadu dveře jsem myslel 5. dveře ;) ... proto jsem se ptal co to máš za auto ... Vanplus a kombík má jiný 5. dveře :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Arkis »

Tak možná by nebylo špatné obvolat vrakoviště v okolí nebo to zkusit přímo na ČP. Možná se tam najde vstřícný človíček, který se ti s tím v dnešní uspěchá době bude zabývat ;) . Ještě bych třeba dal na net pár inzerátů s poptávkou (bazos, sbazar, aukro).
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od 103457 »

Jiri89 píše:To jsme se do toho mírně zamotali :D Jedná se o Fel Combi.

To, s čím bych od Vás rád poradit jsou záslepky malých (neotevíratelných) bočních okýnek jako měla verze N1combi (relativně často jsou vidět jako vyřazené vraky od české pošty)

Boční dveře z VanPlusu jsou jen plech, to vím ale to je tak trochu OT, bylo to jen na okraj že je pak chci instalovat rovněž.

Jde teď čistě jen o ty záslepky, kde je sehnat..


Dej foto, jinak se nedomluvíme.
Myslíš malý trojúhelníčky zadních dveří? To jsem ještě neviděl, aby auto mělo sedačky a zaslepený jen trojúhelníčky. Podle výrobce se prováděla přestavba na N1 pouze takto:
Felicia N1 (Praktik)

Škoda Felicia N1 (často také nazývaná Praktik podle předchůdce z řad Favorita) byla užitkovou verzí osobního automobilu. Jednalo se o přestavbu běžné Felicie prováděnou značkovými servisy. Přestavba byla dílem firmy Metalex RS, která také dodávala komponenty k těmto přestavbám. Sestávala z demontáže zadních sedadel, dosazení překližkové podlahy s gumovou podlážkou, zadní okna verze kombi byla zaplechována a okna zadních dveří zaslepena fólií. Levé zadní dveře byly natrvalo zablokovány. Úprava se prováděla u vozů hatchback i kombi.
Jiri89 - FK

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Jiri89 - FK »

Odkaz na sauto, pravděpodobně bývalá pošťácká s plechovými záslepkami malých okýnek : http://www.sauto.cz/uzitkova/detail/sko ... oFrom=list

Právě tyhle záslepky chci 8-)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od 103457 »

:lol: :lol: :lol: To nejsou žádný záslepky, ale je to plech. To okno není v plechu vůbec vyřízlý. A není to combi, ale praktik. Máš to u inzerátu napsaný. Je to dvoumístný auto, zadní okna ve dveřích byly původně jen zalepený folií.
A nejsou to malý okýnka, ale kufrový okna. Já celou doby myslel, že chceš malý okýnka ve dveřích. :P
Jiri89 - FK

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Jiri89 - FK »

Skutečně je to jen jednolitý plech bočnice? Vždyť i z popisu který jsi sem dal bych řekl, že to není z jednoho kusu - "zadní okna verze kombi byla zaplechována a okna zadních dveří zaslepena fólií". A na fotce se mi zdá spára vůči okolí celkem solidní..
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od 103457 »

Možná to není součást bočnice, ale je to vlepený plech. Kufrový okna byla lepená, takže plech vlepily stejným způsobem. Z foto je vidět, že to není folie na skle, ale opravdu plech.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Záslepky oken N1 Combi

Příspěvek od Nosferat »

Já bych spíš typoval že tam bude ten plech nabodovaný a dotěsněný lepidlem/tmelem .... chtělo by to vydět na živo po sundaní tech plastů ...
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
Odpovědět