chip tuning felicie

karoserie, narazniky, skla atd.
uzlik
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. lis 2014 20:06:38
Bydliště: Zbůch
Kontaktovat uživatele:

chip tuning felicie

Příspěvek od uzlik »

Dobrý večer chci se zeptat ka mam napojit chip do felicie v centru mi poradili že na čidlo nasávaného vzduchu ale kde ho v 1,3 MPi najdu děkuji
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: chip tuning felicie

Příspěvek od Maty »

"chip" se nikam nenapojuje nýbrž se přeprogramuje řídící jednotka vozu.

Jestli sis koupil nějakou krabičku s instrukcema připojit na čidlo nasávaného vzduchu tak ti gratuluji a dej sem prosím svoji fotku rád bych se podíval na člověka co takvou ptákovinu koupí :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
vlasta
Příspěvky: 511
Registrován: pát 25. lis 2011 22:32:28
Bydliště: Bisenz

Re: chip tuning felicie

Příspěvek od vlasta »

už jsem se lekl, že jsme přestali být národem kutilů :D aj by mě zajímala cena toho udělátka :D
Jo. To su ja.Člen číslo 374
Uživatelský avatar
kybrex
Příspěvky: 225
Registrován: pon 27. dub 2009 22:27:18
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Re: chip tuning felicie

Příspěvek od kybrex »

:hlava: Teda co se člověk nedozví, když tak brouzdá fórem. :lol:
Z formulace "... poradili v centru..." a "...čip napojit na sání vzduchu" jsem nabyl dojmu, že kolega asi zakoupil na tržnici (=centrum nákupu) brutál giga nigga tuning homočip od prodavače lednic, praček a žárovek, kterej přidá 10 koní, kdy ale každej bude táhnout jiným směrem :joker: A jako bonus to nějak podělá signál o teplotě a tlaku v sání do Řj, která se lekne a naleje tam víc benzínu, takže tunner bude mít důkaz o nárůstu výkonu, protože to spálí víc benzínu... :thumleft:

Tak konec srandy a rada na závěr: Zahodit, předtím vyfotit a dát na fórum, ať se taky pokocháme tím vynálezem. Pokud chceš tunit motor, projdi si fórum a poptej se zkušených lidí a google. Nebudu dělat reklamu, ale na konkrétní věci se už pak můžeš zeptat. Hodně štěstí. ;)
Odpovědět