Tlmiče, pruženie, šusplech, ako dostať felinu vyššie

karoserie, narazniky, skla atd.
Shaman
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. dub 2015 13:57:53
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Tlmiče, pruženie, šusplech, ako dostať felinu vyššie

Příspěvek od Shaman »

Zdravím mám felíciu 1,3 MPi ´99 (krátku) a potreboval by som ju dostať vyššie nad vozovku (bez toho aby som musel kupovať väčšie kolesá, alebo musel strkať nejaké podložky do pruženia, ...). Pracujem na archeologických lokalitách a mnohokrát je terén podstatne odlišný od asfaltu :) Premýšľal som nad tým, že by som dopredu dal kompletné pruženie z 1,6 alebo 1,9 D, je to možné? je tam rovnaké uchytenie? Poprípade ak bude rozdiel medzi prednou a zadnou časťou po inštalácii pruženia z 1,6/1,9 výrazný je možné aby som do zadu nainštaloval pruženie z kombíka na dorovnanie? (tiež sa mi jedná o totožnosť uchytenia). Tlmiče potrebujú výmenu tak či tak, tak by som rád vedel či by to pomohlo. Rád by som vedel, či existuje nejaký poriadny šusplech pod felinu, ktorý by kryl aj olejoú vaňu, poprípade či by som si taký šusplech mohol vyrobiť a či by s tým nebol problém pri technickej kontrole. Nechcem z toho urobiť offroad :D ale každý centimeter čo je felda vyššie mi pomôže. Za nápady a rady vopred ďakujem.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlmiče, pruženie, šusplech, ako dostať felinu vyššie

Příspěvek od 103457 »

Ahoj Shamane jsi tu nový, tak ti poradím.
pokud se na něco ptáš, musíš být konkrétnní a vybrat správnou sekci. Pak je šance, že dostaneš správnou odpověď.
Ovšem dřív než se zeptáš, tak použij tlačítko hledat a pokus se žádané informace najít. Je tu již prakticky všechno řešené. Pokud náhodou svojí informaci nenajdeš nebo pokud něčemu nebudeš rozumět, tak je ten pravý čas se zeptat.
Díky a přeju hodně kilometrů s feldou.
:hledej: search.php?keywords=zv%C3%BD%C5%A1en%C3%AD+podvozku
Zamčeno