Renovace SPZ

karoserie, narazniky, skla atd.
TomN
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 11. čer 2015 22:48:03
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Renovace SPZ

Příspěvek od TomN »

Zdravím, řeším na feldě takovou blbost (ale dost mi na ni záleží). Mám staré už poničené a vybledlé SPZ a v rámci celkové renovace auta bych je chtěl vyměnit. Háček je v tom že nechci ty hnusné nové s tím hnusným modrým pruhem ale chci originál přesně takové jaké tam jsou už 20 let.
Koukal jsem na net a existuje řada firem co vyrobí přesně tu samou tabulku (rozměry, materiál, reflexní barva, font písma atd). S přední tabulkou by neměl být problém ale na té zadní je malá holografická nálepka. A TAK SE PTÁM: Pokud přinesu na příští STK nové tabulky a chlápkovi na rovinu vysvětlím o co mi jde, existuje šance že mi ty nálepky nalepí na novou tabulku bez toho hologramu? Jsem přesvědčený že při silniční kontrole policajt zkontroluje akorát nálepky STK a nebude hledat nějaké ochranné prvky na SPZ. (A i kdyby tak si vymyslím třeba že jsem to nechtěně sundal nějakým ředidlem nebo co já vím) Klidně bych mu na té technické nechal staré značky aby měl jistotu že nebudou jezdit dvě auta se stejnými značkami. :? Díky za odpověď.
Jo a odpovědi typu "K čemu to chceš" nebo "Na feldě to stejně nemá cenu" si prosím strčte do zadečku...
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od Matuhsch »

ja bych to možná před technickou zkusil zahrat nějak tak ze prelepim znamku na novou značku a hotovo.. me se třeba povedlo zničit znamku wapkou, tak i kdyby se to nepovedlo dokonale tak co. na borca bych mu něco vysvětlovat, to stejne nepochopí u feldy. jinak ja mam starý značky a hologram tam není takže ten bych neřešil :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od Skury »

Hologram je už součástí SPZky, určitě ti ho nikde nedají... A asi bych to fakt neřešil, na tohle nikdo koukat nebude.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od Maty »

Otec na své feldě pravidelně renovuje SPZ pomocí bílé a černé barvy. ZAtím to nikomu nevadilo ani na STK...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od kwik »

Na traktoru i vlecce mame spz renovovane pomoci zlute a cerne a bez problemu.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od ferdamravenec »

kdyby sis chtěl vyměnit nálepku stk , tak zjedš na technickou a za 50kč??? ti vylepí novou
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od Skury »

Ferda: Jemu ale nejde o samolepku stk, ale dle mě o hologram... Ono hlavně už to není nutné mít. To bývalo dříve, když si zas úředníci vymysleli novelu novely novely... Nyní je tohle logo součástí SPZky.

Obrázek
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace SPZ

Příspěvek od Skury »

Nyní je tohle: Je to špatně vidět, ale CZka u kroužků pro STK/EM.
http://www.suzukiclub.cz/graphics/msgbo ... c-0066.jpg
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Odpovědět