Stěrače chodí skokově

karoserie, narazniky, skla atd.
Rambo-x
Příspěvky: 861
Registrován: úte 25. zář 2012 21:55:37
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

Stěrače chodí skokově

Příspěvek od Rambo-x »

Ahoj mám problém se kterým si nevím rady,stěrače chodí po skle strašně trhaně,jakoby drhnou,paradoxně čím víc vody tím hůře,na sucho nebo s minimem vody chodí krásně. Když se sklo ostřikne ostřikovačem chodí taky krásně. Jeden mechanik mi poradil že ty nový flat budou lepší,tak jsem je koupil ale problém je úplně stejný,dále jsem aplikoval tekuté stěrače v domění že to bude líp chodit ale pořád stejný(nebo jen mírně lepší). Zaznamenal jste někdo a řešil stejný problém na feldě?.je to strašně otravný a ruší to při jízdě,nehledě na to že se tím ničí ten mechanizmus.
Budu rád za každou radu
Prcek1
Příspěvky: 233
Registrován: sob 10. led 2009 8:57:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače chodí skokově

Příspěvek od Prcek1 »

Vždycky, když mě to dělalo, pomohla výměna lišt.
Zkoušels promazat ten mechanismus?
Dej svoje lišty na jiný auto a nebo obráceně, tím bys mohl vyloučit jestli je to lištama.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače chodí skokově

Příspěvek od emilio52 »

:hledej:
viewtopic.php?f=18&t=19584
search.php?keywords=st%C4%9Bra%C4%8De


gumička by měla být kolmo na sklo ,jestli ne tak přihnout raménko.
Já to šteloval na autě ,obalit hadrem a kombinačkama opatrně natočit .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Rambo-x
Příspěvky: 861
Registrován: úte 25. zář 2012 21:55:37
Bydliště: Vladislav
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače chodí skokově

Příspěvek od Rambo-x »

Omlouvám se za nový dotaz ale vše co tam bylo už jsem právě zkoušel,jak různě přihýbat,tak promazat celý mechanizmus,nepomohlo nic. Ty staré klasické to dělaly taky,právě jsem myslel že ty flat to dělat nebudou ale velký omyl. Všiml jsem si že sklo má hodně takových mikroškrábanců myslíte že by to mohlo být tím?
Jiri.Cerny
Příspěvky: 26
Registrován: stř 26. srp 2015 16:14:12

Re: Stěrače chodí skokově

Příspěvek od Jiri.Cerny »

On je jen moderátor moc chytrej. Tady http://skoda-virt.cz/cz/forum/karoserie ... ace-skacu/ řeší sice škodovku, ale v podstatě je to to stejné. Třeba se k něčemu dohrabeš
Odpovědět