plastové zadní dveře jak-zámek

karoserie, narazniky, skla atd.
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od panlada »

Zdravím vespolek,má tu někdo zkušenosti ze zadníma plastovýma dveřmi ,především zámek? .Dneska jsem byl na technické a dostal jsem to jen na měsíc|zadní nárazník,naklápění světel a hlavně zámek zadních dveří|,proto se obracím sem na někoho kdo to již třeba dělal díky moc
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od 103457 »

Formuluj přesně co znamená zámek zadní dveře ???
Mám lamináty na dvou feldách a obě mají zámek, je to shodné, jako na plechových, nevidím v tom problém.
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od panlada »

se omlouvám,myslel jsem zamykání,bylo mi řečeno že musí jít otevřít dveře i z venku a právě u plechových dveří je zámek vodorovně a do těch plastovejch musim dát jakoby zezdola a nevim jak to bude s táhlem,proto se ptám jestli se to musí nějak řešit ty táhla nebo ne
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od 103457 »

V plastovejch je zámek úplně stejně, jako, v plechovejch a používaj se stejný táhla. Není v tom rozdíl. Pokud ti tam zámek nejde, jsou špatné dveře.
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od panlada »

jojo ted jsem si našel ,no tak to je velkej problém,já mám nějaké jinačí :hlava:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od 103457 »

Tak je musíš upravit. Na první feldě jsem měl elektrické ovládání z octy 1. Možná by to bylo jednodušší než vyrábět nějaké mechanické otevírání pomocí táhel.
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: plastové zadní dveře jak-zámek

Příspěvek od panlada »

mě stačí až jim to pujdu ukázat aby to ty dveře otevřelo i z venku a pak ho zase vyndám,prostě jen nějak narafičit,no ale byla to dnes hruza,musel jsem sundat ofuky a pokličky z kol,ale že jsem tam měl gumy 175|65|14 a né 175|60|14 to jim nevadilo,no bál jsem se té výměny naklápění světel a ted mám hruzu s toho zámku :) ,mám na to 29 dní ,musim sehnat vrakárnu kde si budu moct vyndat ten zámek sám abych u toho hned přemýšlel jak to vyřešit,děkuji ti že jsi se ozval,protože já bych koupil zbytečně novej zámek a byl bych v ......
Odpovědět