Stěrače v jedné pozici

karoserie, narazniky, skla atd.
Goplum
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 13. črc 2017 10:39:14
Bydliště: Broumov
Kontaktovat uživatele:

Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od Goplum »

Dobrý den.
Mám dotaz najednou mi přestaly fungovat stěrače v cyklech a v druhé pozici. Jdou jen na tu poslední nejvyšší rychlost. Ostřikovače a zadní fungují normálně. Mohl by mi někdo poradit čím by to mohlo být?
Diky moc.
Uživatelský avatar
Basic
Příspěvky: 67
Registrován: pát 29. led 2016 13:57:03
Bydliště: Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od Basic »

Vidím to na relé. Pozícia W-W (horná rada, uprostred). Tento problém som mal u Pick-up kde nefungoval cyklovač, ale samotné stierače fungovali (nespomínam si už ale či to bol II alebo III stupeň na ktorom išli).
Goplum
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 13. črc 2017 10:39:14
Bydliště: Broumov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od Goplum »

Relé jsem vyměnil ale problém přetrvává i nadále.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od ferdamravenec »

další věc , motorek stěračů , popř ovladač stěračů
Goplum
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 13. črc 2017 10:39:14
Bydliště: Broumov
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od Goplum »

Kdyby to byl motorek tak by nešly vůbec ne? A ovladač myslíš tím pod volantem páčku? Když je zapnu slyším jen cvakat relé ale první dvě pozice prostě nejdou až ta poslední na nejrychlejší jde.
Papi - FK

Re: Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 18:59:45, celkem upraveno 1 x.
Gaaspi
Příspěvky: 21
Registrován: úte 25. srp 2020 22:32:41
Bydliště: Galanta
Kontaktovat uživatele:

Re: Stěrače v jedné pozici

Příspěvek od Gaaspi »

No predstavte si čo sa mi prihodilo. Ja ako totálne neznalý do áut som chcel dať dať nové stierače na feldu. Stál som pri regáli a najprv som si čítal na zadnej strane zoznam áut na ktoré to je určené. Potom som vytiahol mobil a vygooglil aké idú na feldu. Našiel som že 510-ny. Tak šup do košíka dva kusy, nahodím a zistím že sa konce dotýkajú. Rekú a sakra. Potom sused mi vraví že pri tých univerzílnych treba jednu stranu kratšiu. Tak som vymenil za kratšiu. Stále som mával klasické a prvý raz som chcel skúsiť tie univerzálne. Zadný mi ináč ani nefunguje, tak som ho demontoval lebo ajtak nikdy také nepoužívam.
Odpovědět