Folie v motoru

karoserie, narazniky, skla atd.
Pecin

Folie v motoru

Příspěvek od Pecin »

Ahojte,

četl jsem příspěvky o kočkách a další zvěři v motoru, co koušou káble apod., a napadlo mě, že bych rád věděl, jak se přesně nazývá ta vata s folií, co je v motoru za baterií přes celou šířku motorového prostoru.
Jakou to má funkci a dá se to vůbec někde sehnat?
Pokud nechci mít roztrhanou a rozežranou kaši, z níž furt něco trčí... dá se to vyměnit a nebo něčím nahradit?
Podělte se se zkušenostmi a názory.
Díky.

Hezký pátek a fajn víkend.
MagicanBlack - FK

Re: Folie v motoru

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Ja jsem ji vytrhal a je pokoj od kun.. kocek a podobny haveti.. a hlucnost se nejak nezmenila.. akorat to tam hnije.. pze na to tece voda.. nic jinyho...
Pecin

Re: Folie v motoru

Příspěvek od Pecin »

Právě proto jsem to chtěl spíš vyměnit či nahradit, bo kdyby to hnilo ještě o kousek dál, už by asi nebylo, co by mohlo hnít ;)
smazany clen - FK

Re: Folie v motoru

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ideální náhradou je tlumení co se používá v autohifi, protože nejen že skvěle odolává snad všemu a auto ti ještě krásně utlumí proti tomu co je tam teď, ale hlavně když použiješ správný povrch, tak to ani ty mrchy nebude zajímat.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie v motoru

Příspěvek od Skury »

Předpokládám, že chceš tohle...
http://www.mikra.cz/od-sady.php
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Folie v motoru

Příspěvek od mikka »

Originál se to dá koupit ve škodovce: Izolace motorového prostoru, číslo dílu je 6U1 863 917 A a stojí ca 700 Kč. Montovala se od srpna 1995. Pro naftové motory je číslo dílu 6U1 863 917 B.
Návštěvník

Re: Folie v motoru

Příspěvek od Návštěvník »

Škury píše:Předpokládám, že chceš tohle...
http://www.mikra.cz/od-sady.php

myslel hlavne ten smejd kolem autobaterie na blatnikach apod. ktery je nacucky, nasava vodu a akorat dela bordel...taky az budu mit vic casu tak to proste vytrham..
na kapote zespodu mam nejakou desku cernou tam je to v poho..akorat se mi nelibi ze se jaksi odlepuje a dotyka se plastoveho kruty motoru a ten se o to krasne oblejskal, ta deska taky...da se to nejak nalepit, prichytit zpatky nebo strhnout a neco noveho?

taky by mne zajimalo jak moc to opravdu pomuze...to odhlucneni mezisteny apod. krome vika motoru..skoda ze na tom odkazu neni vic obrazku :evil: ale asi se tam zajedu podivat..vyhledove:)
Odpovědět