Špatný start za tepla

Bosch Mono-Motronik
135B, 136B
dejfid
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. led 2016 18:24:13

Špatný start za tepla

Příspěvek od dejfid »

Ahojte lidi. Mám felicii 1.3 LPG r.v. 1995. Problém je ten že za teplého motoru nemůžu nastartovat (nastartuju až tak na po pátý a dlouhé točení motoru a v autě jde hodně cítit benzín). za studena chytne okamžitě!
Někdy se mi sami zvýší otáčky na 2000 a za chvilku zas sami spadnou. Když jedu na benzín tak se mi to zdá být takové přidušené. LPG jede výborně ale taky se mi sem tam zvýší otáčky a zase spadnou. Prostě jak mile někam dojedu a chcípnu motor tak startuji dlooouho :-( (ať už jedu na LPG nebo jen na benzín)
měnil jsem čidlo teploty vody,škrtící klapku,svíčky,startér a snímač otáček. Měl jsem to na diagnostice a žádné chyby nebyli nalezeny.
Prosím o nějakou radu :-)
Drako
Příspěvky: 20
Registrován: sob 07. úno 2015 21:19:15
Bydliště: Rabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný start za tepla

Příspěvek od Drako »

Kolik má najeto kilometrů?
dejfid
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. led 2016 18:24:13

Re: Špatný start za tepla

Příspěvek od dejfid »

205 000 km ;)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatný start za tepla

Příspěvek od ferdamravenec »

čidlo teploty vody , pro teploměr ? pro řj ? nebo už je tam zdvojený ?(plastová komora termostatu)
spotřebu benzínu , díky lpg , asi nepoznáš , chtělo by to jezdit jen na benzín
co vzduchovej filtr ?
dejfid
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. led 2016 18:24:13

Re: Špatný start za tepla

Příspěvek od dejfid »

čidla jsou nové. a vzduchový filtr tak cca 5000km. ale kdyby to byl vzduchovej filtr tak je to přidušené i na LPG (podle mne) Včera jsem ještě bádal po internetu a napadá mě jestli netlačí málo čerpadlo nebo jestli je tam nějakej palivovej filtr tak že by byl ucpaný .... Jak už jsem psal ... na benzín to jede ale je to přidušený a teď jsem zjistil že za tepla to někdy nastartuji i na poprvé ale s plným plynem (chytne to tak tak). jak to nenastartuji na poprvé tak už zas startuji jak blázen aby to chytlo :-(
Odpovědět