motor nejede

Bosch Mono-Motronik
135B, 136B
wlasma
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. bře 2016 10:47:33
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

motor nejede

Příspěvek od wlasma »

nevíte někdo o nějakých stránkách seřízení nebo závady motoru Škoda Felicia 1,3 GLXi BMM. Během jízdy najednou přestalo Felicia jet, hází mi to jiskru, palivo jde ale nechce chytit, chvílemi že jo pak střílí jako kdyby si jiskry naskakovaly jak chtěly. Měl jsem Favorita s klasickým rozdělovačem tam jsem si vyměnil a seřídil vše, od pístu i seřídil vůle ventilu. Tím chci říci, že mi to nedělá problémy. Ale tato závada je nad mé síly.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: motor nejede

Příspěvek od ferdamravenec »

zkouknout rozdělovač , časování-rozvody
wlasma
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. bře 2016 10:47:33
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: motor nejede

Příspěvek od wlasma »

Už to jede. nevěděl jsem co s tím, tak jeden mi startoval a já jsem natáčel rozdělovačem, chytlo mi to až když jsem otočil o 1/4 neboli 90°doleva, tak že mám teď zapalování prvního válce úplně vlevo směrem jak je na blatníku přichycená vysokonapěťová cívka. Auto mi jede jako drak, jako kdyby z 1,3 se stala 1,6. Měl jsem rozdělaný rozdělovač a nějak přetočený není tak nevím co se mohlo stát
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: motor nejede

Příspěvek od ferdamravenec »

buď přeskočil řetěz , nebo když se podíváš zespoda do palce tak uvidíš vyhlodanej "kolík" a ten se brzy prostřihne ,
a jináč tak bejvá rozjebaná nosná deska odstředivýho regulátoru na tisícihranu hřídele , a závada se bude brzy opakovat
Odpovědět