Životnost tvrdšího podvozku

sklenik

Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od sklenik »

rád bych výhledově kupil moji felině dárek-sportovní podvozek. Bojím se ovšem snížené životnosti podvozkových částí, kvůli tvrdším pružinám. Je to auto na denní ježdění, takže musí přežít za rok tak 15 000 km po našich cestách. Jaké sou vaše skušenosti??? Vydrží to všechny čepy, ložiska...nesníží se jim životnost???

rozpěru tlumičů už mám, ližinu pod motor bych si dodělal.
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od hromyblesky »

snizi co by jsi aky cekal holt nepujde dvakrat za rok do hospody a jednou za 30 000km budes menit cepy a blbosti,nevim proc to tak strasne nekdo musi resit kdyz kazda polozka stoji 100 kc,kazdopadne loziska tim neptrpi
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Hanz - FK

Re: Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od Hanz - FK »

sklenik píše:rád bych výhledově kupil moji felině dárek-sportovní podvozek. Bojím se ovšem snížené životnosti podvozkových částí, kvůli tvrdším pružinám. Je to auto na denní ježdění, takže musí přežít za rok tak 15 000 km po našich cestách. Jaké sou vaše skušenosti??? Vydrží to všechny čepy, ložiska...nesníží se jim životnost???

rozpěru tlumičů už mám, ližinu pod motor bych si dodělal.


Nejvíce bych to viděl na uložení tlumičů... ono taky záleží co za podvozek. Jestli jen pružiny, nebo HP Sporting nebo Treningáče... Já mam treningáče a když jedu po kostkách tak to je fakt paráda :D A ještě lepší bylo ted jet z prahy do brna... to byl masakr...
http://tco.sweb.cz//MOV00038.3gp
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od kejzi1 »

No já jezdím na HP sportingu už nějakej pátek a zatím jsem měnil jen jeden spodní čep,jinak vůbec nic a i kdyby je to položka za pár korun
sklenik

Re: Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od sklenik »

dík moc...už víc lidí mi to vymlouvala, pač nějakej kamoš jejich kamoše to měl a pak se mu celý auto rozpadlo...znáte to
a co vana pod motor??? a rozpěra i zadních tlumíču??? má to cenu o tom uvažovat???
sklenik

Re: Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od sklenik »

teda sry, su zmatený...ližina ne vana 8-)
Rex - FK

Re: Životnost tvrdšího podvozku

Příspěvek od Rex - FK »

Vyčištěno od OT
Odpovědět