Dotaz na výrobu tlumičů

Niko

Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Niko »

Ahojte.Mám dotaz vyrábí se ještě v naší republice tlumiče pérování?Chtěl bych si nechat dat udělat tlumiče které by mi zvedli podvozek-mám na mysli že by ty misky o kreré se pružiny opírají posunuli výš zadek o 4cm a předek tak 2cm.Tlumiče jsou už dávno po smrti takže se budou měnit tak jako tak.Jinak ted tam mám dané mezizávitové gumy ale zas ta felda je tvrdá jak svina a nechat dat udělat na zakázku delší pera by bylo drahé.O HP nemám zájem jejich cena převyšuje cenu felicie.... :roll:
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Sadra17 »

Alko dělá rozebiratelný tlumiče tak leda ty upravit
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Marty_pv - FK

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Marty_pv - FK »

HPčka jsou moc drahý a čekáš že ti někdo zakázkovou individuální výrobou udělá něco levnějšího? Protlumy se dělaj podle přání zákazníka a stojí jeden tlumič=felicia
Niko

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Niko »

Ale já chci jenom zvednout ty misky výš a ne měnit charakteristiku tlumení........ a to mi nepříde jako moc extra zakázková výroba... :roll: Raději mi pověste kdo tu v naší republice vyrábí tlumiče já už bych se poptal kolik by to stálo. 8-)
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Kuladmin »

Jestli chces zvednou zadek sezen a namontuj pruziny z facka pikapu. A predek vyres tak ze das original tlumice na facko ale nesmeji byt i pro feldu pak jsou stejny. (original facko ma totiz misky o cca 2 cm vys). Ale pokud to mas na normal jezdeni a bude porad prazdnej tak nic moc jizda budes jak na lodi ;) pokud to delas proto ze jsi porad nalozenej tak pak klidne.
drv.Astor - FK

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od drv.Astor - FK »

zadek se zvedne jednoduse, pera z vanplusu, pujde to nahoru o cca 30mm (odhad co jsem zpozoroval na svem aute). s predkem asi nic udelat nejde za maly peniz, ale ten se mi zda normalne dost vysoko
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od jirkaf »

sežeň si nějaký olejový tlumiče na felu (aby nebyly plynokapalinový) a tu mistu ti převaří každej se svářečkou. podmínka je že tlumič musí bejt rozebiratelnej.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Sadra17 »

jirkaf to už sem psal hned v prvním příspěvku ;)
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Uživatelský avatar
Danis
Příspěvky: 518
Registrován: ned 10. pro 2006 18:24:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Danis »

zadní tlumiče KYB (Kayaba) na felicii třeba v ČR. Ale nezkoušej se ani ptát, protože cena 1 speciálně udělaného tlumiče je tak drahá, že bys za to měl hněd několik HP.
Škoda Felicia Combi LXi - 1.3 MPi, r.v. 1997
2x airbag, alu kola 14" Magic2 vč. rezervy, parkovací senzory, folie 3M
Škoda Fabia Combi Ambiente - 1.2 TSI, r.v. 2011
6x airbag, alu kola 15" Antares, parkovací senzory, klima, ABS+ASR+ESP+asistent rozjezdu do kopce, SUNSET
Niko

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Niko »

Tak ten předek zkusím v obchodě změřit jesti je tam rozdím mezi favo a felis :D jinak ten zadek no uvidím když tak nechám udělat na zakázku aspon ty pera nebo skusím z toho vana a nebo zkusím změřit i ty zadní tlumiče jesti tam taky není rozdíl mezi favo a felis. ;)
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na výrobu tlumičů

Příspěvek od Kuladmin »

V zadnich neni rozdil delky jen ty predni.
Odpovědět