Čep řízení

Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Čep řízení

Příspěvek od Dejwis »

Ahojda, rychlej dotaz. Může čep řízení pokud je třeba na odchodu nebo je špatnej, může zapříčinit klepání volantu v některých rychlostech? 8-)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
majkl - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od majkl - FK »

A já bych řekl že ano. Spojovací tyč bude mít vůči těhlici a kolo se bude moci rozvibrovat do stran apak to mlátit do volantu. Vše samozřejmě v nepatrných vůlích, ale ve volantu to asi bude znát.
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od spirus »

Dejwis píše:Ahojda, rychlej dotaz. Může čep řízení pokud je třeba na odchodu nebo je špatnej, může zapříčinit klepání volantu v některých rychlostech? 8-)


koukam mame stejny problem ale me to klepe kdyz jsou kola v rejdu a jede se pres nerovnost tak to jsou rany do volantu jak kdyz tuka kov na kov :(
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Návštěvník

Re: Čep řízení

Příspěvek od Návštěvník »

[quote="spirus"][quote="Dejwis"]Ahojda, rychlej dotaz. Může čep řízení pokud je třeba na odchodu nebo je špatnej, může zapříčinit klepání volantu v některých rychlostech?
Jasne ze moze,tiez to ale mozu robit gumy-pneu a geometria!
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od spirus »

Návštěvník píše:Jasne ze moze,tiez to ale mozu robit gumy-pneu a geometria!


nevim jak je to u DEJWISE ale ja mam kola a geo v poho ;) tak ze je to rizeni...a ted je otazka jestli cep nebo jestli je to v ridici skrini :!: :?:
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Čep řízení

Příspěvek od Dejwis »

Já ale budu měnit i homokloby, začínaj tlučet, pak čepy ramen a přemýšlím nad těma čepama řízení, nejde mi o cenu, jen se ptám zda to můžou být. Budu měnit i zadní silentbloky na ramenou....ale pokud máš v pohodě homokluby tak výměna čepů ramen a čepů řízení by to mělo zpravit....
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Čep řízení

Příspěvek od Dejwis »

spirus píše:
Návštěvník píše:Jasne ze moze,tiez to ale mozu robit gumy-pneu a geometria!


nevim jak je to u DEJWISE ale ja mam kola a geo v poho ;) tak ze je to rizeni...a ted je otazka jestli cep nebo jestli je to v ridici skrini :!: :?:



Geoška a pneu jsou 100% - geošku dělám téměř po každé zimě, se*ou mě ty díry na silnicích kua
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od spirus »

Dejwis píše:
Geoška a pneu jsou 100% - geošku dělám téměř po každé zimě, se*ou mě ty díry na silnicích kua


byl sem u mechanika a rikal sem mu to a bral za ridici tyc a zacal sni tahat k sobe a od sebe a skutecne klepala a rikal ze se to da udelat doma ale ze je tam pristup jak k penezum tak sem se rozhodl jeste chvili pockat na rizeni to vliv nema akort kdyz se prejizdeji koleje ktere maj jeste prejezd z prascu tak to boucha ale jinak za jizdy nee
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Josh123456 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Josh123456 - FK »

No klepání to dělat může a zrovna tak, jak se ptal Dejwis, tak kmitání. To si myslim, že je i logické, protože, když bude špatnej, tak nebude zachycovat správně ty boční síly, které působí na kolo a dojde ke klepotu, když je opravdu špatný a nebo také k rozechvění až i volantu. Toť můj názor. :-)
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od spirus »

Josh123456 píše:No klepání to dělat může a zrovna tak, jak se ptal Dejwis, tak kmitání. To si myslim, že je i logické, protože, když bude špatnej, tak nebude zachycovat správně ty boční síly, které působí na kolo a dojde ke klepotu, když je opravdu špatný a nebo také k rozechvění až i volantu. Toť můj názor. :-)


tak ze by si volil co?..skontrolovat cep..a kdyz bude ok tak? :)
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Josh123456 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Josh123456 - FK »

spirus píše:
Josh123456 píše:No klepání to dělat může a zrovna tak, jak se ptal Dejwis, tak kmitání. To si myslim, že je i logické, protože, když bude špatnej, tak nebude zachycovat správně ty boční síly, které působí na kolo a dojde ke klepotu, když je opravdu špatný a nebo také k rozechvění až i volantu. Toť můj názor. :-)


tak ze by si volil co?..skontrolovat cep..a kdyz bude ok tak? :)


No :-D tak pak bych voli asi teda zkontrolovat pro jistotu geometrii, odklon kol a také klouby homo poloos. Vyvážení gum, (vůli teleskopů) a asi projít i čepy a silent. ramen, kotouče jestli nejsou zvlněný, když už bych se kokal na kotouče, tak asi i ložiska, i když ty by to neměly dělat i kdyby no a pak už mě nic zatím nenapadá :-D
Uživatelský avatar
spirus
Příspěvky: 2357
Registrován: stř 05. zář 2007 10:10:51
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od spirus »

Josh123456 píše:
No :-D tak pak bych voli asi teda zkontrolovat pro jistotu geometrii, odklon kol a také klouby homo poloos. Vyvážení gum, (vůli teleskopů) a asi projít i čepy a silent. ramen, kotouče jestli nejsou zvlněný, když už bych se kokal na kotouče, tak asi i ložiska, i když ty by to neměly dělat i kdyby no a pak už mě nic zatím nenapadá :-D



tak ze strucne :lol: vzit si dovolenou dat auto na zvedak a projit cely spodek sroubek po sroubku maticku po maticce gumu po gume :D :D
to je muj drak http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtopic.php?f=16&t=1805 najeto poctivych 230 000 km
my web http://spirus.mypage.cz/
Obrázek Obrázek
Jsem teenager a neposlouchám Hip-Hop (námět převzat bez dovolení od Jirkyf):D
Josh123456 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Josh123456 - FK »

spirus píše:
Josh123456 píše:
No :-D tak pak bych voli asi teda zkontrolovat pro jistotu geometrii, odklon kol a také klouby homo poloos. Vyvážení gum, (vůli teleskopů) a asi projít i čepy a silent. ramen, kotouče jestli nejsou zvlněný, když už bych se kokal na kotouče, tak asi i ložiska, i když ty by to neměly dělat i kdyby no a pak už mě nic zatím nenapadá :-D



tak ze strucne :lol: vzit si dovolenou dat auto na zvedak a projit cely spodek sroubek po sroubku maticku po maticce gumu po gume :D :D


Za víkend to zmákneš :lol:
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Čep řízení

Příspěvek od Dejwis »

Tak mám nové čepy ramen a homokloby, co jsem jel tak výraznějíš ticho , žádné to tvrdé mlácení do podvozku, přes koleje super, při parkování na parkovišti (kostky) konečně ticho, zmyzelo mlácení do volantu a drnčení do palubky, prostě je n zvuk kdy zajede a vyjede tlumič, zítra projedu více a zkusím to, ale první jízda stačila. I řízení je takové přesnější, nidke nic nevrže atd...... :)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Josh123456 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Josh123456 - FK »

tak paráda to je fajne ;)
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Čep řízení

Příspěvek od Dejwis »

Josh123456 píše:tak paráda to je fajne ;)


Snad to vydrží (tuk,tuk,tuk)
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Josh123456 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Jo to máš pravdu-hlavně to nezakříknout :-D
Nosnx - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Nosnx - FK »

Na kolik to příjde??
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Čep řízení

Příspěvek od Dejwis »

Nosnx píše:Na kolik to příjde??


čep řízení - origo Škoda - 180kč / ks - potřeba 2ks
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
Uživatelský avatar
Ponman
Příspěvky: 2282
Registrován: stř 06. zář 2006 22:17:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Ponman »

+ 2ks matky a 2ks zavlacka na origo.Na neorigo to je i ze samojisticima matkama ;)
Felda,to je auto!!!! Aspoň víš,že jedeš!!!
leo487 - FK

Čep řízení

Příspěvek od leo487 - FK »

Zdravím,
chci se zeptat, jak se nejčastěji projevuje odchazející čep řízení? Mám problém, když přejíždim nějakou nerovnost, tak mi něco tluče (rachotí) směrem od PP kola. Nejdřív jsem myslel, že to dělá řazení, pak jsem měnil čepy a silenty na ramenou. Tak už zbývá snad jen tlumič vč. uložení a čep řízení? Nebo máte ještě někdo nějakej nápad?
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Ivarek »

Sáhni rukou za kolo na ten kloub a ať ti někdo zacuká volantem,vůlli bys měl cítit.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od 103457 »

Pokud by to byl čep řízení, tak by jsi to nejen slyšel, ale hlavně cítil na volantu. Co takhle gumy v ramenou? Kolik máš najeto? Mohl by to být i tlumič v horním uložení, zvedni auto heverem za práh, aby bylo kolo ve vzduchu a zkus zacloumat s tlumičem, jestli má nějakou vůli. A jestli máš stabilizátor, tak koukni i na jeho gumy.
leo487 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od leo487 - FK »

ve volantu necuká, jinak když jsem měl auto na heveru a zkusil jsem zahýbat s kolem, jestli je tam nějaká vůle, tak jsem taky nic nevypozororoval...jinak auto má 130 tkm, na ramenou jsem dělal komplet jejich uložení (čepy, přední a zadní silenty), tlumiče původní a uložení měněné v cca 80 tkm (ty pryžový lůžka)...jinak na jízdní vlatnosti auta to vliv nemá, jen to dělá kravál :(
sowwwa - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od sowwwa - FK »

Jestli kolo nema zadnou vuli, tak jsou oba cepy i lozisko OK. Muze to delat jedine horni ulozeni tlumice .. po 50kkm muze bejt klidne uz zase vymlaceny. Stoji asi 20 Kc a vymena je tak na 10 minut, takze se to urcite vyplati zkusit. Priznam se ze me to boucha taky, ale zatim sem to neresil. Urcite to bude v tom hornim ulozeni, i kdyz tlumic tam zadnou znatelnou vuli nema.
Monstrak - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Monstrak - FK »

Koukněte na ten čep řízení, ten asi nebude v pořádku co?
Obrázek
Monstrak - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od Monstrak - FK »

Moc se v tom nevyznám, má to být ohnutý takhle z výroby nebo ne?
Uživatelský avatar
Schimi
Příspěvky: 601
Registrován: stř 07. led 2009 21:22:22
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Schimi »

Monstrak píše:Koukněte na ten čep řízení, ten asi nebude v pořádku co?


A zkusil jsi ho narovnat? Je tam koule a může se to i takhle naklonit ;)
1,6 sportline 1999
stifler1 - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od stifler1 - FK »

sowwwa píše:sowwwa


Pises ze sa da vymenit to horne ulozenie za 10 minut ako to ved tam netreba stahovak dat dole pruzinu atd, alebo sa mylim? Daj sem nejaky tvoj navod lebo ja stahovak nemam a rad by som to horne ulozenie vymenil.
nebulus - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od nebulus - FK »

Dá sa vymeniť iba gumová prachovka na čape? Nejako už doslúžila a mechanik mi tvrdí, že po výmene čapu je potrebné ísť na geometriu, čím sa to celé značne predraží...
smazany clen - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tady v CZ se dá běžně samotná prachovka koupit, nevim jak u vás.
nebulus - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od nebulus - FK »

Kristensen: Tak potom by to nemal byť problém, začnem zhánať. Díky.
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od lukydm »

ja mam tiez problem,ze ich mam vybite...
Chcel by som kupit nove...aku znacku by ste mi odporucali???okrem ,,VIKA,, :lol:
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od lukydm »

tak som kupil origo CZ a som zvedaf na vydrz...
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Kuladmin »

Asi takhel horni ulozeni je treba stahovaky pruzin - na predek - na zadek neni treba - neplest si !!!
A na 10 minut to rozhodne neni za tu dobu ani nestahnes tu pruzinu temi stahovaky.
Mlatit to muze prave tam jednoduche jak to zjistit je zvednout auto heverem kolo klidne nech neni treba ani povolovat matice a pak uz jen chytit za pruzinu a skusit zalomcovat.
A pri te prilezitosti skusit i vule dole tzn zahy bat kolem do vsech smeru - chytit za kolo- gumy a zyhybat do stran a pak nahoru dolu ...
A k te vymene cepu rizeni ano je lepsi jit na geometrii pac i kdyz si budes pocitat otacky aby byl na svem stejnem miste tak muze to byt jiny odlitek - jako ze bude a vse je zas jinak. Proto je dobre je menit oba najednou a pripadne i dalsi vule opravit a pak jit na geometrii a je klid - ty castky za dily jsou ,,smesne,, a pak hold ta geometrie. A jestli si myslite ze mate dily drahe poridte si treba audinu a jeji viceprvkove zaveseni a pochopite co je drahe a levne.

To je asi tak vse.
schovka - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od schovka - FK »

Zdravim. Vyměnit se to pružné lúžko u předního tlumiče dá bez stahování pružin. Odšroubuješ matku tlumiče když stojí auto na kolech.Sundáš tu velkou podložku a našroubuješ matku zpátky na dotažení. Potom zvedáš auto a kolo jde dolu i s tlumičem a sevřenou pružinou. Pak musíš sáhnout pod podběh a vyměnit to pružný uložení.Pružné lůžko uložení tlumiče. Já jsem to tak dělal. Je to sice za chvíly,ale je lepší sehnat stahovák a udělat to i s výměnou ložiska.
schovka - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od schovka - FK »

Jo a ještě bacha na ruce aby ti to nesjelo z heveru :o ;)
nebulus - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od nebulus - FK »

Menil som prachovky na guľovom čape riadenia a nastal menší problém: Na spodku prachovky by sa mal nachádzať menší pružný krúžok, ale netuším ako to má presne byť. Má byť nasunutý na prachovke, alebomá byť pod ňou a tým tvoriť "ložisko" pre otáčanie prachovky na ramene nápravy?
Uživatelský avatar
Chose
Příspěvky: 324
Registrován: stř 04. bře 2009 21:49:20
Bydliště: Hroznová Lhota

Re: Čep řízení

Příspěvek od Chose »

Má byt na té prachovce,aby to lépe těsnilo ;)
Felicie 1.3 BMM 50kw,romantická červená
nebulus - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od nebulus - FK »

Tak som to spravil, ale išlo to tam velice ztuha, dokonca som ho musel dosť roztiahnuť. Potom mi ale vychádza že spodok prachovky je pevne spojený so závitovou časťou čapu a potom je prachovka namáhaná na skrut pri pohybe čapu.
EDIT: Bol som sa pozrieť v autodielni a má to tak byť ako píše Chose.
Zaki
Příspěvky: 170
Registrován: pon 17. srp 2009 1:56:10
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Zaki »

pokial ta prachovka nema 15 rokov, tak jej to zas az tak nevadi
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Mildacaso »

Od jakeho vyrobce je original? Ve skodovce chteji za origo 350 , a v jinych kramech maj udajne origo znacku TRW a sroji 180 - 200
stony - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od stony - FK »

Kuladmin píše:Asi takhel horni ulozeni je treba stahovaky pruzin - na predek - na zadek neni treba - neplest si !!!

Na předek taky netřeba stahovák pokud měniš jen tu gumu. Viz zde návod:
viewtopic.php?f=27&t=4890&p=73347&hilit=Bouch%C3%A1n%C3%AD+na+nerovnostech#p68941
Sám jsem to tak dělal, takže za 60 kč a 10 minut máš horní uložení bez vůle.
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Mildacaso »

nikdo nema zkusenost s cepem TRW?
mikka
Příspěvky: 915
Registrován: čtv 18. led 2007 21:04:23
Bydliště: Olomouc

Re: Čep řízení

Příspěvek od mikka »

Já jsem koupil nové řízení od TRW, byly tam i krajní čepy TRW a na manžetách byl nápis TRW - že by dělali i gumové manžety?
No a po třech dnech ježdění jsem řízení vyndával (vůle na volantu ca 2 cm na obvodu), a obě manžety kuláků byly prasklé. Jedna po celé půlce obvodu.
Uživatelský avatar
Mildacaso
Příspěvky: 517
Registrován: ned 07. zář 2008 11:12:10
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Mildacaso »

Tak jsem z toho blbej co koupit, Vcera jsem mluvil s chlapkem co jezdi rally a rikal ze TRW opravdu dela dily pro skodovku ,
mr.Freak - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od mr.Freak - FK »

mám podobný problém jako první příspěvek..když projedu nerovnost, cítím jak něco "kloktá" u podvozku, mám nové uložení tlumičů + misky, nové tlumiče, dorazy a nově dělaný stabilizátor takže mě napadají jen tyhle čepy že by mohly být v háji, najeto cca 140t km a neslyšel jsem nic o výměně předchozího majitele...loni na podzim jsem byl na geometrii a během ani ne 3/4 roku se docela slušně rozházela a to jezdím opatrně a max 10t km ročně, volant míří víc doleva, mohou to dělat tyhle čepy? že už jsou vykloktaný? a jaký jsou do feldy 1.3MPi rv listopad 97? chtěl bych nějaký lepší než Starline jaký koupit?? V autokelly mají tohle:

1)P/L čep řízení, vnější DELPHI (délka [mm]: 98, Šířka [mm]: 36, výška [mm]: 71, velikost závitu: M12x1, druh závitu: s vnitrnim zavitem)
2)P/L čep řízení - MOOG
3)P/L čep řízení, vnější FEBI (vnější závit [mm]: M 12 x 1,5, montovací strana: přední náprava)

prosím o rychlou odpověď ať kdyžtak stihnu nakoupit v Kelly než pojedu ve čtvrtek do servisu měnit olej atd...
lukina - FK

Kulový čep řízení

Příspěvek od lukina - FK »

Zdarvim ve spolek mam k dispozici momentak a chtel bych se zeptat jestli nekdo neví na jaký moment má být utažena matka ze spodku čepu kterou jde závlačka na řídicim čepu nevíte někdo ?
Naposledy upravil(a) Jura_Favorit dne čtv 23. čer 2011 16:58:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno - viz. bod č. 3 Pravidel pro vkládání příspěvků!
DjTommy - FK

Re: Kulový čep řízení

Příspěvek od DjTommy - FK »

52 Nm, max. 75 pro zajištění závlačkou
lukina - FK

Re: Kulový čep řízení

Příspěvek od lukina - FK »

Díky moc jdu na to ;)
Odpovědět