Čep řízení

comrade - FK

Re: Čep řízení

Příspěvek od comrade - FK »

nevim jestli jeste resite klepani volantu zpusobene cepem..muj nazor je takovy, ze sem mel cep rizeni u praveho kola spatny a volant ve stovce klepal jako :pig: , je pravda ze byl tak spatny, ze mi tedka primo na STK prdl.:D jeste, ze se mi nic nestalo..;) ale po vymene jedu 130 a rozdil obrovsky..ve 130 se to klepe jak se spatnym cepem treba v 90ti.;)
Uživatelský avatar
Jivo
Příspěvky: 92
Registrován: pon 20. zář 2010 10:46:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od Jivo »

Panove, vyrazili mne s technicke s 30denni lhutou a to mam mam origo cz (asi TRW) po dvou letech minimalniho jezdeni odhadem 7.000 po Praze a tak 5.000nemecko a 7.000 CZ, takze zivotnost KO. Odesli manzety a ty to prej znicili.
Ma cenu jit do MOOG (doporucoval na technicke) nebo zase za 1/2 ty CZ smejdy?
Boris.Bestie
Příspěvky: 32
Registrován: sob 11. črc 2015 16:50:55

Re: Čep řízení

Příspěvek od Boris.Bestie »

Kolik tě vůbec stáli ty TRW? Já většinou kupuju nějakou čínu/poláka jako například teď Kamoku a ta cena je taková, že i když se to posere tak mě to nesere. A ten tvůj nájezd to taky přežije co mám zkušenost i z jiných aut
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Čep řízení

Příspěvek od 103457 »

Měl jsem naprosto stejnou zkušenost, jako ty, ale se značkou MOOG. Hele asi si nevybereš a hodně bude záležet, kde jezdíš. Takže aktuálně kupuji obyčejnou čínu, vždy jí koupím a vyměním těsně před technickou a ono to 2 roky vydrží tak akorát.
Uživatelský avatar
Velda
Příspěvky: 303
Registrován: pon 23. led 2012 17:01:45

Re: Čep řízení

Příspěvek od Velda »

mě čína vydržela déle než TRW... Nechápu to a taky vždy pred technickou koupim činske kulaky a čepy, trošku umeju nápravy aby to bylo pěkný a na technicky vždy chválej vyborný stav podvozku :)
Odpovědět