Projekt Kit car

tuning/tuzing úpravy
Gex - FK

Sada laminátů Kit Car

Příspěvek od Gex - FK »

jsem štástným majitelem kitcar sady .
Jak jsem tak na to koukal tak bych potřeboval poratit.
jak namontovat zadní blatníky a nástaky dveří. jestli to lipit nebo nýtovat a jak upravit plechvý blatník pod tím.
Uživatelský avatar
pepan
Příspěvky: 814
Registrován: čtv 02. srp 2007 22:35:12
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: kit car

Příspěvek od pepan »

Nevim, jestli to tu už Luka někde nepsal. Ale zadní vnější lemy se musí odříznout, místo nich nanejtovat nebo nalepit a zakitovat ty lamináty a ty nástavky dveří přilepit, ale myslim, že se hrana dveří bude muset malinko upravit aby to o sebe neškrtalo.
HÜBNERMotorsportrally
SHERLOGRacing
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: kit car

Příspěvek od xmorfeuz »

jednu dobu jsem o tom taky uvazoval, dokud jsem nenavstivil tyto stranky :lol:

http://wrc.dbdragteam.cz/Prestavba%20-% ... /index.htm

pak me to nejak preslo :lol:
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: kit car

Příspěvek od Maty »

Ta felda vypadá zajímavě. Pán bude asi šikovnej :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
pepan
Příspěvky: 814
Registrován: čtv 02. srp 2007 22:35:12
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: kit car

Příspěvek od pepan »

Ale Fábka WRC, co teď staví je ještě zajímavější. ;)
HÜBNERMotorsportrally
SHERLOGRacing
Pluto

Re: kit car

Příspěvek od Pluto »

Děkuji za zájem o mé bývalé autíko. Kdyby cokoliv ohledně přestavby a bude-li to v mé síle, tak rád poradím. Přeci už je to 6 let, co jsem Felicii stavěl, tak všechny detaily už v hlavě nemám :-)

Kdyžtak mail: pluto(at)dbdragteam.cz nebo ICQ: 214841783
fishracing - FK

Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Čau závodníci,mam černou felicii 1.6 sportline a včera se mi jí podařilo solidně rozprášit o svodidla...Takže celková rekonstrulce nezbytná! Tak sem rozhodl spojit příjemný s užitečnym a chci postavit Kitcar(vzhledově).A mam na vás několik dotazů páč se v tom ještě moc nevyznám.

První co chci je z newface předku oldface,ale prej se tam nedá dát čelo z old face.Tak jak tohle vyřešit.Chci tam nárazník,masku,světla,kapotu z old face....

Další věc chci kupovat tu sadu ze speedpro(kitcar).Tak jestli s ní nemáte zkušenost..Jak pasuje? Co na to řeknou na STK a vůbec vše.Pak mi zajímá jestli se to musí stříkat nebo jestli je to už stříklý bílou barvou a mohl bych to tak nechat.Ještě dodam že to chci na new face a oni to dělaj jen na old tušim takže co mě všechno čeká abych to tam dostal.

Dál chci lakovat nárazníky z tý kitsady na zeleno a střechu sloupky a zadní vrata s prahama na bílo tak na kolik to cca vyjde.Zbytek dílů(dveře,maska,kapota) to seženu na vrakárně bílý necham jim tam výměnou černý a kdyžtak něco přidam.

Díky moc za každou radu :)
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

Ta sada ze speedpra je prej docela papirova. Je to holej laminat takze to 100% musis strikat a stejne to budes kitovat takze nezbytnost. Lak zalezi jak kde pocitej 1500 Kc dil pokud normal v lakovne.
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

solidně jsem jí rozprášil o svodidla :D :D :D dobrá hláška zase :D :D

no,jinak se to dá dát i na old face,akorát pak tak prapodivně sedí maska u nárazníku,protože new face má vybrání právě na masku,ale to kit nikdy neměl

co se týče předělání na starou tak světla sedět budou,kapota taky,výstuha taky akorát nevím jestli maska má dírky na přidělání,ale to by byl malilinký detail ;)

STK neprojdeš

jinak bylo by fajn kdyby už se do toho konečně někdo obul a dodělal to..

"plánovačů" kteří to chtěli udělat a pak skutek utek tu bylo až až :D :D :D
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

Pokud chces stavet kita, zacal bych kompletnim odstrojenim kastle a renovaci. Popravde, moc neverim, ze toho kita dotahnes do zdarneho konce, ale budu ti fandit ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

To sem planoval i ja skoncil sem natom ze nechci podlozky :-D
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 103457 »

luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

já kdybych do toho náhodou šel znovu,tak bych udělal plecháčka.. opravdu bych šel a ty peníze za ty lemy bych vysázel a dal bych to tam plechový :idea:

ten laminát prostě vždycky popraská :?
Mrazík
Příspěvky: 54
Registrován: pon 04. srp 2003 21:16:47
Bydliště: Jinočany, Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Mrazík »

Zdárec, nebo taky můžeš použít sadu od ELISU. Sice to není klasický kit, ale tenhle má alespoň atest. ;) Cenově to vyjde cca stejně, pokud do ceny započítáš i dopasovávání toho laminátu.
MRAZÍK
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Ten kit bych dodělat chtěl...Ale docela ste mi zhatili plány...počítal sem s tou sadou ze speedpro maj tam že to jde napasovat i pro civilní použití...Tak sem myslel že to s tou STK maji nějak ošéfovaný...První a zásadní věc je z new face udělat old face.Tak by mě hlavně zajímalo co mě čeká...Musim měnit čelo tak jestli new nebo old?Ale old do new prej nepasuje...Tak tohle je priorita teď pro mě! Další věcí je ta kit sada, 8litrů za blatník od škoda motorsport se mi zdá fakt dost...ještě na to že mě s stk můžou vykopnout stejně jak s laminátem.
K tý sadě od elisu...upřímě řečeno s kitem to podle mě nemá mnoho společnýho...Ten zadní nárazník ujde...To zadní rozšíření taky...Ale upřímě...přední nárazník ve stylu tuzing a ty strašně nateklý přední blatníky se mi moc nelíbí...
Prostě ten kit chci dodělat...a nechci to zbastlit...takže speedpro sadu asi škrtám co?
Jinak teďka prosim nějaký odborníky co s tou přestavbou z new na old?Co všechno mě čeká...čela prej nepasujou a pochybuju že newface bude mít stejný úchyty co old. Zatim díky moc za rady :)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Nevim, STKáčko s tím dle mě uděláš v pohodě. To by pak nemohla projít každá druhá felda, resp. auto. Kolik aut tady má homologovaný věci? 5-10%? Víc ani náhodou.

Pokud chceš udělat kitcara, tak jdi do toho... Třeba jako tenhle týpek. :) http://wrc.dbdragteam.cz/

Nejdřív udělal feldu kitcar, teď staví fabii wrc.

Samozřejmě je to mraky práce, peněz a času. Ale pokud jedno z toho nemáš, tak na to kašli! Zbydou jen oči pro pláč.



Jinak ano, je jiná příčka, ale klempíři je jedno, co ti tam navaří. Vidle a nosníky jsou stejný. Pak samozřejmě kapota, blatníky (jsou stejný), nárazník, maska a světla.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

příčka je jiná,ano,ale neměnil bych jí..

světla sedět budou,nárazník má uchycení na obou stejný,maska sedět bude

nový příčka má navíc po světlama nanejtovaný takový plíšky,na každý straně jeden,který drží na novým modelu ty plasty pod světlama - ale dají se jednoduše odvrtat,každý z plíšků je na dvou nýtkách :idea:

pak se liší díra na zámek v předním čelu,nevím teď přesně jaký zámek na kapotě má new face,jestli by se dal zaměnit za starý nebo ne.. ale zpět k příčce,díra je podobná,zámek ze starý by se di ní dal dát,alkorá nesedí tři díry pro přišroubování - dali by se dovrtat,jsou to 3x 6mm dírky :idea:

takže já bych čelo nechal původní ;)

k sadě... já měl nějaký věci od KS - Motorsport - http://ks-motorsport.cz/tuning/automobi ... 6610a3b734

(nevím teda jestli to není ta sada co má v nabídce speedpro) měl jsem přední blatníky a pak nárazník a vcelku se to dalo unést,muselo se teda trochu kitovat,ale zvládlo se to ;)

jo a co jsem měl úplně první přední nárazník,tak jsem sehnal tenkrát kontak na pána kterej měl formu od AIR DESIGNU který to snad dřív dělával a ten nárazník byl absolutně bez chyby,z krásnýho pevnýho a silnýho laminátku,krásně seděl,nebyl ošizenej,ale je pravda že stál 6500,- ( je to tak 6-7 let zpátky.. ) ;)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Luke: Jemu je jedno, kterou příčku tam navaří, když jí musí měnit. ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Takže příčka se tam jen navaří jiná...To by neměl bejt problem...A předek bude oldface ještě k tomu přednímu nárazníku,ten taky nebude problem přidělat z oldface? Respektive kitovej,ale úchyty budou jak na oldface moc kitovejch sad na newface sem neviděl,jestli nějaký vůbec jsou,ale asi jo.Jinak viděl sem i hezkýho new kita od Nizamis motorsport,ale škodovka nikdy továrního newface nedělala nebo jo? Dál by mne ještě zajímalo jak je to z úchytama vzadu na nárazník tušim že to bude taky jinak...A kitcar měl sériový prahy ne?
docela začínam přemýšlet i o tý sadě od elisu,ale jen kvůli homologaci jinak to moc hezký není...Nejvíc mi štve že tak kit vůbec nevypadal a že na přední blatníky dávaj nástavce a ne celý blatníky.
Ta sada ze speedpra se mi líbí nejvíc...Ale s STK mě s tim asi vyhoděj...Za prví tam nemám známího a pak je jen otázka náhody jestli projdu a jak se na mě kdo vyspí.Přední blatníky ze speedpra nemají ani díry na blikače kvůli tomu by to asi taky neprošlo...a hlavně poklepe zjistí že je to laminát a letim...aspoň si to myslim...

A kolik by zhruba stálo stříknutí celýho auta na bílo?Musí motor ven kvůli tomu?Asi by měl aby to pod kapotou vypadalo,ale je to dost práce...

A koukal sem ve starym autosportu a tuningu na tu feldu od elisu a že to rovnou dělaj a zapíšou do techničáku...Ale maj tam nějaký 16ky kola s 245kou gumou to maj taky homologovaný?Kola mi můžou taky zapsat?A dávaj tam i volant sparco to mi můžou vyhodit bag a dát tam tenhle volant a zapsat to do techničáku jako úpravu?
Jinak díky moc dost jste mi pomohli ;) s tim předkem si autoklempíř snad poradí...A nebudou mít na STK kecy že tam mam oldface předek místo new?
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Tady máš nějaký detailní fotky blatníků...
http://www.mirabrezik.cz/fotoalbum/stav ... idu-a6/485

Kitovky na newface vůbec nejsou. Jsou jen starej face. Případně je to předělávka.

Moc nevim, proč se tu řeší STK a proč by to nemělo projít. Každej zná kitovou feldu, tak to projde normálně. Nebo přinýtuj rozšíření na přední blatníky a je to. Blinkr si do blatníku taky uprav a máš klid.

Upřímně, to je přesně to, co ti lidi psali na začátku. Buď chceš kitovkou feldu, tak jí uděláš, a nebo se na to rovnou vykašli. Cokoliv jinýho není kitová felda. A to že se nějaká sada jmenuje KITCAR, tak to neznamená, že je to kitcar. Taky ti seženu nárazníky Modena, ale ferrari z toho nebudeš mít ani omylem.

Kola s tímhle rozměrem tam nezapíšeš. Dej tam 15", ty jdou do TP zapsat poměrně jednodušše, když si teda koupíš kola s typovým listem...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Disky tam chci tyhle,ale 15ky http://speedpro.cz/akce-zavodni-disky-b ... -2214.html ale k tomu typáč neni co?Zvlášť když asi nejsou na silnici ani povolený...Ale s 45kou gumou potřebuju něco aby to vydrželo takže magnesium si myslim že je dobrá volba.
Pak taky když to rozšířim tak minimálně jiný ET aby to nebylo zalezlý...Podložky nechci.Lepší by byly chromolybdenový nápravy z kita,ale ty nesplašim...Řikam mam teď náhradní auto a ještě mi sebrali papíry na půlroku takže čas mám...A peníze....to je horší...ale dá se to dělat postupně...
Chci aby to byl na pohled kit a chci aby mi na STK neřekli že to neprojde.To sou moje zásadní požadavky.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Takže klasiky Speedliny... Nechápu, proč by měli být na silnice zakázaný. :roll: Jinak jako když jezdim na gumách s profilem 40, tak mi hrozí rozpad disku nebo co? Magneziový jsou super, ale pochybuju že dáš peníze za kola, co stojí jak tvý auto.

Rozšíření se dá řešit kolama s malým ET. Vzadu eventuelně podložkou pod náboj.


Tak si vytiskni fotku kitový feldy, dojdi na STK a ukaž jim to a zeptej se, zda to projde, když to auto bude takhle. Jak jednoduché. Jak se říká, za zeptání nic nedáš, aneb líná huba, holé neštěstí. ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

fishracing: nechci se tě nějak dotknout,ale podle toho co tady píšeš,tak nevypadáš moc na to že by jsi to auto postavil.. :idea: ;)

není to jednoduchá zležitost a fakt těch lidí kteří to tady chtěli předělávat byli mraky :D :D

taky jsme tu jednu dobu měli putovní kitovou sadu :D :D

jinak k nárazníkům.. nárazníky new face a old face mají stejný držáky,takže je to bez problému.. akorát ty nárazníky kitový jak dostaneš přední a zadní,tak mají držáky,ale nejsou předvrtaný,takže pár dírek do lamina a jsou na místě - vše pasuje na sériový úchyty,nemusíš nic předělávat

škury: šteff neprošel technickou kvůli roztaženým blatníkům a to to má napsaný v typáku u kol který měl v TP že může blatníky upravit.. stejně neprošel

Jinak se sadou kit by jsi možná prošel kdyby byla plechová.. rozhodně ne laminát ;)
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Právě to si myslim že na ten laminát budou mít kecy...Řikám mam teď předek v hajzlu tak se to tak jako tak musim udělat...A když už to mam stříkat tak proč ne už z kitovou sadou...ale už to stejně nebude moc kit páč mě teď známej odradil od přestříkání...jinak chtěl bych z toho tohle: http://foxrallyteam.cz/olmi/img/kit.jpg ale v černý...abych to nemusel celý stříkat...Takže teďka pojedu na vrakárnu pro díly a udělá se ten předek na old...
Jinak s tou fotkou na stk...Tam mi stejně řekne že bez homologace ne...a i kdyby mi řekl že jo tak ten člověk tam za měsíc nemusí bejt a co pak?
Kdyby to z toho speedpra bylo aspoň homologovaný tak neřešim nic...ale takhle?
A k tomu jak ho vyhodili z STK za ty blatníky...To můžou měl to zapsaný tak jakto?
Jediná šance jak tohle legálně dotáhnout do konce je Elis sada...
A ještě jedna věc mě napadla k homologaci dílů jsou nějaký listy?Nebo jen vyražený číslo?Napadlo mě tu sadu ze speedpra zfalšovat a vydávat jí za tu homologovanou od elisu(já vim kravina,ale zoufalost dělá divy...)
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

hehe,toho žlutýho jsem znal ještě než se prodal někam do plzňě :D :D

Obrázek

jinak černej kit to nezní špatně.. sice to bude takový zvláštní,ale mohlo by to být dobrý ;)
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Právě to si myslim...předek bude old to je jasný...a pak už jen splašit nějakou sadu a letim ke známýmu klempíři a tam se budem trápit dokavaď to nedoděláme...Jen nějaký díly co nějak projdou...při nejhoršim ten elis...a ještě chci lehce přemračit světla...Jen tak lehkej oblouk po celý kapotě a nebo to jak taky dělá elis tu lištu myslim jen ten tvar vystřihnout z plechu a navařit a kitovat když se to bude stříkat tak to chci udělat jindy už tu šanci mít nebudu(jestli to někam nepošlu zase).Na to na stk taky dost čuměj?Jen tak lehce by to zasahovalo jako ta lišta od elis víc ne ;)
Teď sem rozprodal závodního fichtla za 25tisíc tak mam peníze :-)
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

ještě nikdy jsem neviděl kita se zamračením :lol: :lol: :lol:

nedělej to ! :!: :!:
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

fishracing píše:Právě to si myslim...předek bude old to je jasný...


Predek old nemusi byt. Tady je kit s novou tvari a nevypada to spatne. Stejne si nemyslim, ze by jsi z toho chtel udelat cistokrevnou kopii kita ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Tak čistokrevnej kit z toho nebude nikdy!!!Už jen proto že nemam čtvrt mega na motor..A psal jsem že zustane černá barva...zamračení se mi docela líbí v kombinaci s maskou od milotecu...Takže to sice nebude jako kit,ale bude se mi to líbit...to co dělá kit kitem je rozšíření a bíla se zelenou(podle mě) a jelikož to bude černý tak proč to i nezamračit?Jinak ten new face kit je hezkej,ale starej je 100hezčí podle mě...
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

Aby to dopadlo dobře tak by to stálo hodně peněz,pokud je nemáš,vykašli se radši na to
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

fishracing píše:...to co dělá kit kitem je rozšíření a bíla se zelenou(podle mě)


:lol: :lol: Dobra hlaska. Ale jak rika kejzi, pokud na to nemas prachy (a koule), tak se na to vyprdni. Zbyde ti jen hromada "bordelu",nezaplacene slozenky a oci pro plac ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Takže evidentně postupně přecházíš ze svého snu od vzhledu Kitcaru k ůplně obyčejný vytuněný felicii.... Ale to jsme říkali rovnou na začátku, že pokud se toho nechceš držet, tak se na to rovnou vykašli....


A propo, já měl taky sen, mít v autě jinej motor. Je to nelegální, problémů až na půdu, bohužel zatim to ještě nefunguje jak má, až mě s tím zastaví, tak mě rovnou zastřelí, ale co, JE TO TAM A JÁ BUDU SPOKOJENEJ! ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Pluto

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Pluto »

JJ, jak je tu psáno. Postavil jsem Feldu v kitovém bodykitu (pravda, v té době jsem tam udělal dost tuňáckejch prasečin) a věř mi, že to opravdu chce dost času a nervů. Aby to dopadlo na výbornou, tak rovnou počítej s celolakem, komplet odstrojením auta, spoustou peněz (ikdyž podle propočtů ti vyjde 50000, tak věř tomu, že tam skončíš za 100000,-) a z plánovaného mesíčního tvoření se stane rok. Když jsem dostavěl Feldu, rok s ní jezdil a následně prodal za cenu, která ani nepokryla cenu auta, natož přestavby, tak jsem si řekl, že už se do takovéto akce nikdy nepustím. Myslel jsem to vážně asi 3 roky a potom koupil Fabii, sehnal WRC sadu a jsem v tom opět až po uši. Vše si dělám sám v řadové garáži. Jen co je čas, tak jsem u auta a dělám. Momentálně si s autem hraju už rok a jsem defacto před lakem a narazil jsem na problém, který jsem ti popisoval výše. Nastal úraz mojí dolní končetiny v podobě prasklé patní kosti a náhle jsem se auta 3 měsíce nedotkl, peníze, které byli na auto naspořeny šli na to, abych přežil, protože státní podpora za marození je ... (co si budeme povídat) a teď auto stojí a čeká, až bude na nový kabátek v podobě laku.

Obrázek

Zkrátka: Běh na dlouhou trať, to mi věř.

Tímto tě nechci odrazovat, bylo by fajn, kdyby jezdil další kit, ale na druhou stranu tě do toho ani nemůžu tlačit.
Prostě pořádně rozmysli.

P.S. Já to měl opačně než ty. Chtěl jsem dělat tu nepovedenou kopii od Elisu, nebo kdo to dělal a nakonec jsem sehnat origo kit a už to bylo. Z úpravy se stala přestavba. STK? Když jí miluješ, tak není co řešit. Všechno jde, když se chce. A s příslušníkama jsem nikdy neměl problém

Kdyby jsi cokoliv chtěl vědět, jsem k dispozici na mailu: pluto(at)dbdragteam.cz
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Jak už jsem psal asi dvakrát u stejnejch plánů jinejch lidí ... dávám si toto téma sledovat a jsem zvědavej na výsledek a držim palce ;) bohužel ty dva předtebou dopadli jak píšou lidi tady nahoře :(
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

fishracing píše:Teď sem rozprodal závodního fichtla za 25tisíc tak mam peníze :-)


Pokud na to nemáš víc,tak na to kašli,utopíš v tom mnohem víc peněz
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

25 haku by do zacatku mohlo stacit, ale ver, ze se rozkutali driv nez reknes svec prtavec ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

já taky původně myslel že se to nebude muset lakovat celý auto.. ale pak čloěk zjistí že je celolak nezbytnej ;)

takže tak těch 25 bych viděl akorát na to polití barvou ;)
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

Tak a protoze sem debil a vubec me nenapadlo ze se vlastne delaj kola s hodne malym et - Braid tak sem si to znova ze zvedavosti zpocital a vyslo mi to na nejakych 70 :o mam v tom teda i kola a laminatovy kapoty a dvere :-D
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od bobas »

Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

Jsem taky zvědav jak to tady dopadne. Lidí, co to chtěli stavět bylo hodně...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Fuj co to je?! takovej paskvil...neboj touhle cestou rozhodně nepůjdu...

Pluto:Moc hezká felis až na to křídlo to mi tam nesedí jinak moc hezký...to asi není ta sada ze speedpro viď?

Jinak už mam známýho automechanika kterej mi pomůže z STK(moc hezky se usmívá a kvůli tomu nejspíš projde každý auto který tam veze) a jestli by nebyl problém s tou sadou ze speedpro tak jdu do ní...Ale jelikož jsem proti podložkám tak budu muset sehnat jiný kola s malým et...určitě 15ky ale jakou šíři a et aby to na tý sadě nevypadalo blbě? Gumu chci 195 a nejsem zrovna zastánce masivních áček...

Jinak asi mnohý z vás sklamu protože kit asi zůstane černej...ale možná přibyde světelná rampa jestli se mi jí podaří sehnat...přídavná světla jsou povolená ne?Na silnici to vídám každou chvíly na teréňákách a kamionech...
Stefi74 - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Stefi74 - FK »

bobas píše:http://skoda.sbazar.cz/skoda-felicia-eef-613-lx-bochov-o3284058.html at to nedopadne treba takhle...

Coto je za magora takhle zprznit Feldu :shock:
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

ta rampa pokud by jsi chtěl laminátovou,tak ta neprojde protže z části zchovává světla a to se strážníkům nelíbí ;)

kola 7x15 ( ale 16" na kitovou sadu jsou daleko lepší :D :D ) a zbytek holt musíš dohnat podložkama a ETčkem
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

ja mam dojem ze to auto nespatri svetlo sveta,maximalne seriovy popr spraseny,bud to bude kit nebo ne,nic mezitim neexistuje,rad bych aby to zkoncilo happyendem ale to by sis zalozil kartu auta a uz to rozebiral a neco delal a ne jen sedel za kompem................necham se kdyz tak prekvapit ;)
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

hromy:Taky to nevidím moc dobře
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Díky za důvěru :( Jinak radši se řídim 2krát měř a jednou řež...Když se do toho pustim tak chci aby se to mohlo udělat najednou a ne abych lítal ke klempířovi na 3krát...První na čem už se pracuje je zpravení předku a změna na old face.Pak musim koupit kitovou sadu ze speedpra a napasovat.A pak nastříkat a kola to mi prozatim stačí...Čekam až zase rozprodam nějaký věci...Když to vyjde tak budu mít teď 12 000,- neni to moc,ale zatim aspoň něco...Za ty prachy z motorky sem si koupil další motorku(čz 516)páč se mi naskytla skvělá koupě...Auto stojí v garáži a čekam až se to rozprodá...Jinak nechtěl by ste někdo alu 14ky origa co byly na sportlinu?Jsou 100% v pořádku nebouchlý...jsou na nich klébery na dojetí(175/60 r14).
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

nojo,přes tohle všechno se musíš přenést právě.. fakt tady už bylo mraky lidí kteří sem tím sem vtrhli jako že je to hotová věc a pak najedou ticho po pěšině..

..já čekal dva roky... ale dočkal jsem se 8-)

Obrázek
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

škoda že si mi nezobrazí ten obrázek...jinak já vim do čeho jdu...nějaký rozsáhlý přestavby už mám za sebou sice motorky,ale aspoň něco ;)
Pluto

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Pluto »

Díky za chválu. JJ, je na ní několik vecí, který už bych dneska neudělal, ale je to dáno dobou, kdy jsem jí stavěl (2003). Jinak, jestli ti mohu poradit, jak se do toho pustit, tak je to jednoduchý. Taky se mi do Fabie nechtělo říznout, ale jednoho krásného dne jsme večer tak nějak pařili, bylo to fakt veselý no a ráno, s opičkou na zádech, jsem vzal flexu a šup s ní do plechu. Potom už ti nic jinýho nezbyde a prostě musíš.

Když auto vypadá takhle, tak už není cesta zpět:
Obrázek

Hodně zdaru
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

dal jsem nějakej blbej obrázek malej..

Obrázek Obrázek
Odpovědět