Projekt Kit car

tuning/tuzing úpravy
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Neznáte někdo jednoho cápka s kitovou feldou z Berouna? Dost jí tu vídám a je nejhezčí.Komplet i s polepama...Jinak teď sem prolítával hyperinzerci a někdo prodává komplet kit sadu laminát za 6stku...ale newim...Nejradši bych přední blatníky škoda motorsport,ale to by vyšlo na 16tis,ale na technický by nemusel mít takový kecy protože by to nebyl laminát...Jinak když jí necham v černý a dam tam bílý kolo nemuselo by to bejt špatný co? Nejradši bych i to přemračení lehce jak měl PLUTO,ale newim...Každopádně teď potřebuju prodat ty sportlinový kolo 14ky škodovácký...kolik tak mají cenu?
Jinak teď to rozebírám a oba ty hydroštelováky na světla jsou K.O. takže musim vyměnit,ale slyšel jsem že někdo má na feldě elektrický což by bylo lepší,protože ty hydro snad nefungujou u žádný feldy...
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Nechceš si tedy konečně založit diskuzi v Naše/vaše auta? Rozvíjet dál tuhle diskuzi je zbytečný.

El. ovládání světel pohledej na foru - nahoře funkce Hledej.

Kola podle stavu a gum... 4-6t.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

asi máš pravdu...
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

Fish: V inzerci na ewrc.cz někdo prodává nové laminátové přední blatníky a zadní lemy na felicii kit-car za 5 tisíc, tak kdybys měl zájem ;)
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od xmorfeuz »

fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Libová...hlavně ty kola by se mi stráááášně moc hodily...Jinak na přední blatníky dává jen laminátový nástavce ne?Možná jsem línej,ale spíš se bojim,ale komplet interiér odstrojovat nechci...Chci tam jen dostat tu sadu a stříknout černě...Jinak ty zadní nástavce na blatníky se tam nejtujou nebo lepěj? A ten přechod do toho plechovýho nárazníku se kituje aby to nebylo vidět předpokládám že...A nevíte kdo vyvažuje setrvačníky?Ale nejlepší je to asi vyvážit i s klikou co...A nepasujou na feldu nápravy z nějakýho širšího golfa třeba? Ty podložky jsou pro auto špatný...zbytečně větší páka...
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Zadní náprava z G3jky je stejná jako z feldy. Přední náprava je komplet jiná. A "širší" golfy nejsou. :)

Zadní náprava se dá rozšířit podložením nábojů. U předků to nejde, pouze přes podložky. Pokud tedy nechceš třeba prodlužovat poloosy, jako při použití širší nápravy z kitovky...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od hromyblesky »

vyhazet komplet interier mimo palubky ty zabere max 3hodiny,(pokud nechas ve dverich skla atd)nastrojit je to otazka jednoho dne i s luxusnim vycistenim,takze pokud nechces udalat ani toto tak nevim jak to dopadne,od toho laminatu a bropuseni budes mit auto ply bordelu a prachu,a ten laminat potom ze sedacek budes dostavat dost tezko a jak pojedes bez tricka bude te to zrat jak svina,nech si poradit.....
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Tak sedačky půjdou stejně všechny pryč páč ty žlutý sportline doplňky k černýmu autu s bílejma kolama nebudou nic moc...Sedačky bych chtěl z pola nějaká ta sport edice v těch se sedí moc pěkně,ale jsou kožený a to mi trochu vadí...jen je sehnat...Tvrdý skořepiny jsou myslim zbytečný...
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

Buď ho chceš nebo ne...a pokud ano tak se vším co k tomu patří ;)
já kdybych si ho dělal a fakt neměl peníze na motor a podobně ale šlo by mi prostě o toho kita
lamino sadu,nasadit,celolak,kola ale už nějaké na úrovni,dopředu jenom dvě skořápky nechat poflokovat palubku a věřím že i tak to bude pěkné auto
samo ta prácem kolem toho celolaku se vším - vaření-příprava atd atd prostě tohle když už tak už ;)

kámoš to řešil takhle
Měl feldu,prvně udělal to že poladil soft,udělal hlavu,dal svody sportovní, pak to byl projet a zjístil že to neubrzdí :D :D no klasika
Pak ale zastával teorie že podvozek musí být rychlejší než motor....tak šel podvozek-brzdy-kola prostě vše co k tomu patří jak už měl tohle + jenom dvě skořápky ve předu jinak komplet odstrojené (max. někdy tapec vepředu) tak měl solidní základ a šel na řadu lamino sada kit car

Bez kitu http://www.youtube.com/watch?v=W0k7jCJFt8Y&NR=1
s Kitem ale s načatou převodovkou :D proto tak blbě řadí (kdyby náhodou) http://www.youtube.com/watch?v=X1nB-PrOxbs
foto http://www.tkoz.cz/coppermine/albums/userpics/IMAGE_172.jpg
Jinak jak někdo psal že to může vypadat dobře se světly z novější feldy tak....vidíte ;)
jinak barva seriová a to protože on leštěnku mít nemůže. :D ale bude se asi lakovat na bílo takže bude snad hezčí
teď má tohle a je nadmíru spokojen
BMW E36 2,0 6hrnec se samosvorem
http://www.youtube.com/watch?v=hvLusitzdkk
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

ujebao še :lol: takové věci on neřeší :) má další 14 sad gum kdykoliv k dispozici a ty kola co tam jsou na videu nedostaly první ránu tak to šlo do žida :D
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

tak jsem byl na technický kontrole se svým projektem kita. A řikal že tak jak to chci mě nepustí...leda tu homologovanou sadu od elisu...kola jedině když budou zapsaný a na ten old face nic neřekl...tak a teď co dál...Je ještě nějaký řešení?
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Ano, mám pro tebe jediný řešení.... Vykašlat se na to všechno.


Co jako chceš slyšet? Buď si postav nekita z dílů od Elisu, kup nový 15" kola třeba od Alcaru nebo Elektrony.cz, který zapíšeš do TP, a pak měj klid s STK, ale to zkrátka není splnění tvého snu. Anebo sežeň člověka, kterej tě protáhne přes STK za malej poplatek. Většinou prochází malý zapadlý stkáčka v nějaké dědině.

S STK pár věcí umim, ale ty kvůli STK jezdit do Plzně nebudeš.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Nakup všechny věci co potřebuješ na stavbu, pak zajeď na STK, udělej ji legálně ať máš na dva roky klid a pak to všechno na auto naházej během 14ti dnů a vesele si jezdi. do dvou let tě to stejně omrzí a bude to jedno.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

asi tak no. Pokud chceš mít tohle auto, nesmíš řešit technickou. Resp. musíš hledat jinde, kde ti to udělaj. Jinak nemá cenu se do něčeho pouštět, protože problémy s tím budou jak na STK tak na silnici s Policií...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od xmorfeuz »

tak muzeme zamknout, tady z toho zase nic nebude....jake prekvapeni :D
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

Boha :roll:
logicky....nemám zapsané 15'' kola v TP a chci na STK ... co uděláš?
tři nápovědy
a) nechám patnáctky snad to projde třeba je blbej a feldu nezná
b) přehodím za origo plechy které snad máš a na které neřeknou nic
c) pustíš svůj projekt z hlavy a auto ze skály
:roll: :roll: :roll:
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

jo a ještě...nezamykejte to....třeba se to tu ještě bude hodit až se nějaký pacient znovu bude chtít ptát :lol: :D
Uživatelský avatar
Georgerob
Příspěvky: 796
Registrován: pát 04. kvě 2007 19:40:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Georgerob »

Myslim..že každej kdo si staví auto podle svýho, nebo jde do něčeho podobnýho STK neřeší. Nebo se spíš snaží udělat STK "trochu" jinak. A jak psali jiný, pokuď řešíš technickou...vykašli se na to. Já kdybych řešil technickou co projde a co ne, tak mám seriovku na 14" kolech...
Když mám sen, tak si za nim jdu...zbytek jde přece vždycky nějak udělat.
Grafické studio | www.georgerob-design.cz


BLACK LIST RACEMAN !

[b]19.5. odesláno 750,- na elektrickou stahovačku - do teď nemám ani peníze, ani stahovačku.
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

Furt řešíš STK.Vždycky se to dá nějak udělat
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

Přesně...u mě osobně STK je asi poslední věc co bych řešil...
dá se to vždy "nějak" udělat :)
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

Ale spíš než stk by mě zajímala taková blbost.
Luke,když jsi měl kita a jednoho dne ses rozhodl třeba projet se nevím někde do města,co páni policajti na to?Poznali o co jde nebo tak?Dalo se to nějak?Určo se musel najít policajt co tě stopl jen aby se na to mrkl. ;)
Hanz - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Hanz - FK »

tak já když ještě jezdil se starou feldou. s radlicí vepředu, nasazenejma předníma KIT blatníkama, zamračenou laminátovou kapotou, temer bez vyfuku a s neonama, nezastavili mě za několik měsícu ani jednou :D
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

a už je to u klempíře a děláme na tom...v tejdnu pro kitsadu do Plzně(speedpro) a jde se na napasování...Ještě dotaz ty zadní nástavce blatníku se lepěj nebo nejtujou a je to i s rozšířením dveří? A ještě nevíte někdo o nějakejch pěknejch bílejch kolech co by šli na kita? 15ky 7pal.široký...bez typáče ta STK to dam na plechy...jinak mim cílem je přesně tohle to: http://www.tipcar.cz/skoda/skoda-felici ... 80030.html jen s kitovejma zrcátkama a bez mračítek a bude v černý nic víc dělat nechci...žádná bílá,žádný polepy,žádná střešní nasávačka...až to bude mít cenu hodim sem fota tak mi ještě tak nezatracujte prosím :) třeba se to povede ;)
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

Tu feldu znam z Běšin, ale myslim že nezávodila...
Pěknej kousek ;)
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Je moc hezká...a nepřehnaná...přesně to chci.
Martin_Happy - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Martin_Happy - FK »

No já držim palce ať ti vyjde tak jak chceš ty

(A nezapomeň na mě) :lol:
Uživatelský avatar
Oncle
Příspěvky: 909
Registrován: stř 30. črc 2008 13:20:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Oncle »

chtel sem toho kita koupit, byl sem se na nej podivat, je to pekna prace, ale nejak se me nezdal motor - volnobeh a vzadu mel zvlastne vykitovany blatniky, ze si myslim ze kdybych to posadil na HP podvozek na nejniz, tak budu skrtat s 195/50/15 za ty prachy je to bez vybavy proste serie ( brzdy podvozek atd...)
a slevit nechtel, takze nic.
Obrázek Prodej Autokosmetiky a servis mycí, čistící a uklidové techniky.
http://www.sigra.cz

Onclova Race Felis - http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=9101
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Tak má v tom dost peněz...ale má to fakt hezký...jen to dát malinko níž a jiný zrcátka...a asi bych udělal výřez v nárazníku pro vejfuk a dal ho vejš...mno uvidíme...

happy:myslim na tebe...vše se odvíjí od bílejch kol jestli seženu jaký chci žlutej interiér jde do pryč...mam i palubku(jen ten plast okolo budíků)žlutej...
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Zadní nástavce blatníků se nýtujou...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

Jestli projekt rozjedeš a já doufám že jo tak přeji hodně zdaru a prosím udělej si pak sekci v naše/vaše stroje a udělej pak popis jak stěma blatníkama.Hodně mě to zajímá.Vím že se to nýtuje ale víš jak když je to nafocené a člověk pak k tomu napíše poznatky tak je to super ;)
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

ŠKURY:Hele do Plzně to nemám daleko jsem kousek od Berouna...Až to budu mít hotový nepomohl by si mi s tim STK v Plzni???Moc by mi to pomohlo...přezul bych to i na 14ky aby sem to troch zmírnil :) ten kit bych moc chtěl...
Uživatelský avatar
Oncle
Příspěvky: 909
Registrován: stř 30. črc 2008 13:20:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Oncle »

Skury: vim ze se zadni nastavce nytujou, ale myslim tu mezeru mezi seriovym lemem a nastavcem, mel sem za to, ze se seriovy lemy orezavaj az k mistu kde se nytujou nastavce, kvuli 16 a 17 kolu, jinak se tam prece nemuzou vejit,ne???
Obrázek Prodej Autokosmetiky a servis mycí, čistící a uklidové techniky.
http://www.sigra.cz

Onclova Race Felis - http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=9101
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Oncle: Přesně tak. Tak to vezmeš třeba lepidlem na sklo, přinýtuješ, a zespodu vezmeš gumoasfaltem....

Sice to není úplně ono, ale třeba na fabii se odpáře celej blatník. :)

Obrázek



Fishracing: Kdy ti končí technická? Eventuelně bychom se mohli nějak domluvit...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

ŠKURY:technická mi končí za rok a půl...ale mám to v depozitu tak nevím jestli až to budu chtít vyndat jestli nebudou chtít novou technickou...určo bych se ti nějak ozval a vyřešili by sme to až to bude hotový :)
Koukal jsem na tu stavbu Plutovýho Kita a koukal jsem že musel dolaminátovat přední blatníky kvůli tomu schodu to to opravdu tak nepasuje jo?
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Je to hnus co? :) doufám, že to byl nějakej zmetek.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Na vyndání z depozitu, tak potřebuješ mít jen platnou STK a zaplacený povinný...

Myslíš jako tohle? Ale to tak má být...
Obrázek


Viz např...
Obrázek
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Ne. On myslel feldího kita, jak tam nesedí ten oblouk lemu na spoji blatníku s nárazníkem.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

jj přesně to sem myslel...newim co to je za sadu to co tam měl,ale vypadá to jak ta ze speedpra...ale starost mi dělaj kolo nevim jaký...a halvně ty co se mi líbí jsou nesmysl drahý...chce to něco normálního ideál by byl něco jako ty 5paprskový Braidy...
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

Luka ma doma kol habadej, treba by nejaky pustil ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

To chce shanet. Dobry kola budou drahy mno.
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

Michelin: Ale kdyz s tim kitem nechce jezdit zavody, nepotrebuje tak drahy kola
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

Proto je zbytecny psat lukovi. Projel bych sbazar a vzal nakou sadicku z 5tis a nazdar bazar :)
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Tak nějak to chci řešit mno...
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od 00Inferno00 »

Michelin1 píše:Proto je zbytecny psat lukovi. Projel bych sbazar a vzal nakou sadicku z 5tis a nazdar bazar :)


Podle tech 14" Speedlinu co sou tady v bazaru, neni luka zas tak drahej :)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

To sem taky nerekl ;)
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
luke.bean - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od luke.bean - FK »

:lol: :lol:

nejsem vydřiduch :D

..ale podívejte na michelina,koupí nějaký kola za pár šupů,nalakuje sprayem na bílo,nalepí nápis speedline a jak si panečku závodí :idea: :D
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

Ja sem zadnej napis nelepil :P
Vsak ja sem sel cestou sbazar a aukro :lol:
Navic sem takovej kurvil ze pro me nema cenu lepsich kol... :oops:
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
MiDAS - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od MiDAS - FK »

když už sme tady u těch úprav...help
viewtopic.php?f=56&t=15916
Odpovědět