Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

tuning/tuzing úpravy
DjNovyss

Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od DjNovyss »

Čus,mám takovou brozbu,objednal jsem si ten nejlevnější stroboskop co jde,stál mě jen 180 Kč,ale mám prozbu,nechci si to dávat místo parkovaček,ale chci si to dát do blinkrů,aby mi normálně parkovačky zůstali,dá se to tak nějak udělat??víte někdo??Díky
Rex - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Rex - FK »

měl jsem je tam kdysi. z boku vyvrtat díru. dát strobáče a čekat, kdy je zapomeneš vypnout a chytnou tě benga :) tak jako mě
DjNovyss

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od DjNovyss »

a kolik jsi platil??a jak to tam drží??když vyvrtáš díru,to tam přece držet nebude néé??
Rex - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Rex - FK »

bude. 10tka díra, 1000kaček pokuty před 3ma rokama :)
Michal71717 - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Michal71717 - FK »

já jsem dával do mlhovek, a hodím to přes relátko, když zapnu světla strobáče se vypnou i kdyby nechtěli
Rex - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Rex - FK »

chytré udělátko. z mé vlasní zkušenosti stroboskopy neee
vanplus - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od vanplus - FK »

já to udělal tak že jsem zezhora provrtal světlo a tam zapustil výbojky,koupil jsem to i sprůchodkama a ty jsem použil...jinak nevim jak ostatní ale já mám na tý krabičce červenou kontrolku takže nehrozí že bych je zapoměl vypnout...
smazany clen - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od smazany clen - FK »

Michal71717 píše:já jsem dával do mlhovek, a hodím to přes relátko, když zapnu světla strobáče se vypnou i kdyby nechtěli

vůbec se nevyznám v elektrice, tak pls jak to zapojíš přes relátko, aby se to vyplo???....ne schéma, ale prostě popis pro úplnýho elektrickýho lajka :D
MagicanBlack - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

No ja je mam v blinkrech taky.. proste vyvrtas 10 diru.. strcis ho tam a necim pridelas.. v mym pripade silikonem... no pak si udelas vypinac do auta a je to.. ale stejne je poustim jen obcas nekde na tučnák srazech...jinak ne..
extrSpider

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od extrSpider »

Já měl ve světlech profi strobáče,říkal jsem si paráda,bliká mi to jako u TexasRangers :lol: ....jenže já,hlavá děravá,je zapoměl vypnot a během měsíce mě 2krát čapli a šli z auta :roll: Jestli na těch strobáčích trváš,stačí si koupit vypínač za 30kaček a někam ho šikovně umístit do palubky ;)
vanplus - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od vanplus - FK »

no to je to co řikám,já teda zatim viděl ty klasický s tou černou krabičkou která má na sobě červenou kontrolku a ta nejde přehlídnout....
CZert - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od CZert - FK »

Taky o nich premyslim nemate nejaky link kde bych mohl koupit kvalitni a pritom ne moc dahy strobače?
vanplus - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od vanplus - FK »

no tak já nevim co znamená kvalitní ale ty moje mám už určitě víc jak rok stále makaj a stály asi 300 a maj je v globusu....
CZert - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od CZert - FK »

vanplus píše:no tak já nevim co znamená kvalitní ale ty moje mám už určitě víc jak rok stále makaj a stály asi 300 a maj je v globusu....


ok diky az pojedu kolem tak se tam mrknu ;) su zvedavy jak to zapojim :D
vanplus - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od vanplus - FK »

no zapojíš to na plus a na mínus přes pojistku a vypínač,pojisku mám na takovýhle kraviny u baterky a spínač v kaslíku spolujezdce a u něj tu krabičku (ovladač stroba) akorát je potřeba nastavit ty drátky od výbojek,ale pozor nesměj bejt moc dlouhý jinak to nefunguje,já když jsem krabičku nechal v motoru na originál drátkách tak zaprvý to nešlo štelovat a za druhý se mi roztekla teplem od motoru a odešla...
CZert - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od CZert - FK »

jejda kamos chce montovat taky strobace do tigry tak do toho pujdu s nim a uvidim jeste to pomyslim koupim a nejak v pameti si to zkusim skonstruovat a pak pujdu na vlastni monaž. ja bych potreboval na vsechno planek z detailnim popisem montaže :D :oops:
Naposledy upravil(a) emilio52 dne pon 17. lis 2008 21:24:53, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace
vanplus - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od vanplus - FK »

ne neboj ono to takhle napsaný zní strašidelně ale jinak to nic neni.. :D
MagicanBlack - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Ja tu krabicku mam u predniho svetla.. stroboskopy v blinkrech.. a pohoda... vsechno blika.. steluje se to.. dobry.. a vypinac mam v kastliku..
vanplus - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od vanplus - FK »

no jo tam sem jí měl taky ale on ten ropák asi víc hřeje,páč na mimoni se mi to rozteklo....štelovat to de ale jen z otevřenou haubnou což je trochu nepraktické....teda pro mě...
Ractiv

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Ractiv »

caute, ja by som si to chcel taktiez urobit a vypinac by som si chcel umiestnit tam ako sa spustaju napriklad hmlovky, vystrazne smerovky,.... mam tam volne miesta na 2 vypinace (normalne tam byva vyhrievanie sedaciek, co ja v mojej felicii nemam). viete my poradit ci by to bolo mozne, a kde by som mohol tieto vypinace zohnat?
CZert - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od CZert - FK »

mno myslim ze nekde na vrakaču by byl k sehnaní a je jen o sikovnosti tam protahnout dratky od strobacu. Ja s tim zkusenosti nemam ale na ty vypinace jak sou vystraznaky mlhovky a vyhrivaní zadního skla by to dat urcite slo ;)
Naposledy upravil(a) Maty dne pon 10. lis 2008 17:06:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Zbysek - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Zbysek - FK »

Můžeš ho koupit i normálně nový. Stojí od stovky a více. Na vrakáči si za tohle někdy říkají nesmysly. Nebo lépe od někoho tady v bazaru. Zapojení už závisí na tobě a nepotřebuješ ani originální konektor ke spínači. Fastony to vyřeší.
Ractiv

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Ractiv »

...a vedel by si my to aj niekde na internete v niakom e-shope najst? .....aby som si to mohol rovno objednat, pretoze neviem pod akym nazvom by som to mal hldat....
Naposledy upravil(a) Maty dne úte 11. lis 2008 22:30:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Zbysek - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Zbysek - FK »

Třeba tady, ale určitě půjdou koupit i levnějijinde (možná na www.2r.cz) http://www.e-cat.cz/c-1314088_1960719_1 ... inace.html
Ractiv

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Ractiv »

...a ked si tam tie vypina chcem pridat, treba rozoberat palubovku,? alebo aky je postup? lebo stymto nemam vobec skusenosti
Naposledy upravil(a) emilio52 dne stř 12. lis 2008 9:04:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace
Zbysek - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Zbysek - FK »

Ideální je rozebrat palubovku, protože je tam příjemnější přístup (to hlavně kvůlki kabelům které tam budeš tahat). Jinak spínač jde nacvaknout i zvenku, když vyděláš jednu z těch záslepek, ale stejně někde musíš protáhnout ty kabely (i když i ty by šly při trošce snahy protáhnout). Jinak tedy buď mrkni do manuálu na rozebrání palubky, nebo pokud to pochopíš, tak dva šroubky jsou pod koncovými záslepkami právě u těch spínačů na středu. Pak je jeden pod záslepkou co je kolem kolečka nastavování klapek horního sání nad spínačema. A na druhé straně je jeden šroubek pod pravou krytkou vedle spínače světel a jeden pod záslepkou kde má být palubní počítač. Pak už jde celý štít lehce vytáhnout a záleží, jestli ho chceš celý vidělat, nebo tam jen vše udělat s povytaženým. Když ho vyděláš celý, bude lepší přístup ke všemu a stačí k tomu odpojení komplket konektorů a náhonu rychloměru.
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od 00Inferno00 »

Jeste doplnim Zbyska, musis jeste odpojit nahon tachose od prevodovky. Vysroubujes tu prevlecnou matici a vytahnes ven ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Petan87

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Petan87 »

Pro montáž vypínačů vůbec není třeba vymontovat budíky ani povolit náhon rychloměru. Stačí odmontovat šroubky, odjistit dvě sponky nahoře na budících, vytýhnout kabely od světel a případně kabely od TCP-6, tím pádem je palubka volná a už ji drží jen kabely od spínačů na vyhřívání, mlhovky a výst. blinkry. A bacha na ty dva čudly, co drží budíky na spodu. Jsou dost křehké
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od emilio52 »

od Petan87
Pro montáž vypínačů vůbec není třeba vymontovat budíky ani povolit náhon rychloměru.

Mám dojem že jsi trochu mimo :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od 00Inferno00 »

Petan87 píše:...odjistit dvě sponky nahoře na budících

A ruce protahnes motorovym prostorem??? :lol: Jinak je to samozrejme kravina :idea:
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Tholis - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Tholis - FK »

Jen dotaz k čemu jsou ty stroboskopy dobré? :oops:
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od Maty »

Na ozdobu a "machrování" ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
RAAF_96
Příspěvky: 964
Registrován: ned 25. srp 2013 8:28:54
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od RAAF_96 »

Zdravím, taky nad něčím takovým přemýšlím, jen se chci zeptat, kde se dá taková věc za pár kaček koupit? Co jsem našel na netu tak vše stojí kolem 700 a výš a pak jen nějaké místo parkovaček, ale to nechci, zasadil bych je nejspíš do těch blinkrů a natahal si dráty a vypínač do kabiny. Případně neprodává někdo z vás kdo to měl v autě a vyndal je? :lol: Díky moc
Škoda Felicia Combi 1.6 55kw r.v.97 - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Moje_Felda/
Škoda Octávia Combi 1.8t 110kw - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Koktik/
mirci10 - FK

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od mirci10 - FK »

RAAF...na ebayi som našiel od 5$ v pohode stroboskopy...čo je cca. od 150kč čo je skoro nič :thumleft:
Uživatelský avatar
RAAF_96
Příspěvky: 964
Registrován: ned 25. srp 2013 8:28:54
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Stroboskop do blinkrů.poraďte prosím

Příspěvek od RAAF_96 »

Měl jsem už objednané jedny za cca 180kč s poštovným do 3 stovek ale pak mi zavolali že jim došlo zboží a už mít nebudou, ale kašlu na to, teď jsem dal 8,5k do motoru tak nejsou peníze na blbosti :)
Škoda Felicia Combi 1.6 55kw r.v.97 - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Moje_Felda/
Škoda Octávia Combi 1.8t 110kw - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Koktik/
Odpovědět