Felicie Kit car - sponzoring

tuning/tuzing úpravy
prerovacek - FK

Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Zdravím,

zřejmě nemusím už asi představovat mou feldu, většina si ji pamatuje kvůli plyšovému interiéru. Příští týden proběhne výměna motoru za silnější 1.4. Zatím jen na zkoušku. O prázdninách začíná přestavba auta na kit car. Proběhne kompletní přeměna auta, kromě laminátového kitu je připravena výměna kapoty či dveří za laminátové, sportovní podvozek, zadní ochranný rám, samozřejmě k motoru laděné svody, bla bla bla... Všechny díly znovu budou opískovány a stříkány. Karoserie projde novým lakem. Nyní se jedná o to, že felda bude jak civilní (s motorem 1.4), tak závodní (vždy proběhne výměna 1.4 za upravený 2.0 20V) - zatím naplánovány jen sprinty. Na celou přestavbu je udělaná předběžná kalkulace cca. 80 000 Kč bez ceny motoru a práce.

Otázka tedy směřuje na Vás, milí přátelé, zda by se našel někdo z Vás, kdo by se chtěl podílet na této přestavbě, např. dodáním jakýchkoliv potřebných dílů či jakkoliv jinak. Na oplátku nabízím reklamu na autě. Lidé ji uvidí jak v civilu, tak na sprintech, popř. na tuning srazech.

Nechte si to prosím Vás projít hlavou, pokud by měl někdo zájem, informuji o přestavbě podrobněji a lépe.

V případě zájmu možno kontaktovat i na mail: prerovacek@seznam.cz

S pozdravem Dušan
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Ještě bych rád doplnil, kdyby někdo z Vás alespoň o takovémto člověku věděl, pokud by bylo možné mě kontakovat... Přestavba přijde opravdu draho, každý ušetřená koruna by se velmi hodila! :)
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 14. bře 2013 9:15:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Skury »

Hodně štěstí...
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Díky, bude se hodit! V případě zájmu budu celou přestavbu dokumentovat zde na FK ;)
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od bobas »

To tam chces dat 2.0 20v z fiata? nebo mas na mysli predelanou 1.8 20v?
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

upravená 1.8 20V známý tak z Octávie :) motory jsou už odzkoušené, 1.4 ve fildě udělala s prstem v nose Fabii I RS. Když jsme zastavili, tak řidič reagoval slovy "pi*o, co to je?" :lol: :lol: Jinak se pochlubím, že náš upravený 2.0 si již smlsl na Evu, Fa II Rs, O II Rs atd., atd. :lol: :lol: ... ještě pro úplnost, zmiňovaná 1.4ka je původem 1.4 mpi z Fóbie 55kW :D
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 14. bře 2013 11:34:58, celkem upraveno 3 x.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

ale co Vám budu kluci povídat, čísla mluví za vše... naměřená zatím maximálka 213 km/h a mohu říct, že omezovač se ještě zdaleka ke slovu nehlásil, jen nebylo místo se více rozjet :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od bobas »

1.4mpi mela ve fabce 50 :)
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

:lol: :lol: omyl, jsou i motory z fobie 1.4 55KW ... tohle mi prosím Tě netvrď, že tento motor neexistuje... přeci jen autům trošku rozumím a vím, jaký motor byl upraven!!! :hlava: :hlava:
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Skury »

1.4 16V měla 55kW, 1.4 8V (MPI) má 50kW...
Motory
Zážehové
1,0 MPI (37 kW/50 koní) - 2002[8]
1,2 HTP (40 kW/54 koní) - 2002
1,2 12V HTP (47 kW/64 koní) - 2003
1,4 MPI (44 kW/60 koní) - 2000-2003
1,4 MPI (50 kW/68 koní) - 1999-2003
1,4 16V (55 kW/75 koní a 74 kW/100 koní) - 1999
2,0 MPI (85 kW/115 koní) - 2000-2006
1,2 TSI (63 nebo 77 kW ) - 2010 až dodnes
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0koda ... da_Fabia_I
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

A 1.4 16V není Mpi? :hlava: :hlava: :hlava: :hlava: :hlava: bože, bože, bože...
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Skury »

1.4 16V není označován u škodovky jako MPI. Jako MPI je označován pouze osmiventil...
Označení MPI používala např. automobilka Škoda pro nejoblíbenější řadu motorů 1.3 a 1.4 l vybavených vstřikováním Simos od firmy Bosch. Vícebodové vstřikování MPI nahradilo předchozí jednobodové vstřikování Bosch Mono Motronic.

http://cs.autolexicon.net/articles/mpi- ... injection/
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Zvláštní, že např. cimbu tuto 1.4 Mpi 55kW zná... ono je to ten sám motor, je jedno jaké to je označení... cílem diskuze není hádat se, jestli je správné označení 1.4 Mpi či 1.4 16V... prostě se staví replika kit caru, sháníme sponzory či jakoukoliv pomoc. Nic víc, nic míň. ;) Pokud by jsi o někom věděl, byl bych velmi rád! Jinak zde odkaz od Cimbu: http://www.cimbu.cz/index.php?page=ecu&chip=15&lng=cze. ;)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Skury »

Pokud to napsal CImbu, tak je to svatá pravda... :roll: ;)

Hledej hledej, hodně štěstí při hledání. Taky bych rád, kdyby mi někdo dal peníze na auto. :)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Skutry, většina automechaniků tento pojem používá, ale nechci se hádat... taky nepíšu, napsala něco wikipedie, tak se všichni pos*rem! ;) Jsme tu přeci od toho, abychom si pomáhali, ne? Jinak svou ironii si nech pěkně doma, nechci, aby mě proplatil někdo celé auto, pouze by se někomu mohl plnit sen s námi! Víš, ne každý je zřejmě tak bohatý jako Ty, že má 200 000 Kč odložené v prasátku na kit car... Jen jsem řekl, že by se každá pomoc mohla hodit! :hlava: :hlava:
VINCENZO - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od VINCENZO - FK »

To je fakt inteligentni zebrat sponzoring na foru,kde jsou samy fanousci. Uz tak tady ma kazdej holou rit a jeste sponzoring? No chtel bych videt toho vola,co bude misto do vlastniho sypat do nejaky cizi popelnice! :lol:
Uz to nechlastej. PS: nebydlis v ty povestny Skodovy ulici? Ty tvoje hlasky tomu jako celkem i odpovidaj. :D
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od smrcek »

Taky prosím o sponzoring ;) Nemám na benzín a ten auto údajně potřebuje, psal to cimbu :)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Uživatelský avatar
a13sh
Příspěvky: 2071
Registrován: ned 20. pro 2009 22:54:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od a13sh »

Skury - to uz tak byva,ze kdyz najdes u sebejisteho tunera chybu,tak se nejdriv cuka a pak odveti stylem "to je jedno co tam je,ale jede to" :D
prerovacek píše:Zdravím,zřejmě nemusím už asi představovat mou feldu, většina si ji pamatuje kvůli plyšovému interiéru.
ukaz to dilo,bud tak hodny :cyclops:
VINCENZO píše:Uz tak tady ma kazdej holou rit
Mluv prosim te za sebe,ikdyz ted si vybavuju ze to jsi ty co udajne koupil v roce 2012 :idea: super feldu v tuningu za tu zazracnou cifru,tak tady kolegu zasponzoruj ne? Posli mu nejakou usmudlanou dvacku na par dilu,to te nezabije. Svoje auto uz mas hotove,neni co resit.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Hmm, super hoši! Je vidět, že zase víte něco o feliciích, pokud udělám chybu, nemám problémje přiznat, konec konců hledal jsem tu dost rad, nejsem neomylný tak jako nikdo z Vás. Pouze jsem rezignoval, že mi přijde nedůstojné se zde hádat! :hlava: A mimochodem je vidět, že většina z Vás má o felicii kit caru reálnou představu, že se rally speciál postaví za 3 000 Kč. Nevím, zda se někdo pohybuje i v okruhu hobby závodů, což silně pochybuju, ale potom budete znát jistě Sabi racing, odkud tato replika vyjede. Tím, že by se někdo podílel byť jakkoliv na stavbě tohoto vozu, jen by se jeho stavba urychlila! Ale jak vidím, mluvím zde do větru a pro smích tu s kit carem rozhodně být nehodlám. Když už, jen to auto si to nezaslouží! :hlava: :hlava:
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Jinak A13 :hledej: , řešilo se to tu v jiném tématu!
Uživatelský avatar
a13sh
Příspěvky: 2071
Registrován: ned 20. pro 2009 22:54:28
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od a13sh »

Jsem zhnily hledat blbosti ;) Vasek mi to poslal a koukam,ze sis koupil ten uzasny interier z te zelene feldy,to mi bohate staci abych si na tebe a tvoje vytvory udelal obrazek :)
Hodne stesti pri hledani jak ty rikas sponzoringu (me to spis prijde jako somrovani) a ohanenim se recma mistra *imbu.
AHOJ :dwarf:
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Hmm, co Ti k tomu mám říct... kdyby jsi to celý pročetl, tak by jsi možná něco věděl... Ale jak se říká, lidská blbost je neomezená... Těším se, až každýmu do jednoho, co tu jenom pi*ovat umíte, každýho srážíte, spadne huba a večer si bude ho*it nad kit carem! Ave
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Jura_Favorit »

Honit nad autem ee... Doporučuji pořídit si ženu :safe: :thumleft: A jak je psáno v Koránu, nejlepší je to po ránu :mrgreen:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od favo »

Řeknu stručně abych nikoho neurazil, ale Mr.Cimbu tady spoustu lidí zná a ví co už navykládal za pravdy a to že o motorech ví prd tu ví každej kdo s ním někdy něco řešil přes meil a podobně.
Druhá věc je, že hledat sponzora na klubu kde spousta členů nemá prachy ani na to aby si koupila originál díl a raději kupuje repliky, protože jsou levný, je ztráta času.
Proto Ti taky Škury (né Skutry) přál hodně štěstí.
Jiří i večer to není špatný, vlastně kdykoliv. :D
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Jura_Favorit »

Pravdu díš, avšak večer věnuji Kabaretu Feliciaklub :cyclopsani:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Favo, nejde mi tu někoho oškubat, už prvně jsem psal, že by se jednalo s největší pravděpodobností o materiální výpomoc. U nás ve městě se již našlo pár kamarádů, kteří se sami nabídli, protože felicie kit car je jejich snem od mala. Tak mě to napadlo nadhodit i tu. Jde o to, že mě (a nejen mě) tady štve, že každej na diskuzi umí jen všechno kritizovat, všechny urážet... Ať už čtu různé témata, kde se mladí kluci snaží dát 100% péči svému prvnímu autu, každej je akorát shazuje... no jo, žádnej učenej z nebe nespadl :hlava: :hlava: To tu dříve nebývalo. Nejúsměvnější je, že Ti největší kritici mají sami celé zrezlé auta, na které dali HPčka, maj okna v elektrice a jsou tu králové! Tahle pomoc byla myšlena směrem, kdy by někdo měl třeba už nepotřebné např. páté laminátové dveře, že by jsme se mohli domluvit na odeslání k nám do dílny s tím, že bude následně uveden jako sponzor na autě. Nic víc, nic míň. Nežebrám tu proto, že by jsme na to vůbec neměli, jen by se stavba urychlila a usnadila. Asi si umíš představit, co bude stát kompletní opískování všech dílů z auta, poté jejich nalakování, poté výměna celé karoserie za laminátovou, opět její nalakování. A to nejsme ani u 10% auta. Raději zde nezminuji ani podvozek, interiér apod.
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od xmorfeuz »

a kde jsou ty fotky ? chtěl jsem si ho vyhonit :(

chjooo :(
WALLY-EL
Příspěvky: 105
Registrován: pon 11. kvě 2009 21:18:21
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od WALLY-EL »

Já taky potřebuju 5 laminátové dveře,Hledám sponzora na ................
WALLY-EL
Příspěvky: 105
Registrován: pon 11. kvě 2009 21:18:21
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od WALLY-EL »

prerovacek píše:Favo, nejde mi tu někoho oškubat, už prvně jsem psal, že by se jednalo s největší pravděpodobností o materiální výpomoc. U nás ve městě se již našlo pár kamarádů, kteří se sami nabídli, protože felicie kit car je jejich snem od mala. Tak mě to napadlo nadhodit i tu. Jde o to, že mě (a nejen mě) tady štve, že každej na diskuzi umí jen všechno kritizovat, všechny urážet... Ať už čtu různé témata, kde se mladí kluci snaží dát 100% péči svému prvnímu autu, každej je akorát shazuje... no jo, žádnej učenej z nebe nespadl :hlava: :hlava: To tu dříve nebývalo. Nejúsměvnější je, že Ti největší kritici mají sami celé zrezlé auta, na které dali HPčka, maj okna v elektrice a jsou tu králové! Tahle pomoc byla myšlena směrem, kdy by někdo měl třeba už nepotřebné např. páté laminátové dveře, že by jsme se mohli domluvit na odeslání k nám do dílny s tím, že bude následně uveden jako sponzor na autě. Nic víc, nic míň. Nežebrám tu proto, že by jsme na to vůbec neměli, jen by se stavba urychlila a usnadila. Asi si umíš představit, co bude stát kompletní opískování všech dílů z auta, poté jejich nalakování, poté výměna celé karoserie za laminátovou, opět její nalakování. A to nejsme ani u 10% auta. Raději zde nezminuji ani podvozek, interiér apod.
Najivko,tady je 99 procent včetně mě co potřebuje nějaký ten díl na Feldu,tady nikdo nemá nic jen tak na zdař bůh a pokud jo tak jsou to max 2 lidi ze všech a to jsem optimista.Zdar
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Rozdíl mezi mnou a Tebou je ten, že Ty se svou řekněme sériovou felicii nejezdíš žádné sprinty, žádné závody, žádné přehlídky a ani do civilu nepojedeš s reklamou sponzora na autě. ;)
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

http://www.youtube.com/watch?v=IycfASnlRr4 Mimochodem felda z naší dílny... Nyní se dělá nová karoserie, pojede na hobíky... jen by mě zajímalo, kolika z Vás takhle střílí ta nacupaná felda... :hlava: :hlava: když jenom stále kritizujete...
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od emilio52 »

Abych někoho sponzoroval tak musím taky znát nějaký jeho výsledky .Jen tak někomu něco poslat naslepo je úplná pitomost .
A to že budu mít umístěnou nějakou nálepku na jeho autě za to si nic nekoupím neboť nejsem podnikatel ani žádný výrobce takže návratnost absolutně nulová neli ztrátová .
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Skury »

Prerovacek: Za 80t felicii kitcar fakt nepostavíš. Ani repliku... To, že auto má kitové blatníky a rám z něho nedělá kitcar. To za prvé. Za druhé sice je možná trošku pravda, že lidí od felicií mají trošku víc hluboko do kapsy, nicméně i ti, co by pustili nějakou korunu, tak se vyprdnou na nějakýho Frantu z Nemanic, když nevidí žádný výsledek, žádnou prezentaci, ani jednu blbou fotku. Trošku znám problematiku tohodle odvětví, takže vím o čem píšu, ale ty si to představuješ jak Hurvínek válku. Napíšeš na foru, že tě možná pár lidí s přitepleným interiérem a pak chceš od lidí finanční/materiální pomoc na stavbu závodního auta? To snad nemyslíš vážně, ne? Takhle se oslovují potenciální sponzoři? Laskavě se vrať na zem.

Já mám v autě ???t a nikdo mi to nesponzoval a ani nejsem bohatej ani nemám papínka. Sny má každej, ale nejdřív musíš začít ty, pak ti eventulně může někdo s něčím pomoct. Ne obráceně.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
WALLY-EL
Příspěvky: 105
Registrován: pon 11. kvě 2009 21:18:21
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od WALLY-EL »

prerovacek píše:http://www.youtube.com/watch?v=IycfASnlRr4 Mimochodem felda z naší dílny... Nyní se dělá nová karoserie, pojede na hobíky... jen by mě zajímalo, kolika z Vás takhle střílí ta nacupaná felda... :hlava: :hlava: když jenom stále kritizujete...
To sis taky mohl vykoumat,jak to ukážeš.třeba je to tak,ale je potřeba to auto vidět v akci,jinak , :hlava: jak už tu by lona napsáno - jdi na zem :hlava:
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Tak abych to znovu upřesnil, psal jsem, že případným zájemcům pošlu dokumentaci a podrobný rozpis. Rozpočet 80 tisíc je předběžný na felicii bez motoru a je řekněme tak nízký proto, že je v něm zahrnuta jen práce. Auto půjde do dvou barev polepit karbonem. Normální cena za tuto službu i s materiálem a prací je min. 20 - 30 tisíc (dopředu matná černá, poté zlatý pruh a do zadu lesklá černá), ovšem naše cena je 5 tisíc korun. Jinak toto téma bylo založeno jako případný průzkum, auto se začne stravit na začátku prázdnin. Až poté bych samozřejmě poslal výsledky práce, znovu podrobnou fotodokumentaci i popis úprav, na auto by se bylo možné přijet kdykoliv podívat. Já to spíše myslel, jestli je to vůbec reálné, jestli by měl někdo zájem a ne aby mi hned běžel něco poslat! ;)
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Jinak to video jsem posílal kvůli ukázce našeho 2.0 ještě před tím, než pročel úpravou kvůli zvýšení výkonu, že opravdu nekecám. Dobře, zkusím tedy začít znovu. Na videu je 2.0, který již prošel dalšími úpravami (snížením hlavy, přímým sáním, karbcem weber, atd...). Auto se začíná dělat na začátku prázdnin, bylo by možné se na něj kdykoliv přijet podívat, samozřejmě celá stavba by se tu dokumentovala jak fotky, tak popisem - což jsem ovšem ale psal. Je tedy reálné, že později by byl někdo ochotný se na této stavbě nějak podílet? A jinak 80 tisíc je opravdu reálná cena, jde o to, že cena je kalkulována bez jakékoliv práce, jen čistě nákupní materiál všeho, navíc část dílů už máme koupenou, tzn. do ceny se taktéž nepočítají.
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od xmorfeuz »

a proc nezkusis obejit nejake pojistovny, fabriky, pivovary ? ukazes jim video z youtube, velke smutne oci, pokleknes na kolena a treba ti nekdo da nejake penizky...a nezapomen rict ze jsi dal fabii rs p.co

ja kdybych mel nekoho sponzorovat ( jako ze nechci ) tak bych chtel videt vysledky, pocet odjetych zavodu, kolik tam bylo prumerne lidi, kteri by videli moji reklamu atd.
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kabaret U Prerovacka

Příspěvek od Jura_Favorit »

xmorfeuz píše:a kde jsou ty fotky ? chtěl jsem si ho vyhonit :(

chjooo :(
:lol: :lol: :lol:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Honza_t »

prerovacek píše:A 1.4 16V není Mpi? :hlava: :hlava: :hlava: :hlava: :hlava: bože, bože, bože...
Technologicky samozřejmě ano, stejně jako třeba HTP je taky MPi, nebo 1.8T je vlastně MPi s turbem. Ale obchodní značení je "1.4 16V". Většinou se dodržuje to obchodní značení pak je v tom jinak bordel. Cimbu, co na to říct, je prostě svůj :) Ale je to diskuze o blbosti, jak je tu poslední dobou zvykem ;)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Maty »

Honza_t .... aspoň je co číst :) ... já se tu celkem bavím :D
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Vratislav.Komous - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Vratislav.Komous - FK »

Dobry den.
Jsme stabilni dynamicky se rozvijejici firma. V oboru autoopravarenstvi podnikame jiz 15 let. V regionu Prerovska a Lipnicka davame praci 67 zamestnancum a patrime tak mezi vyznamne zamestnavatele v oblasti stredniho Pobecvi.
Mame zajem podilet se vyznamnou merou na stavbe Vaseho projektu a to nejen financne, ale take materialne a poskytnutim naseho moderniho zazemi a kvalifikovanych zamestnancu s bohatou praxi plne k dispozici.
Krome vyse uvedeneho nabizime seriozni jednani a veskery sponzoring osetren smluvne, na nase naklady zajistime odborne pravni konzultace a sestaveni smluv kvalifikovanym pravnikem.
Vymenou pozadujeme stalou celoplosnou reklamu na vozidle po dobu 48 mesicu za techto podminek:
- preferujeme Felicii KIT s novou tvari, jelikoz je mezi odbornou i laickou verejnosti mene protrela
- metalicky lak - granitovy odstin z akcniho modelu MAGIC 2
- reklamni napis s nazvem nasi spolecnosti a www strankami na bocnicich vozu, na predni kapote a na viku zavazadelniku. Napis bude proveden foliovym polepem vyrazne oranzove barvy, variantne pouziti oranzovych reflexnich materialu (dle moznosti a technologii vyrobce polepu)
- vizualizace vozidla:

Obrázek

- montaz sledovaciho GPS-pager zarizeni do vozu na nase naklady z duvodu sledovani provozu vozu a nasledneho pravidelneho mesicniho vyhodnocovani provozu pri sberu dat pro vypocet rentabilnosti reklamy. Na zaklade vysledku rentabilnosti budeme spolecne kazdy 30. den v mesici stanovovat harmonogram nasazeni a provozu vozu na kazdy nasledujici mesic. Uhrada i montaz GPS-pager zarizeni probehne na nase naklady a nebude Vam za nej uctovan ani mesicni pausalni najem.

Tesim se na spolupraci s Vami a sportovni uspechy Vaseho tymu pod patronatem nasi spolecnosti po dokonceni naseho spolecneho projektu.
S pozdravem
Vratislav Komous, jednatel

Autoservis Komous a synove, s.r.o.
Osek nad Becvou 77
751 22 Osek nad Becvou
+420773834201
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Skury »

Dobrej fake. :) Žádný takový autoservis neexistuje.

Ale jo, klidně tam někdo zavolejte a pokecejte si se starostou obce... Číslo je na obecní úřad.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Jako ne že bych to nečekal, raději bude lepší smazat celý příspěvek... :hlava:
WALLY-EL
Příspěvky: 105
Registrován: pon 11. kvě 2009 21:18:21
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od WALLY-EL »

Souhlas :shaking2:
Vratislav.Komous - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Vratislav.Komous - FK »

prerovacek píše:Jako ne že bych to nečekal, raději bude lepší smazat celý příspěvek... :hlava:
Vazeny pane.
Vy jste nic necekal. Kdyz uz ze sebe dobrovolne delate pitomce, tak ja Vam pomohu dotahnout to do konce, co rikate? A proto prikladam fotokopii PM, kterou jste mi zaslal a ktera jest dukazem, jak jste vse cekal:D

Obrázek

Ale jelikoz jsme seriozni firma, nabizime Vam bolestne v podobe materialniho daru - peti svestek na stavbu Vasi Felicie laminat-koroze-kar.

S pozdravem
Vratislav Komous, jednatel

Autoservis Komous a synove, s.r.o.
Osek nad Becvou 77
751 22 Osek nad Becvou
+420773834201
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Ale ano, já jsem nic nekontroloval, nikam nevolal, až později jsem to četl. :hlava: Je vidět, jakej jste s prominutím čů*ák.
Uživatelský avatar
Mejra
Příspěvky: 1094
Registrován: čtv 26. čer 2008 18:41:42
Bydliště: Blatná, České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od Mejra »

Asi bude nejlepší nechat toto téma být.. Už od začátku je toto téma přestřelené a naivní..

Za další, reklama na autě není tak výděleční jak si myslíš.. Mám jí na autě, který je taky skoro nepřehlédnutelné a což.. :D Firmy a jiní mají daleko efektivnější způsoby..

(už si z tebe dělají prd*l i fake nicky či co.. neber to tak vážně ten supermotosport.. plus bych jako firma asi neinvestoval do feldy..a stroj je jen jedna věc z celku, která je potřeba k výslednému vysněnému cíli..)
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

Už jsem psal Lukášovi, aby to tu zrušil. Jen mě štve, že většina z těch co tu pi*ují, tak mají rozstřelené vraky plné koroze a jsou rádi, že někam dojedou, ale ostatní by jen uráželi a kritizovali... to dřív na FK nebylo! :hlava: :hlava:
VINCENZO - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od VINCENZO - FK »

Nezda se me ze by se tady od 24.listopadu 2012 neco zmenilo ty dlouholety clene! :D Neco na tom pravdy bude ze drogy sou svinstvo....
prerovacek - FK

Re: Felicie Kit car - sponzoring

Příspěvek od prerovacek - FK »

:hlava: taky nemám první feldu ani první nick :hlava: od feld mohu přeposlat techničáky... :hlava: :hlava:
Odpovědět