Podsvícení podvozek

tuning/tuzing úpravy
Hornet92 - FK

Podsvícení podvozek

Příspěvek od Hornet92 - FK »

Je možné mi ledky nebo neon pod autem a myslím tak aby bila by vidět je záře na vozovce legálně? když vynechám modrou a červenou.
Uživatelský avatar
rockfist
Příspěvky: 557
Registrován: úte 13. kvě 2008 6:58:54
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od rockfist »

legální to neni, ať to má jakukoliv barvu, ale pokud to nebude svítit v přes obrysy auta tak se to toleruje, policajtům to pak nevadí, ale spíš záleží na koho narazíš, pokud si to tam chceš dát tak si to tam dej, pokud se bojíš policajtů nic tam nedávej ;)
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od Arkis »

Legální to není v žádném případě, no pokud to svítí opravdu jen pod tvé auto, tak to většina policajtů toleruje - záleží jak moc špatný den někdo měl.
RAIMMI
Příspěvky: 4502
Registrován: stř 09. črc 2008 19:53:13
Bydliště: Uničov
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od RAIMMI »

mě to svítilo pod auto a stejně jsem zaplatil pokutu... ale to už je dávno, teď by mě ani nenapadlo to na auto dávat...
Uživatelský avatar
bBIKEr
Příspěvky: 650
Registrován: pon 27. črc 2009 18:48:16
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od bBIKEr »

mit za jizdy zapnuty neony nebo nejaky osviceni je jak magnet na policajty a pokuty :-D
SERTE METAL V KOSTKÁCH !!!
prerovacek - FK

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od prerovacek - FK »

To si nevybereš, buď něco chceš a dáš to tam stůj co stůj, nebo nedáváš raději nic. Můj dobrej kamarád má OI v černé barvě, k tomu zadní boční + zadní okna tónovaná na 0% propustnost, přední na 50% propustnost, do toho velké liťáky. Moji feldu asi znáš. Je to skoro den co den, co mi policajti staví auto, u něj je to něco obdobného. U mě je to klasika, felicia s polepama, tónovanýma sklama, k tomu výfuk, co je docela slyšet, zadní kouřové světla a hudba, která je slyšet o 2 ulice vedle :lol: . No, upřímně být policajt, taky stavím sám sebe :D Naštěstí jsme to vždycky nějak ukecal a vždy prošel bez problému. 90% policajtů jsou normální lidi, se kterýma se dá vždy domluvit. Na zbylých 10% naštěstí nemám nějak moc štěstí :) Za mě pokud chceš, tak to tam dej a machruj s tím jen doma ve městě nebo se známýma na parkovišti, kde víš, že policajti nebývají. Stejně když s tím pojedeš po silnici, kde Tě nikdo nezná, tak to svítit nemusí. :)
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od kwik »

zkuste někdo jet s neonama, nepropustnýma foliema, křídlama a podobnýma věcma třeba jen do Rakouska... pokuta nebude tisícovka jako tady... ale třeba tisíc EUR a pak už vás ani nenapadne vymýšlet podobné hovadiny...
prerovacek - FK

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od prerovacek - FK »

No, není to úplně pravda... opět policajt od policajta ;) Zadní skla můžu mít např. tónované jak chci a stejně to někoho provokuje a někoho ne... Párkrát jsem takhle v upravených autech točil např. Francii... hned v Německu nám několikrát po sobě odstavili auto a celé prolezli, pak zase jedna hlídka nás zastavila, auto si jen prohlídla a jela dál, naopak Švýcarsko a Francie bez problému... je to fakt člověk od člověka spíš...
prerovacek - FK

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od prerovacek - FK »

Ovšem nic to nemění na tom, že to legální není... prostě pokud to chceš, tak to tam dej a neseš si riziko (kolik lidí např. napasovalo světla z pola6N či dozadu např. diody z GIII či GIV a taky jezdí), pokud máš strach, tak to tam nedávej a jsi za vodou.
felicia1
Příspěvky: 358
Registrován: pon 29. říj 2012 22:26:21
Bydliště: Kutnohorsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od felicia1 »

a je to zakázané i když s tím na silnici nesvítím a na stk řeknu že je to jen na mimosilniční machrovinky na srazech???
Uživatelský avatar
Faust
Příspěvky: 2340
Registrován: pon 11. srp 2008 17:54:38
Bydliště: Prelouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od Faust »

všechno co nemá být na autě tak na stk těžko obhájíš že to používáš jen na machrovinky.buď budou mít dobrou naladu a nechaj to projít a nebo ti odstaví stk
zapalený hadr v nadrži?jo redbull dá feldě křííííídla :+D
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení podvozek

Příspěvek od Skury »

felicia1: Na takových věcech máš většinou napsáno "Není schváleno pro provoz na veřejných komunikacích." Tudíž bys to musel vždy sundat, když s tím vyjedeš z vrat na silnici a nasadit třeba na tuningovým srazu.

Je to diskuze o ničem. Jestli to tam chceš mít, tak si to tam dej, ale počítej s možným postihem. Jestli chceš mít vše legální, tak to tam nedávej. Konec diskuze.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Odpovědět